Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано24.01.12 06:58



Браво. Страхотна новина. Прочетох темата като станах сутринта и направо ми усмихна деня. Поздравления! Аз също мисля, че вярата в Господ и Богородица правят чудеса. Дай Боже по едно истинско чудо за всички болни от този ужас! Още един път поздравления!



Тема Манастира на Свети Минанови [re: Ekna]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано24.01.12 18:18





от блога на Смани:

Фоторепортаж от едно свято място

До там се стига лесно – на излизане от квартал Бенковски на София в посока Околовръстното шосе има табела, която указва пътя.
В близост до входа има паркинг за коли.

Минава се през това малко мостче. Под него има канал за отпадни води от близката пречиствателна станция.




Има и още едно мостче, но по-голямо.



Владайската рекичка.




Входа на манастира.






В страни от алеята има много насаждения и зеленина.















В края на май месец, а мартеничките все още стоят по дърветата.






В дъното е портата към вътрешния двор.




Изображение на св. Мина


Вътрешна порта на манастира.




В комплекса има градина.







Черквата.




В дясно от входа по време на празници се поставя чудотворната икона на св. Мина, за да може повече хора да се докоснат до нея.



(Голямата картина на свети Мина е вътре - Смани не я е снимал. Една приятелка, която също беше болна от ръка, разказа, че когато си сложила ръката на картината на Свети Мина, усетила привличане като магнит и известно време не можела да си отдръпне ръката. Така и тя разбра, че мястото е лечебно. Разказва това често.)


Благодарение на дарения, комплекса се обновява и подържа.




На връщане



Портата към алеята.



(Надолу има различни отзиви.)

Редактирано от ivan4o17 на 24.01.12 21:07.



Тема Re: Манастира на Свети Минанови [re: ivan4o17]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.01.12 18:38



Райско кътче, като оазис, благословено да е, моля те изпрати ако имаш възможност снимки от църквата да видя стенописите, или други помещения - вътрешната част на манастира

Има ли книжка за манастира, или пътеводител, диплянка, абе нещо което да дава указания за историята на манастира, само питам

Продават ли се икони вътре в манастира, или пощенски картички, или сувенири със лика на Св.Мина, може ли да пренощува даден предмет зад олтара, да се направи обред от свещеник, изобщо правят ли се тези ритуали за здраве

Редактирано от Kaлoянa на 24.01.12 18:42.



Тема Re: Манастира на Свети Минанови [re: Kaлoянa]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано24.01.12 19:09



Продават там гривни за ръка - носят се за здраве, черни, можеш нерядко да видиш някой в София с такава - защото ходят за най-различни неща (и хора, които не могат да имат деца и други). Аз носих моята докато се скъса. Или хората имат обичай да ги носят, докато им се изпълни молба и после ги закачват на някое дърво в манастира. Като броеници са - плетени. Има и други.

В магазинчето в двора има икони на свети Мина и всякакви сувенири.
Мисля че може да се оставя дреха да престои там и после се носи за здраве. Записват се и имена за здраве, виждал съм и ритуали, има свещеници.

За историята на Обрадовския манастир съм виждал страници из мрежата.

Най-добре е човек да отдели време и сам да иде, не е много далече и с градския транспорт, но по-удобно е с маршрутката.



Редактирано от ivan4o17 на 24.01.12 19:11.



Тема Апаратът на д-р Геновнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано28.01.12 14:21



Лекарят ирисодиагностик при който ходя - и ми помогна много - е първия оператор в България на нов тип апарат от Австрия - комбиниран за диагностика и лечение - поставя диагноза - улавял всякакви неща, които повечето скенери не хващат - и изписва не само фармацефтични лекарства, а и билки и др. неща от народната мецидина - въведени са му много неща.
Лекува с някакъв тип лъчи, но не запомних какви.
В Австрия от години го ползвали в болниците, изчитствал организма и имал добри резултати при различни заболявания - и при рак.

Докторът каза, че още докато го разучавали, апарата му намерил тения и още нещо подобно. Той взел лекове и ги изхвърлил - оказало се, че апарата не е сгрешил.
За цената на лечението с апарата - мисля че беше ок. 200 лв. и лекаря ми каза, че за мен няма смисъл, защото тогава бях вече почти излекуван, но си мисля, че при по-големи проблеми си заслужава.







Формално се води очен лекар, но досега не съм видял някой от пациентите му да е отишъл за очи. Търсят го за всякакви други неща. Аз последно ходих за болки в ръката, той веднага напипа някакви възли по гръбнака, откъдето идваше болката и отново лекарствата, които ми изписа ми помогнаха и ръката ми се оправи.

Редактирано от ivan4o17 на 28.01.12 14:32.



Тема Re: Апаратът на д-р Геновнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано09.02.12 20:29



Отговор на мой въпрос, дали апаратът помага при рак:

Ташко Генов

Здравей Иване! Едно малко уточнение. Апаратът се произвежда
от швейцарската фирма Vitatec. Принципно може да помага при
всякаква патология, но всеки случай се анализира индивидуално. Ако е необходимо се прилага и хомеопатия, билколечение и т.н.



Тема Re: Апаратът на д-р Геновнови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.02.12 20:12





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор Велина Узунова (непознат )
Публикувано01.03.12 13:33



Аз съм от Пловдив и бих искала да се сдобия с тези две гъби. Ако някой знае откъде мога да ги взема нека пише на имейл - velina_62@abv.bg



Тема Арабските билкинови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано02.03.12 22:16



Ако някой се интересува - телефона на иракския лечител не е отговаряше известно време, сега отново работи. :)



Тема Re: Арабските билкинови [re: ivan4o17]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано02.03.12 22:40



искам да попитам дали се приемат по време на химиотерапия и ако е да , ако е удобно да ми пишеш-vilimecho@abv.bg Радвам се от сърце на победата ти, на куража и вярата!Бъди здрав!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.