Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано07.12.06 20:20



Ще видим. Не до гуша ми дойде, а вече прелива - драйфа ми се - от техните глупости. Как пък ще им давам пари за нови документи, и то такива като от картотеката на Централния софийски затвор. Пичка им лелина!

За какво ми е това гражданство? За страхотното здравеопазване, за чувството на защита от полицията, за честта да плащам безумни данъци, за да мога да подам поредните документи в съда, за да се съдим със Софийска вода... ха ха!

Балканът винаги е решение - изконният закрилник на поробения и низвергнат български народ.

-:-:-



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано07.12.06 21:21



Хайде веднъж завинаги да спреш да разглеждаш форума като поле само и единствено за твоята лична изява. Вземи да поспреш с манипулациите, пробите, ролите и каквото е там още.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано07.12.06 21:28



Защо?

-:-:-



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано07.12.06 21:39



Щото утрепа клуба, що.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано07.12.06 21:52



Според мен отново си зациклил нещо.
От последните ми ДЕСЕТ теми само ТРИ са по-провокативни и спокойно можех и да не ги пускам. Ако си на друго мнение, направи бърз анализ на всяка тема да видим коя и с какво ти пречи.

Понеже си твърде мързелив, за да го направиш (а и не можеш), бъди спокоен - от януари се махам. Принуден съм от обстоятелствата и няма да има връщане. Живейте си както искате, КАКТО ВИ КАРАТ ДА ЖИВЕЕТЕ ПЪДАРИТЕ, а в частност ти води клуба в каквато си искаш посока.

Лека ти нощ.

-:-:-



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано07.12.06 22:03



Отдавна съм спрял да вярвам на заклинанията и обещанията ти. Едно е да ти пазя задника, да не те изритат насилствено от клуба, съвсем друго е да обръщаш целия клуб на ЕТ "Йоан Мизиийски". Пък както виждам си и неблагодарен. И не бери грижа-всичко чета. Ама то много за четене няма.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано07.12.06 22:22



Няма логика да ме търпиш, па и закриляш, ако ме считаш за безполезен. Противоречиш си.

Затова просто си кажи какво искаш.
Ако искаш да се разкарам, нямаш грижи. Вече ти го предложих, когато последния път предприеха акцията срещу теб, за да натирят мен.

Според мен обаче

1. или не знаеш какво искаш

2. или правиш показно пред критиците си, че ме държиш под някакъв контрол.

И в двата случая не ме кефиш.

-:-:-



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор БaшMaйcтopa (член)
Публикувано07.12.06 22:48



В отговор на:

Ще видим. Не до гуша ми дойде, а вече прелива - драйфа ми се - от техните глупости. Как пък ще им давам пари за нови документи, и то такива като от картотеката на Централния софийски затвор. Пичка им лелина!



Aми то властта у нас си е окупационна ... това е положението. Поне аз я възприемам като чужда и окупационна.
В отговор на:

Балканът винаги е решение - изконният закрилник на поробения и низвергнат български народ.



Ами то накрая ще ни изтласкат там ... но не се сещат какво ще се случи като ни върнат в естествената ни среда- тогава ще се запали огън. И много нещо ще изгори.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: Иoaнн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 10:10



Тъй като мен НИКОЙ не ме контролира, само показваш каква параноя те тресе и как навсякъде съзираш заговори, акции и други нещица. Дали те кефя или не ми е все тая, щото и ти отдавна не ме кефиш. Много пъти съм ти писал защо. Пък ти каквито щеш обяснения ми давай що се държиш така. Извинението е като гъза, всеки си го има. Ти просто загуби реална представа между реалността и фантазията, манипулацията и истината. Не искам да се махаш от клуба, а да престанеш да го обсебваш. Написах ти го вече, това не ти е ЕТ "Йоан Мизийски". Престани да се изживяваш като последна инстанция, да си на всяка манджа мерудия и по-дяволите, започни да пишеш исторически теми. Това което ти пишеш, отдавна няма нищо общо с историята, а прилича на някакакъв тест за създаване на ново религиозно течение, тип секта. Ти може и да си вярваш какво вършиш, но аз не ти вярвам и не считам че повече е нормално да продължаваш. За това че ти си вече извън контрол, виня нося само и единствено аз, затова и аз ти казвам-спри се. Не ми се прави на умряла лисица и да ми задаваш смешни въпроси тип-"поясни се" или "защо мислиш така" или "кой ти каза да правиш така", а просто се вземи веднага в ръце.



Тема Re: Отказвам се от българско гражданствонови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.12.06 10:12



Ами то накрая ще ни изтласкат там ... но не се сещат какво ще се случи

Ще ви огладней гъза и като видите, че никой не ви търси, ще се върнете обратно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.