Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано06.03.12 00:01



Ремисия е в първите пет години, а в някои държави вече 10 години. Ако след тези години няма рецидив и метастази човека се води излекуван. Зависи от вида рак също така, при някои критични са първите две години, при други първите пет, при трети до десетата година. Но в общи линии се приема, че ако десет години след диагностицирането няма проблем в тялото рака е малко вероятно да се върне. Но това не значи, че никога няма да се върне, просто вероятността е същата като при човек, който не е боледувал от рак. Така че излекувани има и те са много. Дори и от гледна точка на традиционната линия. Има и още една подробност, че човек който е имал далечни метастази и е успял да стигне до ремисия няма да бъде "воден" като здрав, дори и след десет години отсъствие на болестта. Това се нарича дългосрочна ремисия, а тя може да продължи, колкото Бог реши. Познавам жена със седемнайсет годишна ремисия, рак на шийката на матката, метастази в лимфни възли и бял дроб. Но това преди 17 години. И днес я водят в ремисия, поради стадия на болестта. Мисля, че няма особено значение дали те водят дългосрочна ремисия или здрав

Важното е гадове да няма

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: Kaлoянa]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано06.03.12 01:37



Ти не ми казвай дали да взимам отношение повече по темата или не.Имам мнение-аргументирам се и това е.Който иска го приема -приема,който не- жив и здрав.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано06.03.12 03:48



И още нещо - от този, който поиска да ми види епикризите, очаквам да е готов да направи точно същото - да представи своите, за да видя, че разговарям с човек, който е изпатил същото.
С любопитни сеирджии не ми се занимава.

И на анонимните от темата за Интегративна медицина ще задам същия въпрос като на теб, в една тема за по-лесно:
Ако не сте болни от рак какво - смятате да се разболявате ли?


Да ви дадем малко?

Редактирано от ivan4o17 на 06.03.12 03:48.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: megolina75]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано06.03.12 15:00



благодаря за отговори!аз също знам,че абсолютно всеки човек има в себе си ракови клетки,но е здрав докато негова имунна система го защитава.Сега вече ми е ясно и всичко останало.Дай Боже да сме всички във ВЕЧНА РЕМИСИЯ,пак да го наричат както си искат


Ние също пием много различни добавки.Пием и мумие,но понеже го купуваме натурално,направих сравнение с цената и малко се замислих,какво се слага точно в добавките и колко.Ние купувахме по 5-6 лева за грам,а в момента по 4лв.,а в този магазин струва толкова малко.Знам от човека,който лично го събира в 4-то поколение(семейството им се занимава само с това) и той ми обясняваше,че не може да струва толкова евтино истинското мумие,защото го има много малко в природа и трудно се събира,че това което е като добавка почни не съдържа мумието,както се казва има следи от него.А иначе сме много доволни от него.
Аз лично смятам,че непрекъснато трябва да се пият добавки за да се помага на имунитета да се бори с "ненужните" клетки.
Бъдете здрави!!!
Господ да е с нас!АМИН!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.03.12 15:10



leonidas, мила, прати ми на лични някакви координати за това мумийо, което ползвате вие. Преди доста години ми го носеха от Русия, знам, че е тибетско средство за лечение, сега прочетох, че и в Родопите се добивало. Колко грама е дозата например за 1 месец и в какъв режим се приема (количество за 1 ден)?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано07.03.12 01:32



Някои мои документи от болници





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.12 07:50



Иванчо, не виждам нищо ненормално , в това че си се излекувал..Ракът на тестисите се води един от почти 100% лечимите, дори и в по-напреднал стадии..Пример, голям..Ланс Армстронг..имал е разсейки дори и в мозъкът, а белите му дробове са били на решето от метастази.....е вече 15 години е жив и здрав...Желая ти здраве и хубав живот





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: yraaa]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано07.03.12 09:24



И на мен ми казваха някои познати лекари и близки, че този вид е силно податлив на химиотерапия. Тогава не знаех дали да вярвам или това са поредни думи за "успокоение и кураж". Още повече че че самият химиотерапевт не даваше особени надежди, заради дългото ми закъснение и силното развитие на метастазите. Но явно не са ме лъгали.

Благодаря за пожеланието, от това по-добро пожелание няма, желая същото и на теб.



..................................

Една приятелка, която също се оперира от рак и все още има някои проблеми е научила за нов апарат и е много обнадеждена от това, което е научила за него.
С него вече били снабдени лекари от различни градове.
Счита се, че унищожава раковите клетки с излъчване на определени честоти - определят се индивидуално с друг апарат за диагностика.

Доколкото разбирам апаратът обхваща различни честоти и е по-усъвършенстван в сравнение с другите "Запер"-и и подобни апарати за които съм чувал досега.

Това е форума за повече информация:

Честотен генератор -

Синхрометър, който прави диагностиката -


Аз също ходех на процедури с апарат, който работи на сходен принцип:

Редактирано от ivan4o17 на 07.03.12 09:41.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор skala58 (hope)
Публикувано08.03.12 16:32



Здравей Иванчо,

Първо ти пожелавам здраве и дълъг живот:) Прочетох за Честотния генератор на Gogo55,но не открих никакви номера за контакт. Поне в саита ,който си посочил -няма опция за контакти.Можеш ли да ми помогнеш,ако знаеш такива. Бих искала да си поръчам такъв генератор.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадий [re: skala58]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано09.03.12 17:13



Благодаря, пожелавам ти и аз оздравяване, здраве и пълноценен живот!

Виж тук:




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.