Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Тема Re: И все пак намирамнови [re: koмитa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.10.06 22:22



гледам келешът пак е бълвал простотии цял ден. Някои хора явно си си нямат друга работа и избиват комплексите си в интернет пространството...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: И все пак намирамнови [re: Last_Roman]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано29.10.06 22:29



Ми верно е.



Тема Re:Аз не се казвам Йоан Мизийскинови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано29.10.06 22:30



Ako Димитъръ е свястен умъ го послуша и разгласи че ассамъ лъжецъ и че гледамъ да грабимъ пари яма, та да разгласи по частните комитети да събиратъ отъ некой места пари и да ви ги донесътъ може и милионъ! разбирасе отъ препоръка няма да иматъ...

Това е позицията на Апостола Левски, ако щеш вярвай.

фанариотски изявления на Миризливото татарстанско сирене (кеезето)

Освен че Мухлясалия млечен деликатес отказва да отговаря на поставени ребром въпроси, си позволява да поставя в устата на Левски думи, които революционерът никога не е изричал.???


Аз не се казвам Йоан Мизийски , да тръбя наляво и надясно във форума, че се отказва от българският си паспорт, и пикае на православоето ни.

Ти си нарушителят - пропагандаторът на фашистките идеология, който заплашва пишещите тук, че ако вие, фашагите дойдете на власт, ще има масово посещение в пещите на Кремиковци.

А колкото до Левски, трагедията е пълна.

Не можеш ли сам да си намериш и прочетеш документите, а ме караш да поствам тук различни нелицеприятни за нашата история неща.

Нали нуж искаш да предпазиш юношите и да не се обезверят.

И преди съм казвал, че подобни глупости могат сериозно да объркат подрастващите, които не само "нямат време", но НЯМАТ И ВЪЗМОЖНОСТ да проверяват всяка подобна пробутвана информация.

Един чисто народенъ юнакъ сто чорбаджии не могатъ да го откупатъ пък ний давахме и даваме още таквисъ жертви за чиорбаджийски кефъ и пак са ни сазиматъ, нъ още гледатъ на тяхъ хладно-кръвно и наричатъ ги чапкъни

A ето и заплахата на Левски към всеки, който откаже да заплати 150 лири и да бъде записан като дарител :

У когото няма работа, грозно ще се наказва, а фамилията му ще бъде изгонена изъ Българско.
Чакахме ви да усетите горещите сълзи на бедниятъ ни народъ, който е вече въ крайно тегло.
Вiя му пийте йоще кръвта и предавате ги на мръсниятъ мъчителъ .

Разберете ,! Решили сме ся вече!
Или да ви съберемъ или да ви поразимъ и то с едно добрутро, или добъръ вечеръ, както щете.
Или сто и петдесетъ лири ще ви бъдатъ по-мили или веченъ животъ с целата ви фамилия!

В. Лъвскiй


Стаменов, това не съм го казал аз, а Апостолът Левски, пак мене ли ще изкараш виноват за тези му действия и изказвания?

И понеже ме принуждавате да ви прилагам всеки път доказателства за всеки написан във форума ред, настоявам такова изискване да се приложи към всеки пишещ в История.

На всеки десетина думи да поства по няколко страници сканирани документи , снимков и мултимедиен материал, а ако има възможност лично да занесе и покаже на модератора вързопче с кости или керамика, още по-добре ще бъде.
Поздрави!.


Редактирано от Atilkese-Acпapyx на 29.10.06 22:50.



Тема Re:Според теб нормално ли е обръщението келеш?нови [re: koмитa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано29.10.06 22:54



"гледам келешът пак е бълвал простотии"

Модератора, според теб нормално ли е да се обръщаме един към друг в клуба с "келеш"?

Ти вместо да предупредиш Last_Roman за обидното обръщение към съфорумник си чатиш приятелски с него и дори го поощряваш.

Стига с тези двойни стандарти ако обичаш!



Тема Re:Според теб нормално ли е обръщението келеш?нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.10.06 23:20



ми, келешче, ти пръв почна с лъжеримските си глупости - каквото повикало, такова се обадило.
Честита ти победа by the way.



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re:Йоан предлага поправка в правилника на клубанови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано30.10.06 01:49



1. Атилкесе се задължава да защитава своите и чуждите??? мнения, които


подкрепя???, при изискване от един или повече потребители.


2. Ако отговори на изискването в присъщия си "ни лук ял, ни лук мирисал" стил, това да се счита за невъзможност да отговори???.




Мнението му да се коригира??? или изтрива??? според сериозността на изказването му. ???

Кое е сериозно или не, решава модераторът по своя съвест???.


3. Ако изобщо не отговори в срок, който модераторът прецени за достатъчен, ??? мерките от точка 2. ???


4. При упорито повтаряне на незащитената теза??? да се взимат и по-сериозни мерки.???


5. В случай на доказване на противното на Атилкесе мнение ??? - пример: че


Левски говори за чифути, при това в различен контекст - а Атилкесе


продължава да упорства???, да се взимат нужните мерки??? за СПАМ!




Защо атакаджиите се страхуват толкова от мен, не знам.



Тема Re:Според теб нормално ли е обръщението келеш?нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано30.10.06 10:29



С неотговарянето си на поставените към теб въпроси, заслушаваш точно това определение.



Тема Re:Йоан предлага поправка в правилника на клубанови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 16:51



жалка работа е твоята, смешна и жалка...
"само, знайте за парата,
като човек - що да прави -
продава си и душата..."

Si vivis Romae,
Romano vivito more

Редактирано от Last_Roman на 30.10.06 16:52.



Тема Re:Модератора да си оправи хаоса който сам създаде [re: Last_Roman]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано04.11.06 10:23



Комита, не се крий а излез и си оправи хаоса , който сам създаде в клуба.

На 29.10.06. ти заяви на Йоан - "ако за 5 дни събереш повече за бан,
отколкото "против", ще го банна."

И изчезна.

Ти насъскваш по този начин потребителите да се банват с гласуване един другиго по свое осмотрение.

Бан с налага за нарушаване на правилника след съответно предупреждение от страна на модератора, а не за това, дали опонентите във даден спор се харесват един друг или не.

То ако няма спор, това няма да е форум, а безплодна сбирка на единомишленици.

Създавайки умишлено този хаос, ти целиш да преустановиш нормалният клубен живот.

Причината е вероятно някакъв политически и кадрови катаклизъм във БНД-(ВМРО), но не виждам смисъл проблемите на една политическа организация да се пренасят и тук, във форума.




А БЕ НАРОДЕ МАКЕДОНСКИ,
ДО КОГА СО НАВЕДЕНАТА ГЛАВА?




Тема Re:Модератора да си оправи хаоса който сам създаде [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано04.11.06 14:02



Като си говорим за банове и възстановяване на реда, трябва първо от теб да започна! Да започвам ли?




Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.