Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Най-хубавите годининови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.09.20 19:10



Хормоните и емоциите са свързани и взаимно зависими.

Редактирано от vida1929 на 01.09.20 19:17.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: blood9]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано02.09.20 17:56



Съгласен като цяло но бих добавил още 2-3 години нагоре. Безгрижие, яко детство, цял ден игри и закачки, тук-таме по някоя беля, понякога попрекалена беля ама кой ти ги брои.





Тема Re: Най-хубавите годининови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.09.20 19:45



Бели си бил правил като малък, значи сега би трябвало да си кротък





Тема Re: Най-хубавите годининови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано02.09.20 19:56



Нямаше как да мине ден без да направя голяма щуротия.

Редовно се катерехме по покривите на блоковете в Младост 2 и изчиствахме някоя антена за тръби за фунийки... няколко пъти ни хващаха - щото се оказа, че сме спрели на този на 8-ия етаж телевизията, пък той последен етаж... и си ни чака човека, да слезем до асансьора и като ни почна и подгони... после го размотавах по различни апартаменти щото ми беше пипнал здраво ухото - ама най-накрая попадна на точния апартамент по някакъв начин и... да... баща ми по някаква случайност беше вътре и така...



Друг случай пак по покривите на блока хвърляме невинно ситен чакъл паркиралите и отчасти по движещите се автомобили... които пък бяха рядкост за наш късмет. Та на един старшинка от втория етаж на последния вход (дето живеех самият аз)... та същия ни побара и така...

Цяла книга с подобни истории мога да напиша



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.09.20 20:05



Баба ме е гледала през деня, докато майка ми е работела и вечер ме е прибирала. Преди години ги попитах каква съм била като дете. Двете изказаха противоречиви мнения.
Баба каза, че съм била проклетница, мама-била съм кротка като котенце.
И двете са били прави-толкоз съм бесняла по цял ден, че вечер каталясала съм заспивала в краката на мама. Демек двойна самоличност





Тема Re: Най-хубавите годининови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.09.20 20:58



Един ден на село, октомври-ноември, студено , с брат ми сме се запиляли и вечерта се усещат,че ни няма, тръгват да ни търсят и да звънят по хората да питат дали не са ни виждали. Една жена казала, че ни видяла в стопанския двор да дразним коня и да му дърпаме опашката. Друга казала, че ни видяла да газим в коритото на чешмата. Трета , че ни видяла как с количката за млеко се спущаме от хълма към пътя.
Четвърта ни видяла мокри, замръзнали и изгубени, ни довела в къщи. Само защото имахме много нещастен вид, не ни биха.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.09.20 21:21



трябва да ми разкажеш как



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано03.09.20 12:40



Нямам подготовка да пиша по такива теми. Има много материали в нета.
Само знам, че има връзка, има и цял раздел в медицината-психосоматика.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: blood9]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.09.20 22:41



Едва ли тогава има осъзнатост, по-скоро безгрижно детство



Тема Re: Най-хубавите години [re: holi_day]  
Автор blood9 ()
Публикувано14.09.20 11:30



Има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.