Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.02.07 22:17



Хайде да не драматизираме излишно.

Facta, non verba!



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано06.02.07 22:25



Учението е двустранно друже. Ако ти си беше взел поне една стотна поука от това което съм се опитвал да ти кажа, като модератор на този клуб и като твой приятел, то нивгаш нямаше да има проблеми между нас. Но за съжаление влиянието между нас е само едностранно, като аз само възприемам от теб, а ти така и не си направи труда да възприемеш нещо от мен. Много нарцистично.



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано06.02.07 22:29



Не е това друже. Вие сте свикнали да ви гледам като писани яйца в клуба. Темата ти я заключих, не заради темата, а заради заяжданията ти с Косоман. Щото се смяташ за вездесъщ. За да се поучиш. Затова ти заключих темата. И що я пускаш тука темата? Клубове православие, религия, християнство няма ли? Ама не ти се бори. Не искаш да поработиш. Свикнал си тука и ти и Венци да пускате религиозни теми и нали комита е милостив и разбран, та ще мине метър и тая и поредната тема. Нали? Ама пак ти казвам, темата ти я заключих, не щото беше осмиваща православието, а щото се заяде с косоман и пак ти лъсна голия задник.



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: koмитa]  
Автор Meншeвиk (от меншеството)
Публикувано06.02.07 22:49



ти така и не си направи труда да възприемеш нещо от мен.

Знаеш ли защо е така? Защото опитваш да ми метнеш същите окови, на които робуваш. От какъв зор да възприемам нещо от теб? Възприемам от тези, които ми помагат да науча нещо ново и да се отдалеча от това, от което бягам. В клуба са двама. Може и трима да станат, но е сигурно, че третият няма да си ти, защото те е шубе да напуснеш зоната, която си си определил като безопасна. Да, правиш някакви крачки напред, но в мига, в който усетиш несигурна почва, бегаш с все сили назад.

Нямаше да си ги говорим тия работи сега, ако не бях прав. Още като пусна темата "Защо мразя автохтонството!", ми прилоша, защото знаех, че ще те насметат, ще се уплашиш и ще обърнеш другата половина на политическата си натура, за да докажеш "дистанциране". Предвидим си, манипулируем си до n-та степен, нямаш какво да ми предложиш за този отрязък от историята, който ме вълнува, шубе те е да приемеш някои истини от същия този отрязък, които ебават мамата на православието, работиш с клишета и заучени фрази... изобщо на какво си мислиш, че си тръгнал да ме учиш?

Когато докажеш, че ти е през оная работа за мнението на болшинството, сиреч силните на деня, когато те усетя като сигурна опора и предвидимостта ти е предвидимост за СТАБИЛНОСТ, тогава ще ме кефиш, ще си ми герой в очите и току виж съм прихванал някое достойно качество.
Ти си този, който спомогна клуба да се отърве от неприятното си минало преди 2-3 години, но и ти си този, който връща това минало, за да доказва и налага абсурди. Ами няма как да стане.

като модератор на този клуб и като твой приятел,

Предвид горното написано, ми е криво, че намесваш и приятелството.
Заради склонността ти да се придържаш към лъжовни норми, мога само да очаквам, че ще ме продадеш по всяко време, за да отървеш кожата (в буквален и политически смисъл).



-:-:-
Последните дни: Болшевики в потта си прогизват. Геената с езици огнени тях чака.

Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: koмитa]  
Автор Meншeвиk (от меншеството)
Публикувано06.02.07 22:57



Не е това друже. Вие сте свикнали да ви гледам като писани яйца в клуба.

Това няма да го предъвкваме отново - история, религия и политика за мен се преплитат до степен, в която трудно можеш да ги различиш. Ако ти не го разбираш, не очаквай от мен да прихвана твоето неразбиране и въжделенията ти за "чиста история". Такава няма.

не заради темата, а заради заяжданията ти с Косоман.

Разбрах. Гледай само да не направиш и него писано яйце. Днес пак е тръгнал да дава акъл коя тема се е изчерпала и е за закатанчване.

-:-:-
Последните дни: Болшевики в потта си прогизват. Геената с езици огнени тях чака.


Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано06.02.07 23:02



история, религия и политика за мен се преплитат

Да ама модератора съм АЗ.



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.02.07 23:03



Рексе, публикувай темата в клуб Религии - там няма модератори, а повечето участници са с някаква религиозна ориентация.
В клуб Православие и Християнство също ще ти се "зарадват", ако представиш гледната си точка /в която е доста правдива за мен в интерес на истината/ за църквата и армията.
Иначе лично аз съм атеист и не ми пука за право/кривословието. Но това тук е клуб История и въпреки че се интересувам от религията, доколкото е свързана с еволюцията на човешкото общество, намирам че е излишно да се фанатизираме на тема вярвания.

Facta, non verba!



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано06.02.07 23:05



Не бе тъпак, говоря за етиката в клуба и начина ти на писане и държание спрямо другите участници. Боми ме хуя за теориите ти в случая.



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: koмитa]  
Автор Meншeвиk (от меншеството)
Публикувано06.02.07 23:41



Да ама модератора съм АЗ.

Ето кой е нарцисът в крайна сметка. Тук ще коментирам и другия ти отговор, в който ме наричаш глупак. А отговор, в който ме наричаш така и в същото време говориш за отношение към другите, май не се нуждае от коментар.

Ще отговоря и на Римлянина тук:
Виж какво съм писал за религия-история-политика. Смятам да пиша каквото ми е на душата, а вие си цензурирайте на воля. Бъди добър да не ме пращаш в Православие. Знаеш, че оня клуб не ми е непознат, така че да ми го препоръчваш. Затова е излишно и да ми го рекламираш.
Там темата щеше да бъде приета като ЗАЯЖДАНЕ. Докато тук знаех, че ще бъде приета като умерено провокативна от повечето клубари и лично от един от тях. Верно, че гарван гарвану око не вади, но според тебе беше ли за заключване? Без да си кривиш душата, кажи!

Ако смяташ, римлянино, да си изпълняваш по съвест задълженията, те би трябвало да включват еднакво мерило за всички. Ако комитата не може да го осигури, поне ти се постарай.



Тук имаше една много гадна обида към Зиези. На този човек комитата му благодари и му се мазнеше две мнения по-надолу. Ти редактира обидата, което можеше да бъде направено и с фърчилото на йовината баба. Можех и сам да си я редактирам, ако ми беше пуснал една ЛБ, както си правил преди. Както и да си гънеш логиката, първо себе си трябва да убедиш, че комитата не своеволства, а после да убеждаваш мен и да ме пращаш при мракобесниците в Православие.

-:-:-
Последните дни: Болшевики в потта си прогизват. Геената с езици огнени тях чака.

Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Meншeвиk]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.02.07 23:46



Хайде в знак на добра воля темата да бъде отключена след като страстите поутихнат.
Аз лично така правя, когато се наложи. Заключвам временно.
Но всеки модератор действа по свое усмотрение.

Facta, non verba!

Редактирано от Last_Roman на 06.02.07 23:54.




Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.