Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: bolka]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано04.03.12 12:23



Виж за нещата, с които се лекувах преди арабските билки по-нагоре в коментарите - писах всичко по-важно за което се сетих.
Отначало и аз пробвах различни неща безразборно, после д-р Генов ми изписа само билки за бактериите в червата, които бяха объркани от химията.

За мумиото виж повече тук:



Мумио - древен "чудотворен балсам", то е сок от скалите. Хората от векове го наричат "кръвта на планината".

Намират в труднодостъпни за човека скали, в пещери във вид на висулки, натрупани по тавана на пещерата, изтичащи от пукнатините на скалите. На цвят пречистеното минерализирано мумио е тъмнокафява течност, разтегляща се лепкава маса, омекваща от топлината на ръцете. Има смолиста специфична миризма и се разтваря във вода с малко утайка, на вкус е горчиво.

Съдържа в състава си 28 химични елемента, 30 макро- и микроелементи, а също 10 различни окиси на метали, 6 аминокиселини, редица витамини – В12, Р-167, В1 и други, етерични масла, пчелна отрова, смолоподобни вещества, всяко от които е способно да повлияе на съответните обменни процеси в организма. Усилва регенеративните процеси в различните тькани, действа като противовъзпалително, антитоксично, общоукрепващо средство, възстановява понижените функции на периферните нервни центрове или анализаторните центрове на главния мозък. Положително участва в биосинтеза на ДНК клетките.



Мумио / Мумийо / Шиладжит - универалният лек срещу болестите на столетието





Мумио - имуностимулант
Тонизира организма, спомага за бързо възстановяване.

Цена:

Мумио-Шилажит -60капс. х 250 мг.- адаптоген 12,00 лв.


Магазин ТНТ - ул. "Цар Асен" №2 (до Съдебната палата)
тел.: 02/ 857 01 95
бул. „Пенчо Славейков” №43 (срещу УНСБАЛ СВЕТА ЕКАТЕРИНА)
тел.: 02/ 954 59 05

За Натанал - аз го взимах при лъчетерапията - чесъна бил полезен при радиация - от аптеката срещу входа на Онкологията в Дървеница. В упътването пише дозировката. Има с алкохол и без алкохол, едно шише стига за няколко дни или седмица - зависи за какво се ползва. Въобще чесъна го водят противораково средство.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано04.03.12 17:33



Иванчо здравей и от мен,
поздравления за добрите резултати

. Пожелавам ти само здраве и доживотна ремисия!
Бих искала да те попитам за иракският лечител. До каква степен смяташ, че именно неговите билки са оказали положително въздействие в твоят случай? На тях ли дължиш подобрението си?
Искам да те попитам и как диагностицира лечителят, само с епикриза ли или с пулсова диагностика? И може ли да изпише лекарсва и билки без присъствието на пациента на място, само с епикриза занесена от негов близък?
За иракският лечител лично аз чувам за втори път. Много добри отзиви съм чувала от човек лекувал съпругата си при него. Имам информация, че лечителят е доста странен, лекува със странни билки и неща, лечението продължава няколко месеца и струва към 500-600лв, но ме увериха че билките му дават сигурен добър резултат. При него се лекували много богати и известни хора. Много по-добри резултати давали неговите билки, ако човек не е минал или се откаже сам от ХТ.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: nelly_83]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано04.03.12 20:54



Не знам дали става дума за един и същ човек, не съм чувал такива неща. Не мога да преценя от кое съм се излекувал, защото се лекувах с различни неща.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано05.03.12 00:15



Какви са тези билки които струват 150-200лв?Този лечител специалист по UNANI ли е?Защото ако не е такъв,значи не е лечител изобщо и няма право да лекува.Който не знае UNANI - е традиционата арабска медицина която е продължение на тази на Хипократ и Гален.Това е медицината на Авицена и теорията на четирите хумора.Там се ползва много строга и сложна система на диагностика и лечение.В Ирак това е господстващата медицина от векове.Не съм чувал в България да има такъв човек.Освен това знам какво ползват в фармацевтичния си арсенал арабите и тези цени са абсурдни.Нищо не струва толкова .Техните неща струват колкото нашите,колкото всичко което расте по целия свят.
Всичко това ме навежда на мисълта,че тази история е измислена.Просто е направена да звучи добре -обстоятелствена е и са вмъкнати доста линкове на разни ,,лечители,, както и ,,лекарства,, и разни центрове.Може да си слагам грях на душата с това твърдение ,но този агитационно -рекламен подход се набива на очи.ДАНО ДА ГРЕША!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано05.03.12 04:58



Добре, приеми, че е измислена и не взимай отношение повече по темата, моля те, където и да отидеш, все каши забъркваш

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 05.03.12 05:03.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано05.03.12 07:24



Точно затова казвам, че мога да покажа епикризите си, стига някой да ги поиска. Понеже очаквах подобни коментари. Не ми е проблем да ги сканирам и да ги кача някъде :) Нормално е на днешно време човек да се съмнява във всичко и във всеки. Който иска да ги види, трябва да го каже обаче. Смятам, че така е честно. Иначе - да си подхвърляме "неангажиращи" обвинения е най-лесното нещо.

Между другото днес съм на скенер в Онкодиспансера в Младост, стискайте палци :)
Макар че аз не очаквам по-различен резултат от предишните изследвания. За мен всичко е Божа работа :)

Също искам да питам Хоспиталиер - според теб кое точно "няма право да лекува"? Билките и природата ли нямат право да лекуват

А отровните химии на фармацията - според тебе - повече право ли имат?

Редактирано от ivan4o17 на 05.03.12 11:32.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.03.12 08:32



Стискаме ти палци!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано05.03.12 10:32



Иванчо, от цялото си сърце и душа ти пожелавам да покаже ЗДРАВ, не в ремисия, а ЗДРАВ:)
А по отношение на това дали историята е измислена... Аз съм сигурна, че не е. Всички тук познават Иванчо... Дори аз съм чела постингите му от преди време!!! Естествено е и да не знае от какво точно се е излекувал, защото когато човек поема много неща няма представа дали едно от тях или цялата комбинация е помогнала. А при Иванчо е налице нещо, което няма нужда от обяснения - Божията помощ! Така че, Иванчо, чакам добри новини! Другите ги изключвам



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано05.03.12 20:30



много се радвам за теб,Иване!дай Боже само такива неща да споделяш с нас.
Имам въпрос:кога се смята,че човекът се излекувал и кога,че е в ремисия?по какво се определя?има ли разлика?



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: leonidas22]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано05.03.12 23:25



Формално медицински се води, че "излекувани няма", а само "ремисия" и "не се наблюдават вече тумори".
Буквализирано е вярно донякъде - във всеки организъм има подобни клетки, но при здравите хора те не се развиват патологично.
Но по тоя принцип - всички хора са болни от рак



Разбира се, че има излекуване - имам и други приятели и познати, които са се излекували - кой по-скоро, кой отдавна - и живеят нормално.
Може би най-важното е след това човек да не се психира, защото някои излекувани стават параноици... от целия стрес...
Но има и съвсем различни хора - то е и до личен избор.
Така смятам аз.

Но нека да кажат и останалите, каква е разликата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.