Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Най-хубавите годининови [re: Deern]  
Автор blood9 ()
Публикувано04.07.20 10:46



При мен на 38 като дойдоха онези, същества малко по-различни от нас. Подарък и аз не знам как да го обясня.

Редактирано от blood9 на 04.07.20 10:50.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: blood9]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.07.20 11:01



Опитвам се.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: vida1929]  
Автор blood9 ()
Публикувано04.07.20 11:03



Е, аз още тогава ги разбрах. Не е същото което съм поискал да е през този живот.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: blood9]  
Автор blood9 ()
Публикувано04.07.20 11:12



Разочаровах и тях.



Тема Re:нови [re: blood9]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано04.07.20 11:37



Тогава не виждам какво ти харесва родителите ти да определят всичко.
Аз нямах търпение да правя нещата сама.

Както писах долу, възрастта 35-40 г е тази, в която със сигурност си стигнал там за където си тръгнал. (може и доста по-рано)



Тема Re:нови [re: Deern]  
Автор blood9 ()
Публикувано04.07.20 11:44



"Аз нямах търпение да правя нещата сама. " Само това ли? Ние никога не правим нещата сами. Нагласено е. Контролират ни същества четири или повече измерни.




"Както писах долу, възрастта 35-40 г е тази, в която със сигурност си стигнал там за където си тръгнал."

Може и така да се каже.



Тема Re:нови [re: blood9]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано04.07.20 11:59



Ако мечтаеш на 40г за времето, в което си бил на 10г и мама и тате са ти бърсали задника, предполагам че никога не си имал необуздания порив да правиш нещата сам, без значение дали още на първата крачка ще се пльоснеш на физиономията си.



Разбира се че има значение дали има някой, който да те хване в полета, но има и голямо значение дали знаеш, че полетиш ли, ще се озовеш веднага в позицията на 10годишен (даже по-зле)


Също има и значение колко си работил над това “можене”



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: Deern]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано04.07.20 12:30



Най-хубавите години ми бяха тия, дето не са минали по план.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: blood9]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.07.20 14:31



И за мен беше така. Дотогава си безгрижен. Живееш леко и щастливо, чист си и неопетнен от живота.
После започваш да усещаш разни несправедливости... да трупаш горчилка... виждаш лицемерието, прикритата и неприкрита злоба, егоизма... понасяш обиди и поражения, които може да те направят по-силен, но може и да те изкривят необратимо... после идва и остаряването... абе детството си е детство. Слънце, чиста радост и безгрижие.
Може би единственото по-хубаво на зрялата възраст е, че си независим и правиш сам изборите в живота си, без да ти се бъркат, без да те поучават, без да те командват. Поне в повечето случаи.



Тема Re: Най-хубавите годининови [re: blue jewel]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано04.07.20 14:54



Ей, Синяк, де оди?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.