Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор skala58 (hope)
Публикувано09.03.12 22:07



Благодаря ти,ще се свържа непременно с него:)

Здраве и дълъг живот:)



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано12.03.12 11:01



Грешиш,на мен пък ми харесват тези реклами,ако ще довет билките до имуностимулиране и радни витамини,особено от страни без радиации и заводи,специално отглеждани за човека и спасението му.
Всеки има право на избор.
Чудно защо някои химиотерапии довеждат до метастази и смърт,ама не това не е реклама и увреждане..
Желателно е да бъдеш по-учтив,тук е форум на надеждата все пак.
И съвет:щади си нервите с нещо полезно,не с негативизъм,защото застраховани НЯМА!
Нищо лошо няма в билките,та нали и много лекарства от там извличат лековете си

.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано27.03.12 12:56



Радвам се искрено за теб! още дълги години живот и здраве ти желая, за да славиш божието чудо!



Тема Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано29.03.12 08:03



Хоспиталиер е съвсем прав, че историята му се струва измислена, защото е така.
Писах глупости, че съм бил убеден, че ще живея, че не съм се предавал, че съм слушал лекари, които са ми казали, че волята за живот лекува и пр.
Няма такова нещо.

Бях се отчаял съвсем и сам се бях отписал. Най-вече когато научих че имам и разсейки, но не само тогава.
Изобщо не съм сигурен, че волята за живот лекува. Нито че нещата стават със самоубеждаване. Истината е, че се бях предал.
Всичко е Божа работа.
След първия или втория курс химиотерапия влязох Първа в градска болница и там ме пратиха на ехограф. Лекарката ми каза, че нямам никаква следа от тумори. Не й повярвах, казах й че идвам от Онкологията в Дървеница, за епикризите и пр. Тогава тя втори път ме прегледа на ехографа и пак каза категорично, че нямам следи от рак. Пак не й повярвах, помислих си, че ехографа нещо не ги хваща - и продължих химията. Знаете че практиката е изследвания да се правят след третия курс. После и те показаха същото.

Бях излекуван по Божие чудо. Не с воля или някакви такива глупости.
Понеже не съм нито първи нито последен случай - чувам от различни хора, също и от лекари - за такива случаи на излекувани по чудо - смятам, че ходенето до манастира на Свети Мина е помогнало повече от всякакви други неща.

Най-вероятно съм подвел хора с писанието си.
Най-малкото накарал съм ги да се чувстват едва ли не виновни, когато се отчайват и да се самонавиват. А почти всеки се отчайва. Самонавиването едва ли върши работа.



Тема Re: Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.03.12 10:01



Иванчо, жив и здрав да си! Слава на Бога! Сърцето ми се радва за теб и Бог!
И на мен сега ми трябва истинско чудо...
Бъди здрав и щастлив!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Авторvesirad (Нерегистриран)
Публикувано29.03.12 18:07



Здравей , радвам се за теб и нека все повече хора да успеят.Аз съм оперирана от рак на гърдата.Бих искала да ми дадеш телефона за арабските билки - както ти е удобно - на и-мейл- radulovi_vesela@abv.bg или на скайп radvesi.Благодаря.Ще чакам.



Тема Re: Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано30.03.12 13:26



А,убеден???!!!!
Е как се убеди сега пък в другото,защото е обратното или също е измислица


Не се поддавай на отчаянието!
Разбираемо е след като е доказано, че след химиотерапия имунната система се обезобразява,то и рака точно и навременно напада безпощадно.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано16.07.12 20:49



Когато изпадна в "дупка"чета твоите постове.Дай Боже всекиму здраве.
Ти как си .Скоро не си писал?Размърдай с оптимизъм темата





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано17.07.12 09:09



Това за разумният начин на живот съм съгласна до някъде ,защото не мога да си обясня как хора живели цял живот на село ,яли чесън и всякакви други зеленчуци,между природа и хармония пак са болни от рак.Аз нито пуша ,нито пия - пък ей на,при вас съм.Ами малките деца?Заради всички тези въпроси се чудя има ли полза от диети и т.н.Най-вероятно има .Но според мен всичко си е много индивидуално и най-вече КЪСМЕТ.
Желая успех.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано30.07.12 12:57



Ех Иване,Иване,дано си на по-добро място,там където не подвеждат,не лъжат,там където не боли,там където ..

С последните си съобщения,Иван иска да предупреди..До последно е останал ЧОВЕК!

"От: ivan4o17
Получена: 21.07.12 09:51
Здравей, не исках да ти казвам, обаче много го загазих - течност в белия дроб - плеврален излив отдясно. Тия дни ме изписаха от ВМА - извадиха течността, но още съм зле - трудно дишам. Не мога да се храня и много съм отслабнал. Понеделник вероятно ще влизам в окуда.
Надявам се ти да си добре!"

"От: ivan4o17
Получена: 25.07.12 13:55
Пиша ти нататък. Покрай Генов загубих ценни 2-3 месеца - той до последно твърдеше, че ми няма нищо на белия дроб. През това време тумора е растял и вече десния дроб не работи изцяло, дишам трудно.
Взех да не мога да вървя.
Колегите се разтичаха, вкараха ме във ВМА, там ми източиха течност от десния бял дроб, помогна за ден-два, но ме изписаха без повече лечение.
В Токуда ме залъглваха няколко дни без лечение, само за пари.

Накрая се сетихза Интегративна медицина в Дружба. Разгеле - там почнаха да ме лекуват!
Иначе навсякъде само ме мотаят, Раковата в Дървеница също.
Такива работи. Стискай палци да оживея!

Как си ти?"

Мъката ми е огромна..На последната ни среща ние се врекохме да сме брат и сестра,да сме още повече от приятели..Загубих най-добрия си приятел,чивекът който не преставаше да мисли за всички,да дава надежди..Господи..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.