Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 16.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Мел Гибсън е новият ми идолнови [re: Craig]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 16:09



E па то това е от една седмица. Пусни сърч в Гугъл за Gibson и anti-semitic, има го на хиляди места.

Цитатът е от тук:



---
Още:

---
И още:


А на IMDB.com имаше почасови ъпдейти.




Тема Re: Мел Гибсън е новият ми идолнови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано04.08.06 16:11



Сенкю вери мач.

Смел Гипсов е мъж на место, много ме кефи да чета такива стейтменти като тоя дето го е написал в събота

Редактирано от Craig на 04.08.06 16:13.



Тема Изненадан съм, ченови [re: Craig]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 16:16



юдейската PR машина в Дойчланд не се е задвижила, за да отбележи и заклейми назидателно действията на лошия анти-семит. Или просто ти е убягнало?

PS: Иначе, да, Мел е пич! Не се ебавам като казвам, че ми е идол.


Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 04.08.06 16:18.



Тема Re: Изненадан съм, ченови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано04.08.06 16:23



Да не би да искаш да кажеш че някой в българия е отбелязал събитието и го е заклеймил назидателно?

Юдейските работи по принцип трудно се задвижват в германия

.
Това което Хитлер е направил с евреите, разбира се няма връзка и е много лошо- и за него има също не по-зле написани стейтмънти от гипсовите.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Майкини сладки...нови [re: ЙoaнMизийckи]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 16:27





...еднояйчни близначета. Да им изядеш дробеца.


Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 04.08.06 16:46.



Тема Re: Мел Гибсън е новият ми идолнови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано05.08.06 14:06





From Associated Press, Times Staff Writer
8:30 AM PDT, August 1, 2006


Mel Gibson's statement, released to the news media early today, five days after his drunken driving arrest in Malibu:

There is no excuse, nor should there be any tolerance, for anyone who thinks or expresses any kind of anti-Semitic remark. I want to apologize specifically to everyone in the Jewish community for the vitriolic and harmful words that I said to a law enforcement officer the night I was arrested on a DUI charge.

I am a public person, and when I say something, either articulated and thought out, or blurted out in a moment of insanity, my words carry weight in the public arena. As a result, I must assume personal responsibility for my words and apologize directly to those who have been hurt and offended by those words.

The tenets of what I profess to believe necessitate that I exercise charity and tolerance as a way of life. Every human being is God's child, and if I wish to honor my God I have to honor his children. But please know from my heart that I am not an anti-Semite. I am not a bigot. Hatred of any kind goes against my faith.

I'm not just asking for forgiveness. I would like to take it one step further, and meet with leaders in the Jewish community, with whom I can have a one on one discussion to discern the appropriate path for healing.

I have begun an ongoing program of recovery and what I am now realizing is that I cannot do it alone. I am in the process of understanding where those vicious words came from during that drunken display, and I am asking the Jewish community, whom I have personally offended, to help me on my journey through recovery. Again, I am reaching out to the Jewish community for its help. I know there will be many in that community who will want nothing to do with me, and that would be understandable. But I pray that that door is not forever closed.

This is not about a film. Nor is it about artistic license. This is about real life and recognizing the consequences hurtful

Редактирано от N*ы{b}l©®™ на 05.08.06 14:07.



Тема Думите му могатнови [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано05.08.06 14:32



да се тълкуват много двусмислено.
Въпреки че уж се извинява, според мен продължава да се гаври с тях.

I am in the process of understanding where those vicious words came from

Ха ха... сравни го със становището му, че "чифутите са виновни за всички войни по света" и получаваш отговора на риторичния му въпрос в "извинението".

Човек е най-искрен докато е пиян.
Пределно ясно е, че бие отбой, щото иначе ще бойкотират новия му филм.




Тема Въпрос до Комитанови [re: ЙoaнMизийckи]  
Автор Jew_Hater (Gibson rulz)
Публикувано08.08.06 22:37



или до другите юристи в клуба (вкл. и Трънчо, ако е трезвен).

Въпросът ми е следният:

Имам ли право да съдя Министерство на образованието и науката за нанесени дълбоки и трайни психологически травми в твърде крехка възраст?
Случаят е такъв. Във втори клас ни ходиха от училище в Казанлъшката гробница (по-точно нейното туристическо копие), където в рамките на двайсет минути изнасилиха детството и невинната ми психика не един, а цели три пъти.

1. Още с влизането ми обясниха как траките са били много любвеобвилни хора. Семейството е било издигнато в култ и затова след смъртта на мъжа неговите съпруги едва ли не се избивали коя да бъде погребана жива с него. Конете му също настоявали за права да пренесат господаря си на гръб във вечните ловни тракийски полета. И цялата тази смъртоносна любов...

2. ...изведнъж е, цитирам, "ИЗМРЯЛА". Това беше краткото, но живописно описание за съдбата на траките, което получих от моля другарката. Сигурно съм пребледнял и съм изглеждал на ръба на истеричния рев, защото другарката от клас "Б" се намеси да уточни, че може би траките са отишли да живеят на друго място. Струва ми се, че нямаше предвид ловните полета, а че просто са си събрали багажа и са отишли примерно в Испания. Явно е имала предвид готите.



3. Тогава екскурзоводът се намеси авторитетно и поправи началните даскалици, че всъщност безграничната любов на траките е била посечена от славянски и прабългарски мечове, за да им вземем земята. Мисля, че ако ме беше прилъгал със захарен памук и ме беше изнасилил в тъмницата на гробницата, нямаше да ме нарани чак толкова.

Случаят е съвсем истински, кълна се в автохтонните ми гени. Затова питам, без изобщо да се ебавам. Днешното Министерство на образованието и науката явява ли се наследник на онова от Тошово време? И да се явява, и да не се, мога ли да осъдя някого?
Може би направо държавата? За едно левче само, чисто символично, не е за парите.
Считам, че един такъв съдебен процес би могъл да довете до създаването на рейтинг система каквато има за филмите и видео-игрите. Не може истории за посичането на любовта и поголовното измиране да се предлагат на малолетни. Заради онези 20 минути, в които първо учителките ми се гавреха с невинната ми психика, а после баткото-екскурзовод блудства с чистото ми съзнание, днес изпитвам нескрита омраза към науките и проявявам симптоми като на Ханибал Лектър, което не е никак на добре.
---
Бонус въпрос: Някой да желае да ме представлява в съда?



Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: Jew_Hater]  
Автор alkoholik (наздраве)
Публикувано08.08.06 22:48



Ем имаш,ен можеш и още как!!!


Треба да се пипне тук-таме написаното и....готово!!!

Яз имам желание да ОТСУДИМЕ МОН ,ама нема как да те представлявувам,оти редко изтрезневам ........лека френд...



Тема Определено ще се пипненови [re: alkoholik]  
Автор Jew_Hater (Gibson rulz)
Публикувано08.08.06 22:58



тъжбата. Например до най-малките подробности ще опиша как съм се чувствал в онова тъмно подземие. Стоя във вечните покои на едни любвеобвилни траки, пред нозете ми са кокалите им. Добре облечен съм, но усещам хладина. Може би от едни невидими укоряващи очи, които ме пронизват. Те са... и ми нашепват:

- Ти, шибано мелезче между славяни и прабългари. Ти си потомък на ония, които ни затриха, за да тъпчат с мръсните си, криви крачета земята ни, ЛЮБОВТА ни... МРАЗИМ ТЕ, МРАЗИМ ТЕЕЕЕЕЕ!

А едно тъничко гласче (може би на нероденото им тракче) добавя:

- И идвассс, помияр такъв, да бессспокоиссс вецния сън на мама и тати. Расскарай се... вън, куце проклето! Син на убийци! Син на СГАН!

Хората от стенописите по тавана ме гледат смразяващо. Само боята на една от жените леко се е разтекла по лицето, сякаш плаче. Но защо? Въпрос, който и до днес ме мъчи.



---

Ще ги осъдя копелетата. По един или друг начин, но ще ги осъдя.
Да не ми е името Стаменов, ако не го сторя!

Редактирано от Jew_Hater на 08.08.06 23:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.