Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Въпроснови [re: Jew_Hater]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано08.08.06 23:26



Заради онези 20 минути, в които първо учителките ми се гавреха с невинната ми психика, а после баткото-екскурзовод блудства с чистото ми съзнание, днес изпитвам нескрита омраза към науките и проявявам симптоми като на Ханибал Лектър, което не е никак на добре...

Тук си изключително точен в дисекцията на казуса, учителките и баткото-екскурзовод са били редом с подрастващите не само археологическите обекти, те им дишали във врата и в кръжока по авиомоделизъм, и в училищните бригади, дори кварталните отговорници са се вживявали в ролята на "батковците-екскурзоводи"... те били длъжни да знаят всичко за всеки.



Aтака в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета




Тема Re: Въпрос до Комита [re: Jew_Hater]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано08.08.06 23:33



Никой, ама никой няма да се съгласи, да образува дори преписка по този въпрос.



Тема Re: Определено ще се пипненови [re: Jew_Hater]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано08.08.06 23:46



...как съм се чувствал в онова тъмно подземие.
Стоя във вечните покои на едни любвеобвилни траки, пред нозете ми са кокалите им.
Добре облечен съм, но усещам хладина. Може би от едни невидими укоряващи очи, които ме пронизват. Те са... и ми нашепват:
- Ти, шибано мелезче между славяни и прабългари. Ти си потомък на ония, които ни затриха, за да тъпчат с мръсните си, криви крачета земята ни, любовта ни...
А едно тъничко гласче добавя:
- И идваш, помияр такъв, да беспокоиш вечния сън на мама и тати. Раскарай се... вън, куче проклето! Син на убийци!

Хората от стенописите по тавана ме гледат смразяващо. Само боята на една от жените леко се е разтекла по лицето, сякаш плаче. Но защо? Въпрос, който и до днес ме мъчи...


Ти ли написа това?
С такава дарба не бих си губил времето във форумите.




Aтака в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета




Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: koмитa]  
Автор Jew_Hater (Gibson rulz)
Публикувано08.08.06 23:53



Никой, ама никой няма да се съгласи, да образува дори преписка по този въпрос.

Тогава ще ги съдя в Страсбург.
И понеже вече ще съм много ядосан, ще заведа успоредно дело и по въпроса за ученическите бригади. Те си бяха чиста експлоатация на детския труд. Бил съм седемгодишен, когато в продължение на цяла седмица вадех картофи от сутрин до вечер. И накрая ми платиха левче! Което допълнително срина психиката ми.
Вервай ми, по-добре ще е да образуват преписка в България!



Тема Re: Определено ще се пипненови [re: Atilkese]  
Автор John_of_Mysia (The Magi)
Публикувано09.08.06 00:01



С такава дарба не бих си губил времето във форумите.

Кой ти каза, че е писано ексклузивно за форума? Това е монолог на Бойко Страшников, герой в дебютната ми книга. Прототипът на персонажът е Йоан Мизийски, така че не е съвсем фикция.



Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: Jew_Hater]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано09.08.06 10:25



То не е преписка, а да образуват дело/въобще няма да образуват/. Единственото за което можеш да ги осъдиш е за морални терзания и максимума, което може да вземеш е 1 000лв./защото глобата в тези случаи е административна, не може да е наказателно делото/. Съмнявам се в Страсбург, въобще да ти обърнат внимание. Но пък си струва да опиташ.



Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: koмитa]  
Автор John_of_Mysia (The Magi)
Публикувано09.08.06 13:53



Единственото за което можеш да ги осъдиш е за морални терзания

Ми точно за това иде реч!

максимума, което може да вземеш е 1 000лв.

Не! Ще ги осъдя за левче. Има символика в този един, самотен лев.
Щото после ще ги осъдя и за единия лев от бригадата. Знаеш ли колко хора ще се присетят покрай мен за тия бригади и каква експлоатация бяха? Ако повлекат и други крак, може и да успея да съсипя икономиката на Булгаристан.

После ще ги съдя за дискриминацията в университета и за тва, че никой не ми каза за Чернобил, а ме оставиха да се къпя и радвам на пролетния дъжд. Очертава се дългосрочна работа, така че който и да ми става адвокат, ще очаквам да ми направи отстъпка от хонорара.



Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: koмитa]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано09.08.06 14:39



Вероятно ще му обърнат внимание. Предвид на лошото състояние на здравеопазването има голяма вероятност да му отпуснат средства за лечение.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: Craig]  
Автор John_of_Mysia (The Magi)
Публикувано09.08.06 14:47



Да не намекваш, че съм невменяем?



Тема Re: Въпрос до Комитанови [re: John_of_Mysia]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано09.08.06 14:52



за бога, ни най-малко!

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.