Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 06.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: koмитa]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано26.10.06 16:53



Не е нормално, защо?




ІЖІЖІЖІЖІЖІЖІЖІЖІЖІЖІ

Не е нормално, защо ?

/ и аз те питам ... /



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Vencci*]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано26.10.06 20:19



И какво предлагаш?



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: koмитa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.10.06 20:32



бан за спам...



Si vivis Romae,
Romano vivito more

Редактирано от Last Roman на 26.06.07 23:13.



Тема Re: Уточнениенови [re: komita]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано27.10.06 11:15



Нямам намерение вече да банвам. Бан ще се слага само ако се спамира клуба, в смисъла на истинския компютърен термин спам. Ако на някой не му харесва защо този или онзи пише из клуба, да пусне гласуване и ако се съберат за фиксиран период от 5 дни, повече "за" , отколкото "против" бан, то само тогава ще налагам бан.



Тема Re: Уточнениенови [re: koмитa]  
Автор jove (непознат)
Публикувано27.10.06 14:00



Това означава ли, че "диктатурата" се отменя?



Тема Re: Уточнениенови [re: jove]  
Автор Лил ()
Публикувано28.10.06 17:43



Това означава ли, че "диктатурата" се отменя?
Не, заменя се с анархия

Гледам, днес на първата страница има 5 теми на Рекса и 4 на Дунек - каква по-голяма свобода от това



Тема Re: Уточнениенови [re: Лил]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано28.10.06 18:04



Лилянче, нещо против темите ми ли имаш? Кажи си болката по същество.

И откъде-накъде количеството на темите е "анархия"?
Да не би да има някаква дневна квота, която съм узурпирал?

Бъди така добра да мислиш повечко преди пишеш. Ще направиш услуга на себе си, не на мен.

<>
<><>
<><><>
<><><><>
<><><><><>


Тема Re: Уточнениенови [re: Лил]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано29.10.06 13:48



Защо си мислиш, че има анархия или диктатура ?

Привет !



Тема И все пак намирам [re: komita]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано29.10.06 20:06



антибългарските и фанариотски изявления на Миризливото татарстанско сирене (кеезето) за нямащи място в български исторически форум.

Декларирам, че нямам нищо против острото, критичното и "непатриотично" мнение по всякакви въпроси, стига да е защитено със съответните документи. Особено ако тези документи са изисквани от останалите участници, както нееднократно е правено.

Освен че Мухлясалия млечен деликатес отказва да отговаря на поставени ребром въпроси, си позволява да поставя в устата на Левски думи, които революционерът никога не е изричал. А вече разбираме, че "Левски се е страхувал от македонците", докато в същото време Раковски се е сдушавал с австро-унгарските агенти.

И преди съм казвал, че подобни глупости могат сериозно да объркат подрастващите, които не само "нямат време", но НЯМАТ И ВЪЗМОЖНОСТ да проверяват всяка подобна пробутвана информация. И докато за езика на "хан" Кубрат, родното име на Аспар и "йероглифоподобната писменост на купения роб Кирил" можем да си спорим до Второ пришествие, настоявам модератора да взима ответни мерки поне за глупостите от по-ново време и за не толкова спорни събития.
---
За да е по-ясно искането ми, предлагам следното (на за гласуване, а за субективно осмисляне от модератора):

1. Атил-кьосето се задължава да защитава своите и чуждите мнения, които подкрепя, при изискване от един или повече потребители.

2. Ако отговори на изискването в присъщия си "ни лук ял, ни лук мирисал" стил, това да се счита за невъзможност да отговори. Мнението му да се коригира или изтрива според сериозността на изказването му. Кое е сериозно или не, решава модераторът по своя съвест.

3. Ако изобщо не отговори в срок, който модераторът прецени за достатъчен, мерките от точка 2.

4. При упорито повтаряне на незащитената теза да се взимат и по-сериозни мерки.

5. В случай на доказване на противното на Сиренето мнение - пример: че Левски говори за чифути, при това в различен контекст - а Сиренето продължава да упорства, както се и случи наскоро, отново да се взимат нужните мерки за СПАМ!
---

Комита, топката (отговорността) е в твои ръце.

+ + +



Тема Re: И все пак намирам [re: Rex_Mysorum]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано29.10.06 21:22



Цъ. Пускаш си гласуване и ако за 5 дни събереш повече "за" бан, отколкото "против", ще го банна. Банове по лично мое осмотрение ще слагам както казах, само за спам в компютърния термин на думата и за няколко последователни псувни към някой. За идеологически противоречия и незащитимост на тезите, бан няма да слагам, щото не съм някакво политическо ченге. И на мен Атилкесе не ми харесва и го намирам за целенасочено провокираща ни /нас родолюбците/ личност, но няма да банна/вече/, щото си изразявал мнението пък не си го защитавал с реални аргументи. Пусни гласуване, в което потребителите да решат, че той наистина пречи и целенасочено дразни в клуба, пък ще го банна.




Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.