Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано08.12.06 11:06



Ще ви огладней гъза и като видите, че никой не ви търси, ще се върнете обратно.

Така ли работи репресивният апарат и на ВМРО? Бравос.

-:-:-



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 11:15



Къде пък видя репресия?



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано08.12.06 11:39



Тъй като мен НИКОЙ не ме контролира, само показваш каква параноя те тресе и как навсякъде съзираш заговори, акции и други нещица.

Достатъчно е, че сам не можеш да се контролираш.

Дали те кефя или не ми е все тая, щото и ти отдавна не ме кефиш. Много пъти съм ти писал защо.

Това си е твой проблем. Що го правиш и мой?
Ще ти кажа що го правиш. Най-често избиваш кочината, когато напиша нещо срещу държавния апарат. Те това ти е проблемът, а не църковните въпроси или нещо друго. Мисленето ти е на политик, поведението (управлението на клуба) ти е на политик, от теб ще стане страшен политик.
Но не го приемай за комплимент.

Ти просто загуби реална представа между реалността и фантазията, манипулацията и истината.

Какъв си ти та ще ми казваш кое е реалност и кое е фантазия? Кое е манипулация и кое истина? Кое е истината? Твоето ли? Па взел да ми разправя за последна инстанция и не знам си какво.

Не искам да се махаш от клуба, а да престанеш да го обсебваш.

И да искаш, и да не искаш, от януари се махам. А дотогава ще пиша каквото си искам, както поискам и когато поискам. За да промениш това мое решение, ще трябва да приложиш репресивния апарат на малката си власт. Тренирай си още от сега политическата кариера.

Престани да се изживяваш като последна инстанция, да си на всяка манджа мерудия и по-дяволите, започни да пишеш исторически теми.

1. Изживявам се последна инстанция колкото и всеки друг.

2. На всяка манджа мерудия ли? Смешко, недей да лъжеш. Много добре знаеш, че пиша само в теми за произхода на българите и за историята на църквата.

3. Считам, че пиша исторически теми. Ако ти не считаш така, дай дефиниция за "историческа тема". А аз ще си преценя дали ще се съглася с тази дефиниция или не.

Това което ти пишеш, отдавна няма нищо общо с историята, а прилича на някакакъв тест за създаване на ново религиозно течение, тип секта.

Научи се да правиш разлика между ТЕМА и ПОСТИНГ. Смешно е модератор да не различава двете неща.

Имам си думата с двама-трима човека по тия въпроси, затова и си говорим, а ти нямаш никакво право да ни казваш да преставаме. Проблемът, че писаното не ти харесва, си е твой. Що ни четеш?

А да смяташ катарството и богомилството за НОВО религиозно течение, което НЯМАЛО ВРЪЗКА С ИСТОРИЯТА, е равнозначно да нямаш връзка с действителността и истината.

Ти може и да си вярваш какво вършиш, но аз не ти вярвам и не считам че повече е нормално да продължаваш.

Ако щеш ми вярвай и считай каквото си щеш.
Иначе много правилно не ми вярваш. Да вярваш в човек е глупаво. Всички хора са грешни и грешат, затова едното на ум - "Бъдете будни!" - е особено важно. Вяра може да има само в Бога. Истинският.

Не ми се прави на умряла лисица и да ми задаваш смешни въпроси тип-"поясни се" или "защо мислиш така" или "кой ти каза да правиш така", а просто се вземи веднага в ръце.

Нямаш грижи. Но искам реципрочност. Да не слушам повече раздувки за "реалност и фантазии" и "неистини и истини". Защото всеки път като ми кажеш нещо за истина, ще искам да ми докажеш тази истина. А щом трябва да я доказваш, значи...



-:-:-


Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано08.12.06 11:41



Къде пък видя репресия?

Що се правиш на разсеян?

-:-:-



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 12:44



Тогава:

1.ВМРО днес няма репресивен апарат.
2.Дори да имаше, не би действал така.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 12:46



Да се спори с теб е все едно да очаквам отговор от грамофон.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано08.12.06 12:55



1.ВМРО днес няма репресивен апарат.

Защото ВМРО няма власт. А ако имаше?
Репресивния апарат си е изграден. Как ще ме убедиш, че който и да е на власт няма да се възползва от него?

- сигурен ли си, че ако ВМРО е на власт и откажа да си издам лична карта с идиотски затворнически елементи, няма да бъда ПРИНУЖДАВАН да давам отпечатъци, че и да си платя за това?

- сигурен ли си, че ако ВМРО е на власт и изказвам свободно мнението си за управлението, (без)действията на БПЦ, поощрявам хората да не плащат поне 1/3 от данъците, за които няма никакви основания, няма да бъда РЕПРЕСИРАН?

2.Дори да имаше, не би действал така.

Можеш да гарантираш само за себе си.
Но и да ми даваш гаранции, аз си имам очи да виждам и уши да чувам.
За пробван и добре познат продукт всякакви гаранции са излишни.

-:-:-

Редактирано от Иoaнн_Mизийckий на 08.12.06 13:00.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано08.12.06 13:10



Да се спори с теб е все едно да очаквам отговор от грамофон.

За да чакаш отговор, първо трябва да зададеш въпрос, уважаеми.

Дотук разбрах само какво НЕ искаш.
Но не получих отговор на въпроса КАКВО ИСКАШ?

Нека ти помогна да си формулираш изискването ясно:

- Ти НЕ искаш да пиша по определени теми - ранната история на българите и църковната история. Ако не искаш да пиша по тях, е все едно да ме гониш, защото за друго нямам интерес и желание да пиша тук.

- В същото време казваш, че НЕ искаш да се махам.
---
Обобщено:

1. Или набираш смелост да ми кажеш, че януари е дошъл по-рано.

2. Или си гледай работата до януари - стискай зъби, не ме чети, прави що щеш.

Кое да бъде? От теб се иска само да посочиш 1 или 2. Повече не мога да те улесня.

-:-:-

Редактирано от Иoaнн_Mизийckий на 08.12.06 13:11.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданство [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 13:16



Отговора ми не е нито 1 нито 2. ти си пълен грамофон.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 13:17



Даже ще ти зашием кучешка кожа за задника, та да се различаваш лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.