Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 21.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема БоНба!!  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 19:22



Днес Радио Байерн 3 направи достъпна за мен историята от един магазин от верига Едека, намиращ се малко над Нюрнберг, ерго, във франките. Една майка казала на жената зад щанда "щом нищо не сте научила в училище, сега ще седите зад щанда да продавате"! На което управителят на магазина излиза с изявление, че целият персонал е от изучили и завършили, някои дори гимназия - немската образователна система е много сложна, да речем, че има и отлично завършили хора, и понеже в училище не се учи състрадателност и разбиране към трудът на околните, ако нейното дете някой ден се окаже зад витрината на магазина, те ще го научат да обслужва с усмивка дори клиенти като самата нея.



Така се прави!

Новината /на немски/:




Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано31.05.19 19:52



А какво толкова те учуди?



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано31.05.19 19:55



Добрият пример още го има в стара Европа, ама е поизчезнал от нова



Тема Re: БоНба!!нови [re: ShokoLada]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 20:41



Не ме учуди. Така се прави. Само дето никога не съм го срещала в родината.





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано31.05.19 20:46



Така се прави!

Кого от участниците имаш предвид?

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Тема Re: БоНба!!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 20:51



Управителят.





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано31.05.19 20:53



Еми, той за това е управител.
Ръководител, говорител и представител на екипа.
Тези неща се учат в курсовете за MBA.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 21:07



Домиля ми за комунизма - само такива истории разказваха по радиото...





Тема Re: БоНба!!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 21:20



Може.. все така е прекрасно!



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 21:21



Ти си бил на 16 като избухна демокрацията, помниш ли верно тия истории ?



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 21:30



Бях на 19.
Помня ги естествено.
Точно затва ви разправям, че всичките реално сте електорат на станишката, ама не ми вярвате.



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 21:32



П.С. Мерси за подмладяването!





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 21:33



Пу-пу.. цигара ти в уста!!

Аз мислех, че си 72-ри набор... не ли?



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 21:34



71.



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 21:39



аха.. окей.. 1971-1989 = 18





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 21:47



Ами 89-72 не е 16.



Карах 19-та реално. Пък и 89-та се случи случкта в края на годината, и реално не беше баш избухнало демократичното.



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 21:47



1971-1989 = 18

Леле!
Добре че не си ми счетоводител!





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано31.05.19 21:52



Абе, това, че е сочила с пръст и говорила на висок глас не е гот, но в действителност е права жената, даже повече отколкото допуска шефът на магазина, защото като завършат само едно "мителшуле" и не се осъзнаят навреме да си налегнат парцалите и да учат, месарският щанд ще им се струва мечта.

Само гимназиалното образование в Германия е прилично, другите форми са пълна скръб, както аз в началото, шокирана ги наричах "училища за идиоти".
Е може ли, бе?! Дъщеря ми завърши втори клас в България и кара с тези знания, без да си мръдне пръста до четвърти клас...

И да не ми излизат с номера, че винаги можеш да се прехвърлиш в друга форма на обучение, защото като ти липсват базисни знания, няма как да наваксаш без да се спукаш от учене, а за това се иска безумна амбиция, която повечето деца с изпаднал вече в летаргия от неефективно преподаване и далеч по-интересни електронни забавления мозък, вече напълно са изгубили.

За икономиката иначе е ок, спор няма. Все пак тя има нужда от всякакви хора, всякакви професии и всякакви класи.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: БоНба!!нови [re: Sgraffito]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 22:07



То има много начини да завършиш образование, ако искаш, в Германия. Гимназия е супер, но е излишно, ако няма да ходиш в университет.

На мен лично ми харесва повече, отколкото 4 месеца лятна ваканция .



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 22:09



И ти ли стана управител?



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 22:11



И така вече 30 години .. се чака демократичното ..



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 22:13



Ба, демократични сме си отсекъде.
Или айде - може да не сме демократични, ама сме по-свободни.
По немция можеш ли да кажеш педераст примерно? Или негър? Може ли да не си разделяш боклука? Да не плащаш за църква?



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 22:21



Е.. то е ясно, че няма да признаеш.. нищо, де.. все някога ще разбереш за какво говоря..

Може, може ама е проява на липса на възпитание, може, може със сигурност, аз не плащам църковен данък, щото съм ортодокс кристи

.



Тема Re: БоНба!!нови [re: ad miral]  
Автор 09h09yhu09556h (пристрастен)
Публикувано31.05.19 22:23



За индустриалец се изживявам, крупен, мож да нямам два лева в джоба, не ми влияе, за Нитше четох,колега го изживявам. Тоест скромността не е моя черта. Но жените са важни, как да излъжеш жената, че си голяма работа, ти ми кажи ?





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 22:26



Каква липса на възпитание?
За мен думата негър не е обидна, точно както думата ескимос, китаец или българин.



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 22:27



А, то за теб може.. но за тях е. Ескимос, китаец или българин е националност, негър е пренебрежителна дума за цветнокож.

Както казва на дъщеря ми любимата НЕМСКА рапърка, която е черна - вие не сте бели, а сте розови, както аз съм кафява, а не черна!





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 22:36



Нищо подобно.
Означава просто цвят на кожата.
Думата "бял" обидна ли е?
А думата "жена"?
Медиите, левите политичари и грантолибералите набедиха "негър" за обида. При това - сравнително отскоро. Погледни филмите от 70-те и 80-те и ще видиш, че там изобщо не се употребява в такъв (обиден) смисъл тая дума.
Ако "негър" е обидна дума, то думата "чернокож" с какво е по-малко обидна? А "афроамериканец"? Индианец? (а, да - нейтив ъмерикън дейба!)
Има ли ирландоамериканец? А дойчеамериканец? Юдоамериканец?....
Промиха ви мозъците тотално либералчетата.

Аз не влагам в думата негър обида. Както и в думата циганин. Както и в думата "педераст", освен ако не става въпрос не за сексуална ориентация, ами за това, че ми дължи пари.





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано31.05.19 22:39



Тц, тц, тц, пълно с дъртаци в клюповете





Тема Re: БоНба!!нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано31.05.19 22:47



Но жените са важни, как да излъжеш жената, че си голяма работа, ти ми кажи ?

Що па ше ги лъжеш, мчи те сами се подлъгват...

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Тема Re: БоНба!!нови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 22:53



Ми - 30-40 умря отдавна, за 20-30 да не говорим.
Ама тиа па младите за кво са ти тук?! Не ти ли стигат проблемите с тях в бачкането?





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано31.05.19 23:01



Негър е обидна дума, идваща от плантациите в Америка, където още по време на робството са наричали чернокожите "негро". Уикипедия, на немски, със сигурност може да се намери на английски или руски, за теб



що касае либералите.. не знам кой е с по-промит мозък от нас двамата

Педераст също е обидно за хомосексуален мъж. Казва се "гей". И, ти може и да не влагаш, но по целият цивилизован Свят влагат. Нищо лично



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 23:31



Думата негър се появява много преди плантациите, испанска е и означава едно единствено нещо - черно, черен цвят. Негро - испанската дума за съответния цвят.

Гей е обидно за мен. Тоест, ако искам да обидя някого на сексуалност, ще му кажа точно гей.

Колкото до промиването на мозъци - бъркаш яко, но не можеш да го осъзнаеш, именно поради промиването.
Доста години назад, когато политкоректността още не ни беше наказала толкоз, обяснявах същото на бозата. Даже й бях пуснал епилога на трилогията на Броснан за Небесните господари. (Хем да я бъзикна, щото тя не четяла фантастика, много елементарна й била видиш ли

)

Реакцията й беше - а, много интересно, от къде е това?

Опитват се - за ваше добро разбира се, има си хас да не е тъй - да ви подменят речника, да ви приспят страстите (страстите са вредни!), да ви направят апатични, асексуални, безстрастни и безчувствени бройлери.
Да, страстите не винаги са положителни или градивни, но махни негативните и разрушителните страсти у човека, и ще премахнеш, и позитивните, и градивните.
Беше пуснала нещо тема за секса и как липсвал - ще липсва все повече, а когато го има ще е с все по-малко страст. Така ви учат.
Светът е дуалистичен. Не може да има усещане за светлина, ако няма такова за тъмнина.
Да, хората не са идеални, но опиташ ли се да ги направиш такива, ще получиш в най-добрия случай прикрити, изтормозени и потиснати невротици. В най-лошия - безмозъчни и безполови кактуси....


П.С. Понеже сигурно нямаш достъп до читанката, а и надали си чела господарите, ето ти епилога, помисли върху написаното. Или изгледай Кин-дза-дза - там е казано доста по кактусовата тема.

Джан седеше на брега а шестмесечното бебе на Айла шаваше в скута й. Айла го нарече Лон в памет на покойния си баща. Лон Хедън — старши бе починал скоро след онзи бурен период преди година и половина. Така че се отърва от „промяната“, както всички я наричаха…

„И досега съм си същата“, каза си Джан. Казваше си го по няколко пъти всеки ден. Казваше си същото от деня, когато научи, че вирусът е вътре в нея. Месеци наред след това заспиваше с мисълта, че на сутринта може да се събуди съвсем друг човек. И когато се събуждаше, лежеше и бавно прехвърляше в себе си своите чувства, опитвайки се да открие разликите. Никога не успяваше. Но…

— Здрасти, Джан!

Тя погледна през рамо. Майлоу идваше към нея по брега. Носеше само шорти и тялото му, някога бледо, беше станало тъмнокафяво.

— Здрасти, Майлоу — каза тя.

Той седна на пясъка до нея, погъделичка Лон по петата, от което бебето започна да рита, и каза:

— Прекрасен ден, а!

— Нима всеки ден не е прекрасен тук? — кисело отвърна Джан.

Майлоу се разсмя.

— Още се бориш значи.

Тя не отговори.

— Някой ден ще приемеш неизбежното. И ти мина през „промяната“ като всички нас. Вече не си същата.

— Същата съм — каза Джан.

— Ами погледни мен — накрая и аз се примирих. Но пък и моята „промяна“ беше най-рязката от всички. Разликата между предишното ми „аз“ и сегашното е прекалено голяма, за да се правя, че не я забелязвам.

— Да, признавам, че ти наистина стана друг, Майлоу — уморено каза Джан. — Вече не си… — Тя се запъна.

— Чудовище ли? — подсети я той и се закиска. — Не се притеснявай, знам какво щеше да кажеш. Когато си спомня как мислех преди и как се отнасях към хората, направо се треса от ужас. И все пак, някаква малка част от мен още недоволства от тази „промяна“. Презирам се, какъвто бях преди, но знам, че онова беше истинското ми „аз“. Сегашната ми личност е резултат от намесата в моите гени от страна на онази проклета програма. Но недоволството ми бързо избледнява и скоро няма да ми пука. И с тебе ще се случи. След време никой от нас няма да съжалява. — Той сви бронзовите си рамене.

— Но на мен ми пука. И винаги ще бъде така — каза Джан. — Можеш ли да кажеш искрено, че забелязваш каквато и да е промяна в личността ми?

— Не, поне от пръв поглед — призна той.

— Виждаш ли! — тържествуващо възкликна Джан.

— О, не ставай упорита, сигурно забелязваш сама дребни разлики?

Тя тръсна глава. Бебето се уригна.

— Как върви с Робин? — попита Майлоу.

— Чудесно. Защо?

— Обикновено любопитство. Значи връзката ти с него е същата?

— Разбира се! — каза тя, но не звучеше убедително.

Майлоу веднага се възползва от това.

— Не е така, нали? Защото и двамата вече не сте същите хора. Няма я вече предишната страст. О, не отричам, все още сте привързани един към друг и се любите, но го няма онзи огън.

— Всяка сексуална връзка прегаря по малко с времето — каза Джан.

— Вярно е, но не за това говоря. Още ли имаш оргазъм.

Въпросът я изненада.

— Ами… да, имам, така мисля…

— Така мислиш? — Майлоу се усмихна.

— Да, още изпитвам оргазъм — отсече почервенялата Джан. — Само че…

— Не е като преди. Знам — кимна той. — Вече няма сила и напрежение. И аз усетих същото. Напоследък се виждаме с онова момиче, Джулай, приятелката на Айла… е, любим се и всичко е чудесно. Харесва ми. Но това е всичко. Няма вече сила в преживяването. Не е като преди…

— Джулай би трябвало да благодари на щастливата си звезда за това — сухо отбеляза Джан.

— Хей, не говори така, знаеш за какво мисля. Сексът не е същият. И ти признаваш, че е така, нали? И не се отнася само за секса.

Тя въздъхна. Склонна беше да вини Робин досега, но й хрумна, че причината е и в нея. Не го желаеше, както някога. Да, желаеше го и сега, но нещо липсваше, Майлоу беше прав. Точно както Фибъс ги предупреди… „Няма вече да изпитвате крайности в страстите си“. Но Джан още не можеше да се примири напълно с ужасната действителност.

— Притъпиха ни чувствата — промърмори тя, спомняйки си обвинението на Робин към Фибъс.

— Да-а-а! — проточи Майлоу. — Отнеха ни остротата на нещата, една от най-важните черти, които ни правят хора. Или както се изразява Жан-Пол, отнеха ни Първородния грях. Чудя се как ще се отрази това на цялата ни раса след много време. Вече не сме опасни за самите себе си, но ако някога се сблъскаме с истинска конкуренция, не знам дали ще оцелеем като вид. Ще ни липсва онова старо качество „ставай и се бий отново“, просто ще ни прегазят. А и когато това се случи, няма да се угрижим. Ще изчезнем със смахната усмивка на лицето… — Той стана, изтръска пясъка от шортите си и се протегна. — Май задълженията ти на бавачка свършват за днес — ето я и Айла.

Джан погледна — риболовната лодка на Айла минаваше през портата. Сега всички порти си стояха отворени, скоро трябваше да започне разрушаването на морските стени.

— А как върви с твоята лодка? — попита тя Майлоу.

От месеци Майлоу си правеше лодка. Искаше да мине с нея по брега и да види става ли нещо изобщо на юг. Казваше, че щял да бъде лодкар-посланик на Палмира.

— Бавно върви, съвсем бавно, както всичко напоследък.

Той нагази във водата и помогна на Айла и Джулай да изтеглят лодката на брега. Джан го гледаше и си мислеше, че той ще й липсва, ако завърши лодката си и потегли на пътешествие. Сега Майлоу й беше симпатичен.

„И досега съм си същата“, каза си за кой ли път.

Но не можеше да се отърве от съмненията.




Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано31.05.19 23:39



А Шварценегер беше и губернатор из щатите.





Тема Re: БоНба!!нови [re: Asia.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 23:41



Мани, мани....





Тема Re: БоНба!!нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано31.05.19 23:44



"Скромността краси глупака".
Нерон, ама не римския император



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.05.19 23:44



И, ти може и да не влагаш, но по целият цивилизован Свят влагат. Нищо лично

Ами значи, толкова ви е цивилизован светът.


Нищо лично.



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано01.06.19 00:38



Имам много добра приятелка от Венецуела, много хубавичка и бая тъмничка. Тя ми каза още преди години, че много я дразни да я наричат тъмнокожа и ми обясни, че "негрита" си е съвсем в реда на нещата, даже, ако бял я нарича така, много й е мило. Оттогава за мен е "ми негрита" и туй то.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: БоНба!!нови [re: Sgraffito]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано01.06.19 00:41



Тя ми каза още преди години, че много я дразни да я наричат тъмнокожа и ми обясни, че "негрита" си е съвсем в реда на нещата, даже, ако бял я нарича така, много й е мило.

Те и циганите няма против да се наричат така, ама на, прекръстиха ги на роми.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.06.19 00:49



Аз па си помислих че майката някоя емигранка, даже няма кажа коя си помислих.



Тема Re: БоНба!!нови [re: Sgraffito]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.06.19 00:51



много хубавичка

Искаме снимка! Искаме снимка!





Тема Re: БоНба!!нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.06.19 00:51



Бе не мога да гарантирам за всички, ама поне моите познати и приятели от тоя етнос много се дразнят като ги наричат роми.



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.06.19 00:55



Гей си е била много поетична дума нямащо общо със сексуалността. Силно ме дразни изборът и за обозначаване хомосексуалност, днешните младежи четат поезия отпреди 50+ години и мислят авторът визирал педерастия





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.06.19 01:27



Ми не, ама едно е да имам 18 лева, друго е да имам да давам 18 лева.



Шегувам се, ама там - особено по немско - явно и чувство за хумор губите.



Тема Re: БоНба!!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.06.19 01:28



Факт....



Тема Язъкнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 01:55



ти за четенето, като си оставаш обикновен дивак, вкопчен на ниво инстинкти

Но най-забавно е когато влезеш в ролята на проповедник... нещо личен пример да покажеш, достоен за следване?



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано01.06.19 09:29



Искаме снимка! Искаме снимка!

Кафеджийката е скръндзава – не пуща фотки. Ни чужди, ни свои.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: БоНба!!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 09h09yhu09556h (пристрастен)
Публикувано01.06.19 11:12



А кво прайм с тези, с Синдром на Клайнфелтер ?

Редактирано от 09h09yhu09556h на 01.06.19 11:12.



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 11:54



Една майка казала на жената зад щанда "щом нищо не сте научила в училище, сега ще седите зад щанда да продавате"! На което управителят на магазина излиза с изявление, че целият персонал е от изучили и завършили, някои дори гимназия - немската образователна система е много сложна, да речем, че има и отлично завършили хора, и понеже в училище не се учи състрадателност и разбиране към трудът на околните, ако нейното дете някой ден се окаже зад витрината на магазина, те ще го научат да обслужва с усмивка дори клиенти като самата нея.

Аз пъ си мислех, че само в мизерна Бърлгария може да се намери касиерка в магазин с Вишу.

Ама нали щото сме в мизерията и хич не сме Авропейци. В Авропата който е ходил на училище и пълнил куфарите, не маркира стоки на касата в кварталния магазин.





Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 12:01



Ти си бил на 16 като избухна демокрацията, помниш ли верно тия истории ?


Естествено, че най-тъпите, неучили, некадърни за друго, плебеи, селяндурки и цървулани работеха като наемни продавачки в магазин.

И ти стана на 44, за да се замъкнеш в Бавария и да разбереш, че и там същото ли?
Пъ дори не ги тресе социализЪма.





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 12:04



1971-1989 = 18

Леле!
Добре че не си ми счетоводител!



Е! Все пак в дира не я харесваме заради това...





Тема Re: БоНба!!нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.06.19 12:16



Да бе!
Само ни подфърля въдици тук...





Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.06.19 12:20



Тресе ги и още как!
Защо мислиш емиграцията е на там? Щото хората масово искат социализъм всъщност.

Ама и друго се замислям сега.
След думите на тая мама към касиерката, дали и те нямат лаф "учи мама за да не работиш."? Как мислиш?





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано01.06.19 12:21



Само ни подфърля въдици тук...
... и пуща фитили...



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: БоНба!!нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.06.19 12:21



Прочетох сега че били стерилни, и окосмяване нямали, значи са по модата.



Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 12:28



Ми западната авропа е социализъм всъщност.

"Де са ми пенсиите, де са ми детските, де са ми осигуровките, де ми е здравното обслужване, де са ми данъчните отстъпки, де са ми бачкаторските права, де са ми равните права..."

Хората местят натам заради социалните придобивки и права на първо място. Наготовичко.



Тема Ало,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 15:02



ти каква идея имаш от Западна Европа ма, слабоумна хасковска пача?


Я излез от село първо хахахаха

Наготовичко? Ей-ся :) Само при комунетата - да краднем дружно.



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано01.06.19 15:17



И се казва сполетя ни демокрацията, иначе някои няма да разберат за кво става НА въпрос



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано01.06.19 15:24



Социализъм е, ама не е диктатура. В спихнатите мозъци на някои старци туй са синоними, един вид не може да е хубаво, ако не бият. А отделно, социализЪмът навсякъде и винаги въди само лентяи. В белгийска фландрия например, социализЪма няма почва и затуй те просперират с бързи темпове, а в социалистическа валония всички са на социални помощи, социалистите продължават да печелят избори, а мизерията бавно просперира. Ярък пример бяха изборите предната седмица.



Тема Re: Ало,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 15:41



ми наготовичко е - ти лично си се хвалил.
цъфнал ганю цървуланю и се дърви на немската държава: аз тук работя и ви плащам данъци, дайте си ми детските надбавкщи за две чавета, правени в цървулания.
после се фука на асковските пачи - ти знайш по колко евро ми изплащат тук на дете, ма, слабоумната.



ако не беше на далавера, нямаше да си там, на тебе гъзът ти отворен за файдица.



Тема Re: БоНба!!нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 15:45



Социализъм е, ама не е диктатура.

Е как да не е - всяка леля може да държи тон на всяка касиерка, че е твърде тъпа, за да и носи куфарите. Туй диктатура на една личност над друга.



Тема Пача,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 15:52



никога не съм казвал че е наготово - просто щот не е. Само в болните ви селски мозъци може да се пръкне подобна смешка



Друг въпрос е че мога да си защитавам правата - туй ти няма как да го разбереш, дето файдицата ти минава само през гъза Ама навътре.



Тема Re: Пача,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 16:07



ми за тебе е наготово, цървул.
туй си е социален закон в конкретната държава, право, щом си толкова тъп и нагъл, за да настояваш, че правата падат от небето. затова цялата азиатска и африканска паплач се ръга там, заради правата наготово, ами не си седи по "...станите" да си ги извоюва сама.
а че си дребен селски тарикат се вижда и от самолет.



Тема Re: Ало,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:33



ти представяш ли си в каква среда на ограничени хора пишем тук.. всичко било наготовичко.. ма що не дойде да види кое как е!

Ключът за жилище в Мюнхен, 75 квадрата, само 900 евро, още на Франц-Йозеф като слезнеш и ти го дават ..

Остави.. помним я Лиса.. още от Разведените.. оттогава не помни какво приказва..

Аз още малко ще ги потрая всичките пачаври, дето се правят на принцеси, и ще пусна една тема кой кой е и за какво се бори, щото ми писна на демократичният задник!




Големи смешки по тая Земя, брат.. И с едно самочувствие.. Е глей Даная - Албена.. Направо да се чудиш откъде им идва.. БИла изчезнала от дир-а.. нали ако не са смотаняците в дир-а да се надене на някой заблуден кур няма кой да й обърне внимание.. и да не забравяме приятелките - клакьорки, дето са същата синджир - марка козметички и сие неграмотници...

И точно Лиса за образование и продавачки седна да пише.. щото е завършила поне Харвард.. докато се търкаля пияна по ливадите..

и ще се спра, щото само се ядосвам ..

Ае!



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:37



Ти въобще не ме харесваш.. и никога не си ме харесвала.. още от времето на Лости, ако не си спомняш..


т.е. когато аз бях с него, а на вас с Албена - Даная ви беше отказано..

И тя вече 9 години не може да преглътне тоя факт. А колко плю подир мен, и продължава.. не е истина! ТЯ!!!



Айде, ти поне имаш талант. Не,че имаш някаква заслуга за него, ама има с какво да се похвалиш.. а тя? Преводачка от италиански, демек с италианска филология, от Русе..

За която единствената хвалба е "ще си купя къса рокля" - явно още правят такива за жени над 80 кила, и "напих се като свиня и сега Поручика и Пътника ще ме носят до хотела"..

Женственост, интелект и манталитет лъхат от всяка тема...

Та, знам, че не ме харесвате. И няма за какво. И аз не ви харесвам.. Но за разлика от вас има на какво да градя самочувствието си.

Дали 1971 или 1989 ... все тая!



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:39



Лисо, не разбирам на какво се радваш...

Никой няма право да се отнася с неуважение към ничий труд. Запиши си го някъде, белким увре в Аскювската ти глава.

Ако намекваш нещо за мен - аз тук работя като счетоводител. Както казах, не можеш даже куфарите да ми носиш. Що се напъваш .. не знам!!



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 17:46



Ох, Парватица със задочното в УНСС, дето който не си е платил, той не е взел диплома.

И за сефте наема жилище някъде, то голям героизъм.





Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:53





продължавай да си повтаряш тия мантри, ако ще добиеш някакъв смисъл в Битието.. ама едва ли...

А доколкото знам, УНСС не е затворен, иди го завърши, като те трови толкова..



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:05



кой беше тоя Лости?

за харесването и нехаресването благодари единствено и само на себе си.
харесвам съобразителни хора. глупостта и празните приказки на едро ме отегчават, а с хора, които подозирам в болно фантазьорство, винаги имам едно наум.

извън факта, че не можеш да се контролираш, когато пишеш и си пристрастена да пренасяш някакви твои лични нерешени проблеми и дилеми върху непознати във виртуала, което никак не ми допада, издава незрялост, неадекватна на годините ти, всъщност имам добро мнение за тебе. от това, което сама си разказвала и други са потвърждавали, съм останала с впечатлението, че си старателна и ученолюбива в професията, обичаш да четеш и си добра и разумна майка. което е напълно достатъчно да те възприемам като нормален човек, напълно равен с всички останали нормални хора. махленщината ти ми идва в повече. аз я отигравам като умишлено влизам в образ, но на тебе ти идва отвътре - винаги първа откриваш стрелба в стил "не съм от тях, как Сийке". а махленски манталитет + претенции в дира винаги е действал като покана "ела ме ритни".



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:11



Абе какъв труд, бе? Влязох в калъ на джеймиту заради социални придобивки наготово. факт, че в германия са наготово за всички и са много повече, отколкото в бг.

да питам ли колко детски надбавки ти изплаща там държавата като на самотна майка и колко детски ти изплащаше тук държавата за същото? за това ставаше дума, а то не е труд, а закон, който ползва и най-безработната немска пача-родилка.



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:12



А доколкото знам, УНСС не е затворен, иди го завърши, като те трови толкова..


С удоволствие, когато ти идеш и завършиш НХА задочно.





Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:14



АЗ имам махленски манталитет?!? АЗ???



Добре!!

Аз също те харесвам, когато не се правиш на луда и не казваш на черното бяло. Ти си интелигентна жена. Само дето си избрала лоша компания.



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:21



Аз доколкото знам, тя не може да се завърши задочно.. заради големият брой упражнения.

И бъркаш двата щата.. ти имаш талант, дар от Бога, което не ти дава право да се държиш като съдник на околните, защото с нищо не си допринесла за дарбата си, освен да работиш СЪС нея. Останалите хора са учили и развивали себе си в материя, която е непозната и чужда за тях. Така, че.. уважавай постиженията на околните, ако обичаш!!



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:27



Само дето си избрала лоша компания.

Аааа, прасето е в твоята компания, не в моята.



Сега за Лоститу, че си нещо твърде дезинформирана: помня го тоя калъф от темите в КНР и веднъж дори го видях на живо на една клубна сбирка. Играеше го рицарят на печалния образ, а някакви дами пърхаха като пеперудки край него да им обръща внимание. Извън дира и темите нито ми е бил интересен, нито съм контактувала с него. Как изобщо ти е хрумнало, че имам нещо против тебе точно заради тоя пък, идея си нямам. Или заради какъвто и да било мъж, еле пък от дира. И за да вляза в махленския тон, щи подшушна, че по онова време най-вероятно си го делкала с едни други дирски каки, пък те не бяха една и две.



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:30



Абсолютно вярно!

Да ти кажа ли колко осигуровки плащах в България и колко тук? А колко пъти съм ползвала безплатна лекарска помощ в България да ти кажа ли? Даже раждането си го платих, да не говоря за другите операции.. да, аз имам травма в детска възраст на долна челюст и имам доста операции след това, след комунизма всичките платени.. та...

В Германия здравните осигуровки, ако нямаш трудов договор, зависи към коя от касите, но да речем към АОК, където съм аз, са 175 евро на човек на месец. Да ти кажа ли колко са в България или знаеш?! Има пари за всички, защото всички плащат, мила. Докато реват в България, че 16,80 здравни осигуровки на месец са много нищо няма да стане.

И, да, въпреки, че в България плащах здравни осигуровки на тавана години наред никога не съм получавала детски, защото ми беше много висок дохода. Тук е на дете, не на доход. И не вярвам само аз и ти да знаем това. Така, че е въпрос на политическо решение. И още нещо - аз и тук плащам високи осигуровки и не ползвам системата. Да, получавам детски. И не се срамувам от това. Няма разлика между детските като самотен или като семеен родител, но тук никой НИКОГА и по никакъв повод не се е подиграл с мен затова, че отглеждам едно дете сама. За разлика от България, където са ме наричали със всякакви имена, включително и детето ми.. така, че...

А някой да те е вързал всъщност?

В България, имам предвид?



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:32



Аз не съм го делкала, то там им беше проблемът на тях. И много добре ги знам кои са, даже едната още ти е приятелка и се прави на луда, че пет години не била писала в дир-а

.. то ако го бях делкала с нея нямаше да е тоя вой , та чак да разцепят клуба ... много добре знам аз, и помня. Всичко помня! И всички също..

Нямах предвид Прасето, а точно каките. Лели, даже!



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:41



И аз тъй знам, че висшите по изкуствата не приемат студенти за задочно обучение.
Иначе, не ща да се вгадявам и да отварям тук моите куфари, ама с диплома 6.00 от гимназията, не съм поискала, не съм влязла в което ми кажеш вишу, и то, с бал като за редовен студент. Щото по мое време задочниците се класираха с по-нисък.
И за капак, през цялото си 5 г. редовно натоварено обучение работех, и то по специалността и се издържах сама. И то, не живеех в къщи при мама безплатно и да има кой да ми сготви.

с нищо не си допринесла за дарбата си, освен да работиш СЪС нея.

Простено ти е, щото хабер нямаш колко сериозен труд е да се работи с дарба.
Особено, когато тя ти стане основна професия и трябва да те храни.
Без принос изобщо не става. Светът е пълен с хора, родени с дарби, които така си отиват неразвити с тях. Може да не ти се вярва, но назубрянето на някаква материя, с която после да си изкарваш хляба, наистина е фасулска работа. Поне за мене - теоретичен изпит никога не ми се е опирал, а в моята специалност имаше много такива.



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:48



Аз не пренебрегвам ничий труд. И знам как се вадят пари с личен труд.

Да наричаш счетоводната професия "назубряне някакво там" е толкова обидно, че чак нямам думи, ама и на теб да ти е простено, защото и ти не знаеш за какво говориш. В счетоводството няма две еднакви ситуации и всичко зависи почти винаги от законовите интерпретации.

Или в момента, от решенията на Финансовият двор. Ето ти например едно от последните





Много е просто.. само трябва да го назубриш и си готов, не ли?

Лисо, ти изобщо даваш ли си сметка къде се намираш.

Относно 6 от гимназията.. няма да коментирам, всеизвестен факт е, че провинциалните гимназии даваха по-висок бал. Все пак - браво, отличен си е отличен. Аз имах успех 5,85, и то щото госпожата по астрономия се заяде с мен, че не можело совалка да кацне на Венера, като се облива с натриева основа. Когато НАСА кацна така на Венера преди 15 години бая ми се искаше да отида да я намеря таз госпожа, да ми преправи оценката.. но.. за липсата на фантазия никой не може да бъде съден..

та, със 5,85 можах да уча само задочно , щото местата Счетоводство и Финанси /и двете бяха много търсени специалности/ бяха 300 редовни и 300 задочни за 11000 кандидати в годината, в която аз се явих.. сега нямам никаква представа как са квотите.. Така, че.. по-леко с обобщенията.

Редактирано от parvaty на 01.06.19 18:51.



Тема Тихонови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 18:58



за Лости, готин пич е ама и той е отъркалял половината пастърви в Разведените ...


Не е за фалба че си била с него.



Тема Иха,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:00



време беше да стана дирски еталон и аз





Тема Цървулнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:01



е сина ти - по майчина линия му се пада


Ползвам, каквото съм си изработил сам, пача безпросветна За такива като теб се вижда само африканската паплач, щото сте си на едно нивце...като маймуните.



Тема Абенови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:05



дай да я видим тая дарба бе, няколко пъти вече четем за нея - търсих Ухото на Хасково в Гугъл ама не е чувал за нея... ? Повечето тук освен дарбата да виснат някой да им плаща сметките и да живеят у тях - друго йок...



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:06



Абсолютно вярно!

Да ти кажа ли колко осигуровки плащах в България и колко тук? А колко пъти съм ползвала безплатна лекарска помощ в България да ти кажа ли? Даже раждането си го платих, да не говоря за другите операции.. да, аз имам травма в детска възраст на долна челюст и имам доста операции след това, след комунизма всичките платени.. та...


Ми за това иде реч. Германия е в пъти по-социална държава от България и заради това е предпочитана за имиграция.

В Германия здравните осигуровки, ако нямаш трудов договор, зависи към коя от касите, но да речем към АОК, където съм аз, са 175 евро на човек на месец. Да ти кажа ли колко са в България или знаеш?! Има пари за всички, защото всички плащат, мила. Докато реват в България, че 16,80 здравни осигуровки на месец са много нищо няма да стане.

Вече са 22,40 лева за неработещи, ама при минимална работна заплата 560 лева, дай да изчислим: в Германия МРЗ е

На нашенеца, ако трябва от МРЗ 260 евро да внася и осигуровки за безработен член на семейството, му остават 249 евро за живот. На германеца в същото положение му остават 1382 евро за живот. Е, де е дявол на магаре? При задължителните здравни осигуровки в Бг кофтито е, че и този с минималните вноски, и този с максималните ползват едни и същи пакетни здравни услуги. И ако си безработна в Бг, а имаш нужда от здравеопазване, отде да извадиш ти или работещ от семейството ти 350 лева месечно? То МРЗ след данъци и удръжки е толкоз. А да ги оставят да изпукат по улиците, съвсем няма как. Най-малкото, чума ще завъдим.

Затова, не реви, че ти било трудно в Германия. Също и заради това: тук никой НИКОГА и по никакъв повод не се е подиграл с мен затова, че отглеждам едно дете сама. За разлика от България, където са ме наричали със всякакви имена, включително и детето ми.. така, че...

А някой да те е вързал всъщност? В България, имам предвид?

Мен не, но такъв "аргумент" няма място в разговор, в който обсъждаме в коя държава гражданите получават по-големи социални придобивки наготово. И съответно, животът е по-лесен. Ти неизменно се сърдиш, защото искаш да ни убедиш в обратното, пък това няма как да стане, предвид фактите.



Тема Re: Абенови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 19:08



ама що от мене искаш линк... аз нямам!! ..



иначе и аз четох.. май в споделено... 12 теми има един момък, на 30+, живее още при родителите си, щото не работи и майка му му дава пари за цигари.. може би е заболяване..

ама то ако се замислиш колко потребители тук откровено не са наред.. в истинският смисъл на думата... лошо ще ти стане! ..

Иначе за какво е направила - трябва да питаш Лиса. Аз знам от Разведените още, че рисува. Не съм виждала нищо нейно и не мога да дам мнение. Макар, че, то и да го дам, аз не съм експерт.. на мен например Капитански много ми харесва, на други не.. ей такива неща, то затова е изкуство, щото е до индивидуално възприемане.



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:09



А, приятелката не е в списъка, тя отвъд виртуалната лигня не се е разпростирала.
За делкане на живо ти намеквам, няма шес-пет и халосване по клавиатурите.





Тема А туй ли те глождело...нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:18



ама така кажи. Е, ще те успокоя - не ги получавам деЦките. Получават ги децата ми, имат ги посъбрани вече, че и едното навърши 18 лазарника и са си баш неговки.
Нещо друго да те яде отвътре? Не ща да ми направиш някоя язва тук...



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:26



Да наричаш счетоводната професия "назубряне някакво там" е толкова обидно, че чак нямам думи, ама и на теб да ти е простено, защото и ти не знаеш за какво говориш. В счетоводството няма две еднакви ситуации и всичко зависи почти винаги от законовите интерпретации.

Ми законите се зубрят, да ме прощаваш. Не е като да проектираш Сикстинската капела или да откриеш нов химичен елемент.



Не, бре, не ща да ти обезценявам умствения труд, а само леко да те чукна по нослето, като заизпадаш в крайности с куфарите.

Относно 6 от гимназията.. няма да коментирам, всеизвестен факт е, че провинциалните гимназии даваха по-висок бал.

Сигурно е така, но след гимназия на непровинциални теоретични изпити хич не са ми се опирали шестиците.

та, със 5,85 можах да уча само задочно , щото местата Счетоводство и Финанси /и двете бяха много търсени специалности/ бяха 300 редовни и 300 задочни за 11000 кандидати в годината, в която аз се явих..

5,85 е много висока балообразуваща оценка. Не ми казвай, че в счетоводство са приели само пълни отличници по диплома и от изпити. Чак пък 300 пълни шестици на приемен изпит...

Значи вие сте се състезавали 18 души за едно място, а в мойто вишу бяхме между 30 и 40 души за място, в зависимост от специалността. Не ща да се вгадявам, ама пак съм с един куфар повече.



Тема Re: А туй ли те глождело...нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:31



Е, ще те успокоя - не ги получавам деЦките. Получават ги децата ми, имат ги посъбрани вече, че и едното навърши 18 лазарника и са си баш неговки.

Е да, де. Изработил си деца, в Германия им подаряват деЦки. В България за същата изработка - не им подаряват. Разправяй после, че не чакаш наготово.





Тема Патице обезумяла,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:38



кое е наготовото - като си го плащаме с 10 пъти по-високи вноски като минимум, че и отгоре? Тъкмо погледнах по случай случката - 280 евро на месец е при мен, платил съм си - ползвам си. Ето ти го наготовото - пито-платено.



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 19:39



В отговор на:

Никой няма право да се отнася с неуважение към ничий труд.




Така е, дори и трудът но тези, които работят в България,
също трябва да се уважава, макар и не чак толкоз.



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано01.06.19 19:39



...казала на жената зад щанда "щом нищо не сте научила в училище, сега ще седите зад щанда да продавате"! На което управителят на магазина излиза с изявление.....ако нейното дете някой ден се окаже зад витрината на магазина, те ще го научат да обслужва с усмивка дори клиенти като самата нея.

... киселец е таз клиентка.
И едва ли е такава само в магазина....
Това едното.

Другото - управителят е сгафил още повече от клиентката
... щото коментари около детето и са неуместни.

Та, клиентката - невъзпитана. Управителят - непрофесионалист. :))



Тема Подаряват,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:42



щото после да не пищят кат вас че не им се стои в страната-мащеха. Ние пък си ги гледаме на месец с повече от 190 евро деЦки, учат тук и се развиват тук. Както вече ти споменаха в темата - някой да те е вързал? Прави деца и ти, гледай ги, получавай деЦки, болнични - всичко. Е, ще трябва и да работиш, и да внасяш - и то повече отколкото получаваш. Ама в социалните държави е тъй ... за да получищ - трябва да дадеш. Освен ако си мангал от Хасково, там манталитета е друг...



Тема Предвид резултатанови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:43



им - почти ич


"Те се правят че ми плащат - аз се правя че им работя" - да ти е познато?



Тема Мда,нови [re: T a n y a]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:44



можело е просто да я изхвърли хахахаха


Имал е пълно право.



Тема Re: Предвид резултатанови [re: Buduhcko npace]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 19:47



Това беше в соца,
сега всичко е частно и не минава номера.

Може в някои държавни учреждания да е така, но аз нямам контакти и не знам.



Тема Re: Патице обезумяла,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 19:47



В отговор на:

Тъкмо погледнах по случай случката - 280 евро на месец е при мен




Това е 14,6% от брутата заплата. Значи ти взимаш по-малкот току що завършилите обучаващи се при нас — за 1вата година работа, без нито едно повишение в северна Германия (започват с 2.500,- €)

Това не ме изненадва всъщност, просто потвърждава.



Тема Re: Патице обезумяла,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:49



280 евро на 10К евро месечна заплата, бълха те ухапала.





Тема Ненови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:51



съм очаквал да можеш да смяташ - това е само моята част от вноската, 7.65%.
Не съм изненадан и аз ... че взимам леко двойно





Тема Re: Подаряват,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:52



щото после да не пищят кат вас че не им се стои в страната-мащеха.

Аз не пищя, оплете се нещо.



Както вече ти споменаха в темата - някой да те е вързал? Прави деца и ти, гледай ги, получавай деЦки, болнични - всичко. Е, ще трябва и да работиш, и да внасяш - и то повече отколкото получаваш. Ама в социалните държави е тъй ...

Демек, ти им даваш пари, за да те държат в Германия на работа ли?



Тема 10кнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:52



доход не са 10к заплата

Няма нужда да ми облагат всичко, за "наготово"-то стига и по-малко



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 19:52



В отговор на:

Влязох в калъ на джеймиту заради социални придобивки наготово.




Абе едни социални придобивки не са кой знай какво за работещ човек,

ами те (емигрантите) се държат така, сякаш с ей тия техните две ръце са изградили цялата държавна структура, преборили са корупцията, простотията и кейпопа, изправили са икономиката на крака и са изчистили и подредили всичко в държавите, в които са се заселили.

И някакси горди с тези постижения, гаче ли имат поне едно 5 цента принос.



Тема Re: Патице обезумяла,нови [re: c@t]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 19:56



Това е 14,6% от брутата заплата. Значи ти взимаш по-малкот току що завършилите обучаващи се при нас — за 1вата година работа, без нито едно повишение в северна Германия (започват с 2.500,- €)

Това не може да е вярно. Прасето на ден изкарва поне колкото моята месечна заплата.





Тема Мченови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:56



да не би да боледувам и затова да съм в Германия случайно - от тяхна гледна точка съм си нетен донор на бюджета, здравна каса и т.н. пенсионни схеми включително



Пак ти казвам, разсъжденията ти са изключително нездрави - като на търтей, който очевидно цял живот си била. Аз не съм те виждал наживо, да не си мангуста случайно?



Тема Енпанови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:58



всичкия внос на работна ръка е баш заради тва ма, булка

Ти откри топлата вода хахаха, да не мислиш че си внасят хора, че да им плащат да не работят



Тема Re: Енпанови [re: Buduhcko npace]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 20:05



Но тези "внесени хора" се интегрират и адаптират в една,
вече изградена обществена, икономическа и социална структура,
която оползотворява труда им,
и реално нямат абсолютно никакъв принос към изграждането на въпросната структура.
А често се държат, сякаш имат такъв, и то голям :)))



Тема Re: Предвид резултатанови [re: aiumi]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:09



Така.. аз бях във фирма, в която в 10,30 се правеше почивка за кафе. От 12,09 до 13,00 се обядва и после от 15,00 да 15,30 пак почивка за кафе.. и в 16,30 се тръгва, щото се почва в 8,00!

Тук се почва в 8,00, работи се до 12,30, обядва се половин час и се работи до 16,30. Или до 17,00, ако обедната почивка е час. Ама няма 5 минути за цигара, ама няма 10 минути от компютъра. Работи се здраво.

Да знаеш за друг път. Няма нищо общо с България.

И не, не сме изградили ние чужбините.



Тема Re: Патице обезумяла,нови [re: lipari]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 20:10



А ти какво искаш да ти напишат?! — включвам и Първатица, която имала 14-15 години стаж в България и внасяла в пенсионната каса колкото средна заплата в Германия.

Та после щяла да получи и средна пенсия.

Само че “средна пенсия” значи да си беден.

В Германия (също като в България) който разчита на пенсия е “бита карта” — това е принципа.


ама нали трябваше да ише, че поста ми бил “неграмотен”





Тема Мдаааанови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:16



куманизмът води до тоталитаризъм, а той до явлението овца. Чийто ярък представител си ти, като гледам


Структурите не падат от небето - няма батко, няма братко тук



Тема Re: Патице обезумяла,нови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:20



Айде моля не ме коментирай, защото няма смисъл.. нито си разбрала какво съм ти написала, нито така съм го написала.

Гледай си там мъжа, дето те издържа , и не се занимавай с мен.



Тема Re: Предвид резултатанови [re: parvaty]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 20:23



Ами явно си била попаднала на лешперска фирма,
аз как пък ни веднъж не случих, ей!



аз съм минала през всички нива, имала съм и моя фирма,
сега съм "наемник" и работим много за чужбина - Англия, Франция, Австрия и др. от ЕС
но и за България,
интересно, че клиентите, които са чужденци, се отнасят към нас, (и в частност към мен), с много по-голямо уважение от българите, на българите все им се струва че не сме достатъчно компетентни и че не работим достатъчно, а от чужденците съм чула само суперлативи, дори и цветя са ми изпращали, и са ми писали благодарствени писма (с копие до шефа:)),

та, отношение, подобно на твоето ("не знаете какво е да работиш"),
ми е много познато, другото му име е "пази боже, сляпо да прогледа".



Тема Re: Мдаааанови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:23



Ти не можа да разбереш, че ние сме виновни, щото сме заминали, аз даже и щото съм учила икономика .. и за социалната система в България и във Германия, все ние сме виновни.





Тема Дай си мейланови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:25



и аз да ти напиша благодарско, все пак е безплатно





Тема Обаченови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:26



друго разбрах - как средната немска пенЦия не ставала за нищо. След което се сетих, че лафа дойде от устата на човек без трудов стаж и постоянна работа, та избухнах в смях хахахахаха





Тема Re: Дай си мейланови [re: Buduhcko npace]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 20:27



И доброто, и лошото отношение са безплатни.



Тема Re: Предвид резултатанови [re: aiumi]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:27



Ти да видиш! Браво за поздравителните писма.

Кажи ми, ме във вашата фирма няма почивки за цигара.

Другото ще го подмина , щото подобно заяждане на дребно не отива на жена, която получава благодарствени писма с копия до шефа



Ама сигурно имаш предвид, че шефа е в цц, което е съвсем нормална практика в електронната кореспонденция



Тема Re: Мдаааанови [re: parvaty]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 20:29



Е стига де, всеки е свободен да избере къде да живее,
и изборът му заслужава уважение,
аз само пледирам, това да важи и в случай, че изборът е България :)



Тема Re: Обаченови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:33



Ама тя има вече Тесла, уредена е в Живота..

Ти мани, дето няма дим в гъза, ами се прави на много голяма... виж, всеки си измисля някакъв образ и си живее в него ..

Което не е лошо, стига да не се опитваш да се катериш по главите на хора, къде е Лиса, на които куфарите не можеш да носиш. А това се опитва!!

Представяш ли си какво възпитание дава на децата...



Тема Re: Обаченови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 20:34



Аха, слухът за всеки (или повечето) германски пенсионер е богат, явно е необорим

Хахаха

п.п. Ако митническата система работеше от всяко място, нямаше нужда да гледаш 2 те девойки за 2-3-4 часа, които те направиха на луд

За съжаление и до ден днешен тая работа не става от разстояние, Индустрия 4.0 още не е на ниво.

Като стигнем до там да става от разстояние, може да пишеш че съм изцяло безработна и асоциална



Тема Re: Предвид резултатанови [re: parvaty]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.06.19 20:41



В отговор на:

Кажи ми, ме във вашата фирма няма почивки за цигара.



За цигарите, да, които пушат, излизат навън,
но то не им се брои за работно време, доколкото знам.
Аз не пуша, така че не съм съвсем сигурна точно как стоят нещата,
но така или иначе, гледа се резултата накрая.

Ако някой го бива и отхвърля работа, и то качествено, ако ще и да е излизал за 10 цигари, е по-добре от друг, който не се откъсва от работата, но е бавен и неособено ефективен. С почивки или без почивки, свършената работа е най-важна.



Тема Re: Мдаааанови [re: aiumi]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:41



Аз къде написах нещо против работещите в България? Написах, че се работи по-малко, да не говорим за държавната администрация, и се подписвам под това твърдение. Аз съм работила достатъчно дълго в България , имам представа.

И имам много приятели там. Не омаловажавам ничий избор. Стига вече с тия глупости - аз нямам проблем с българите в България, вие имате с българите в чужбина.



Тема Re: Предвид резултатанови [re: aiumi]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:46



Да, това е масовото схващане. И ти казвам, че никъде няма ведомости на сумирано работно време и навсякъде пушачите пушат в работно.

Което го пиша съвсем отговорно, аз съм правила достатъчно ведомости за заплати и знам.

А тук не е така. И повече няма са пиша, защото няма смисъл... и аз съм работила в чужди фирми и за чужденци в България ... няма нищо общо с работата в чужбина.



Тема Re: Тихонови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:50



Аз не просто бях с него.. аз бях много влюбена в него.. а тия кучки го съсипаха..

Всеки е свободен да вършее когото си иска... но задето не е овършал една дърта пача да го изкарат най-долният... не съм съгласна..

А всичко тръгна точно от там...



Тема Азнови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:53



съм се снимал с Тесла през лето Господне 2012то още хехехе


Нищо че беше на шефа ми, на паркинга фирмен. Остави сега тия песни любовни, почнах да се чудя дали 1500 евро пенция ще ми стигнат на старини или са ми малко... щото частната мислех да си я похарча накуп за друго де

ПП: знам отлично какво възпитание може да даде, една от хубавите и черти. Като изключим частта с примера - как да намерим слаб мъж и да го яхнем хахаха, ама то идеални хора няма де



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:55



Ам като тръгнеш занякъде и стигнеш и т.н... ще ги видим и твоите куфари. Първо тряа да ги стегнеш.





Тема Не е долен,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:57



що да е долен - разведен мъж, цял клуб кокошки - в какво да го обвиним по-точно?
Съболезнования за влюбването, като помислим трезво - бяхме група човешки отломки там по това време.
На мен ми е криво само, понеже беше приятелче и в един момент рЕзко изчезна от радара. Заради една от кокошките.



Тема Не всеки,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 21:00



пропуснах групата на социал, мини-джоб и прочие - все забравям че не може всички да сме като теб



ПП: Индустрия 4.0 не е била никога условие в ИТ сектора, за да се работи от разстояние. За останалите - ами съжалявам ви...
Полуидиотчетата са такива по образ на майките си - пълните идиотки



Тема Именно,нови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 21:02



но като може да те изстискам да бачкаш за едно мерси - що да не ти пусна един ротационен мейл?





Тема Последния лафнови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 21:03



е много як, тия двамата в примера ти еднакви заплати ли получават?





Тема Re: Не е долен,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 21:06



Точно.. и точно тя се прави на лебед .. айде не нам...

А иначе .. много беше хубаво .. и не съжалявам за нищо

понякога си пускам музиката, която той ми пускаше ...

Много се надявам да е щастлив където е



Тема Re: Предвид резултатанови [re: aiumi]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 21:19



Пишенето е една тема, която всяка фирма решава, според назначените си.
Така че не се хващай на Първенюти.

Все едно ти разказва как като излезеш от франкфуртското летище, ти връчват 2 ключа — единия за къща, а другия за автомобила ти, подарен от държавата



Майтап или не — при нас има 2ма тиймлидер и един лидер на отдела, които пушат. (на работа, в бюрото).

Единия седи в едно бюро със секретарката си. Тя не е всеки ден по цял ден там, не знам дали пуши в нейно присъствие.

Другия седи в едно бюро с още 4 човека — неговия тийм.

При нас вратите са стъклени. Като мина покрай едното бюро, понякога се вижда мъгла въте. При другия (с +4 човека) няма чак такава мъгла, защото помещението е поне 3 пъти по-голямо, но понякога виждам че пафка

Това са офисите, в които не влизат външни хора. Така че всеки прави каквото иска

Аз пък понякога взимам кучето на работа (когато дъщерята е планирала целия ден и не е унас по обяд) Понякога не знам дали кучешкото легло мирише на куче или кучето



Тема Re: Предвид резултатанови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 21:26



Ти нарече мен парвеню? От Плевен? Мен? 😂😂😂

Тук много хора си водят кучятата на работа, основно темповете или почасовите, по разбираеми причини. Значи, ти ако работиш нещо, то не е на пълен ден. И още - и моят шеф също пуши. Но никой друг. Никъде, между началото и края на работният ден, освен в обедната почивка.



Тема Re: Азнови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 21:31



А ти викаш въпреки всичко още я обичаш... не е добре.

То това с мъжа като цяло го правят всички жени. И май е нормално .. в един мъжки Свят.. това моето не е нормално.. ама аз вече не мога да търпя ..





Тема Re: Азнови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 21:43



В отговор на:

чудя дали 1500 евро пенция ще ми стигнат на старини или са ми малко.




70% от немските пенсионери живеят под или на прага на бедността.

Що е то праг на бедността — минималната раб. заплата.

п.п. Аз съм “За” повишаване на минимума, поне 12€/час — за 40 часова седмица — ето ти прага на бедност от 1500,-/ месец.

Значи ще имаш право да получаваш социална помощ-надбавка

п.п. няма да се плашиш, повечето сме настроени социално и ще гласуваме и заради теб



Тема Коганови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:20



пък съм го казвал това?!

Изплагиатствах си някои неща, други се оказаха едни заблуди чиста Пунта Мара ама кво ти пука в крайна сметка - твоята кожа си е заложена като си правиш ти нещата, и да обвиняваш другиго - файда няма.



Тема идеално,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:23



предлагам да си "за" повишаване на минимума до 50 в час - ще се радвам на пенция 6000/месец

Ох да, позволявам ти да ми гласуваш и още по-голяма пенЦия, все пак ти ще работиш - за да я получавам аз.

А извън сферата на пожеланията - стигат ми 700 да си живея У ДОМА СИ в Солун като дъртак, че и за рок-клубове вечер са достатъчни. Рентата от немското къще не я броя, както мечо Пух обичал да казва - колкото повече - толкова повече.



Тема Хм,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:28



пропуснали са да ви раздадат буквари на обучението в последната ти фирма. Пардон, в последните ти фирми, загубих им бройката вече

Дори синтактичните ти грешки еволюираха в смислови... не работи и ауто-коректора вече.

ПП: някой ден щерка ти ще вземе и овцете на работа Все пак с такъв пример...





Тема Re: идеално,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 22:30



хехе ти ли беше онзи, който пишеше че работи, а жената седяла увас?

Да линкна още веднъж началния собствен капитал за купуване на обикновена къща + факта че си твърде стар за да получиш кредит за 20 години (тъй като за по-кратко време ти е малка заплатата за единствен работещ в домакинството)



Тъй че имот гледаш през крив макарон. Единствения “имот” е бракмата -изгнила каравана, за която не искаш и да чуеш че е равностойна да си бездомник.
До Солун на собствен ход едва ли ще стигне



Тема Както обикновено,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:39



опитваш се да продаваш на краставичар - краставици


Имот в Солун вече си купих кеш преди 5 години, от немска ипотека пък ми останаха 12 години до финала - ти си лай, не ми пречиш С постоянен доход така става, драга - както и със забравеното изкуство аритметика. Иди на специален курс да те обучат как се борави с лихвени проценти, ще се лишиш от доста от характерните ти заблуди кое е възможно и как.

За съжаление не съм достатъчно стар, та май ще се пенсионирам преждевременно Не ми се работи просто, а и няма нужда. Предоставям тази чест на теб - ти си достатъчно млада и достатъчно бедна, за да ти се наложи да ме издържаш кажи-речи докато съм жив

ПП: имаш фиксация към каравани, иди на сиганка да ти гледа на ръка. Може да ти е отредено бъдеще в сигански фургон, кой знае...



Тема Re: Коганови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 23:04



да, така е.. много си прав.. и като ти отупат веднъж-дваж кожата и ти става ценна .. и не си я даваш вече!





Тема Re: Тихонови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 23:15



Аз не просто бях с него.. аз бях много влюбена в него.. а тия кучки го съсипаха..


Чак пък съсипали...


Значи нищичко не знаеш ти за предишните и вероятно паралелни лостюви връзки с едни други дирски госпойци. Ако изобщо при тебе се е стигнало до връзка, де.



Тема Re: Тихонови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 23:31



знам за една със сигурност, дето после беше гадже с Ксинга... дето пък беше набеден, че си търсел жена в дир-а... гаче ли само той търси нещо за ебане онлайн.. той поне я заведе жената в Германия.. явно обаче нещо се е разплело, щото го гледам пак се появи тъдява...

обаче лелите ритнаха кошера покрай Лости.. и ся няма къде да се набави мед...

И за други знам.. от него лично.. и, честно казано - аз никога не съм била особено ревнива защото не вярвам в моногамията като такава.. или може би малкият ме направи такава, не знам..

Не смятам, че един мъж може да бъде само с една жена.. нито пък, че жената трябва да бъде само с един мъж.. не е в природата на човекът това.. постоянство.. и както беше казал Оскар Уайлд - постоянството в любовта и последователността в мисленето са признаци на безсилие





Тема Пардоннови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:39



ама Оскарчо е гей (тук моручикът да пропусне) и е леко несериозно да се приемат неговите мнения като меродавни за връзките.

Може, но трябва да вижда в нея най-доброто във всяко едно отношение. Е добре де, поне в повечето





Тема Re: Пардоннови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 23:44



да, знам.. мъжете сте в състояние да бъдете верни, когато много обичате една жена..

тъпото е, че в Животът рядко се случва истинска любов.. обикновено единият прави компромис.. а аз не мога това.. което .. сешсе!





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:44



Мен мъжът ми ме нарича МОНГОЛАКИ МУ, демек монголчето ми?
Трябва ли да му се сърдя? Ми аз съм си българка! Монголия не съм помирисвала!



Тема Отде да знаенови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:53



расовият елин, че си е взел татарка?

Или ти не си познаваш произхода?



Тема Тованови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:54



обичане е много силно надценявано.
Чети ме точно както съм го написал. За Бога, женските сравнявате много повече от нас, какво му е трудното да го разбереш





Тема Re: Тихонови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 23:58



Ооо, тази ли? Като повдигна темата и почнах да се сещам за разни неща, споделяни ми на уше от разни хора тогава. Тя е била само за бройката. Твоят герой страдаше по една друга, дето вече почти не пишела в КНР и май заминала от България някъде си с някого си и го оставила неутешим. Пък една трета неотлъчно го следваше като сянка и според нея имали връзка, а според твоичкият се самозалъгвала. Нещо му четох конско тогава, че щом той самият нещастно влюбен страда, не е редно да заблуждава друга влюбена жена, ама той рече - не я заблуждавал, казал и направо каква е ситуацията, ама тя не приемала реалността. Щото влюбена. Не знам какъв е бил случаят с тебе. Докато играех кротък слушател на любовните терзания на въпросните заподозрени, лостю май още не се беше запознал с тебе. После не съм се интересувала особено.

Ся, ако е за ебането, едва ли да е толкова сложно, пък той толкова стиснат. Ама ти говориш за влюбване, чЮфства, взаимност сигурно и по-дебели от едното това в онова неща. И за туй, че не ти се е получило там, изобщо не са криви лелите и кибиците. Човекът си беше бая объркан в главата - туй са моите впечатления.



Тема Агенция КлюКлю,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 00:12



дирската клюкарка

Ох но какво говоря, толкова постно е да наречем една интригантка просто клюкарка...

Да взема да му пратя твоите впечатления, да те попрочете.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 00:19



че тези неща не са тайна, хората сами си ги разказваха тогава.
пък парвати упорито се върти около темата с някаква странна заблуда, че устати драскащи лели и развалили работата навремето. коет не е баш тъй, щото като се пораздумахме, стана очеизвадно, че лостю си е отебал когото си иска, без да го бъркат лелите.





Тема Re: Тихонови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 00:29



Десет години оттогава, но ей на, дойде му времето.
Нали тогава бях обградена от дечинки невръстни и перманентно уморена, та се явявах само от време да водя социален живот с възрастни и съм закачила само епизод от цялото, та в тази връзка - тогава те нарекох лоша, защото кастреше жената здраво.
Сега ми светва ситуацията, та първо да ти се извиня за "лошата" и второ - малко я кастри!

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: lipari]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 00:32



Тъкмо щях да те критикувам, защо нито като верен враг или приятел не си казала на правилния човек, ама явно въпросната група е била някаква нова секта или хора с душевни и психически отклонения


Тъй че твоя глас в пустиня.

В любовта не знам дали има логика, ама някой който отрича последователността на мисленето, е най-малкото глупак.


В отговор на:

и както беше казал Оскар Уайлд - постоянството в любовта и последователността в мисленето са признаци на безсилие






Тема Re: Тихонови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 00:44



Що? Аз оттогава не съм любопитствала как са се развили нещата, пък и тя малко след това почти спря да пише в КНР. Не, че по темите можеше да се обсъждат открито такива неща. И тя ли приключи аферата прелъстена и изоставена по вина на "дирските лели"?



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: c@t]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 00:50



чак пък секта с отклонения... и ти си дращила в КНР.





Тема Ба не си,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 00:55



сега след 10 години дани наваксаш





Тема Re: Тихонови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 00:57



Не, бе, тогава си помислих, че ей тъй, от чиста прозорливост си я нарамила да я чебръстиш, а то си имало предистория. Нейсе. Хулиган си падаше този Лости

, но не, нямам никаква идея за каквото и да е развитие, важното е да са здрави и късметлии, пък къде и с кого, тяхна си работа.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ба не си,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 00:58



щом парвати настоява...





Тема Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 00:58



хулиган бил, от туй само става ясно че е минал и покрай теб


Нищо му не е на човека, бил в пост-развод еблив период и дето можал - огрял.



Тема Явнонови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 00:58



хуят ми е бая хлъзгав, щом се наложи за нея да се хванеш сега





Тема Re: Явнонови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 01:04



че аз по начало се заприказвах с нея, ти що си навря хуя в лостю, не разбрах.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор 09h09yhu09556h (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:09



Хе, хе, оказва се, по тия форуми сте си обръщали внимание. Що беее...некви нужди от близко общуване ли ?





Тема Re: Айде сянови [re: Buduhcko npace]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 01:12



Скъпо Прасе, ще си лягам, спи ми се, обаче явно не разбираш от игнор, та ще се напъна за още две минути.

Първо, виждала съм те мимолетно и теб, май преди 11 години. С едното детенце бях, някакъв пикник недъгав се опитахме да спретнем десетина души. Помня само безумно киселата ти физиономия и напушен вид. И... още нещо, ама ми е неудобно пред хората. Дано си коригирал това, адски е отблъскващо. По принцип и по хигиенични причини, а не защото някой се кани да го минаваш.

Напомням ти горното, защото отново успя да ме удивиш, от позицията на какъв си позволяваш да коментираш мен, семейството ми, близките ми! Аз ли коментирах теб, семейството ти, близките ти или децата ти?!

Сега, че мен не само Лости не ме е минавал, но и никой дирски герой, така е. Да речем, че ако изобщо съм имала време през тези години да си търся компания за еротични преживявания, то със сигурност в моите среди е имало доста по-добри възможности. До дир.бг така и не опрях.

Сега, след като обсъдихме сексуалния ми живот, ще си легна с чиста съвест и от утре отново можеш да се къдриш около постингите ми (незнайно защо), но надали ще ти стигне киселината, за да те репликирам отново.

И така, да повторя: Лости си беше хулиган и му личеше от километри, без да се налага да ме минава.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема фостатанови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:27



ти го наврях, ама за късмет баш Лостю беше там - затуй





Тема Живи хора,нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:28



не железа - чудно ли е?





Тема Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:36



ама се изпусна

Май ти е време за старчески памперс вече, кат гледам.
През кура си ми и ти, и семейството ти, и близките ти - като повдигна въпроса, аз не държа да се занимавам с вас. Първо - не пуша въобще, второ - не съм ходил по сбирки да угаждам на дърти киселици, а да пека пържоли на скара. Колко е бил недъгав пикника може да се види в дирските анали на разведения клуб, ако ти е било криво - сърди се само на себе си
За останалото - гроздето е кисело, та и ти така ... който имал хубави спомени - имал. На теб се паднали кофтито - сигурно по заслуги, като се замислиш



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано02.06.19 02:13



Чакай до теб да пиша

че да не ям бой.
Къв хулиган. По моя вкус Лости беше смотан



Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано02.06.19 09:53



Да речем, че ако изобщо съм имала време през тези години да си търся компания за еротични преживявания, то със сигурност в моите среди е имало доста по-добри възможности. До дир.бг така и не опрях.
А-а!!


Моля без дискриминиращи обобщения!
В дир-а са все първа ръка левенти, кой от кого по-напети и лични, юнак до юнака, както е казал епичният творец.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 10:06



Ми законите се зубрят, да ме прощаваш. Не е като да проектираш Сикстинската капела или да откриеш нов химичен елемент.

Абе къде си тръгнала ти с твойта сикстинска капела и химични елементи - и децата знаят, че счетоводители стават само най-извънредно-умните хора на земята и че всеки счетоводител може да ти спретне пет - шест сикстински капели в почивката си за цигара и да ти открие поне седеймнайсет нови химически елемента. Стига да поиска, разбира се, защото кой от тях ще си хаби извънредно ценното време за подобни шменти-капели?

И най-невръстното дете го знае това, нали затова всяко дете когато го питаш какъв искаш да станеш като пораснеш, никое няма да ти каже космонавт, пожарникар, хирург, архитект или художник, всяко дете си мечтае само да стане счетоводител, защото всяко дете знае че при счетоводителя няма два дена, които да си приличат, при тях всеки случай е различен и пред сложността на тези техни счетоводни казуси Менделееев, Айншайн и Шерлок Холмс могат само да се червят и срамуват в ъгъла. Нали затова всички певци песни за тях пеят, поети ги възпяват и всеки втори холивудски филм е задължително за счетоводител и неизменно печели всички оскари.

Абе ти знаеш ли, че за счетоводители приемат само най-най-най-най-най-свръх-извънредно-умните, от които само един на хиляда успява да изкара заветната диплома от най-свръх-извънредно-престижният-университет-на-света УНСС?

Абе ти знаеш ли, че счетоводителят даже може да си купи и сносна кола? Ъм?





Тема Така ли?нови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:33



Че то целият скандал тръгна точно от теб, щото не получи тва дет си търсеше.. той целия клуб огрял, а тебе не...

Как беше - и адът не познава гняв по-голям от онзи на пренебрегнатата жена!

Ама ти верно си много нагла!!! Но както казах, нищо не е забравено. Не и бил по вкуса



ТИ беше в основата на целият скандал, който разби клуба! ТИ.



Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано02.06.19 10:47



Аааа, няма да се подигравате на счетитата в киното. Има филм, е, не холивудски, в който достолепният счетоводител мина през куп премеждия заради шефа си. Страхотна комедия с Алберто Сърди и Нино Манфреди "Ще успеят ли нашите герои да открият своя загадъчно изчезнал приятел в Африка" на Еторе Скола.





Тема в дир.бгнови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:51



и във всяко едно друго онлайн място хората са същите, каквито на улицата.. изобщо, он- или офлайн.. няма разлика.. онлайн имаш възможност да опознаеш човекът преди да му видиш физиономията, ако не си във платформа със снимки, и така донякъде да изградиш някаква симпатия преди образът му да я съсипе.. или респективно антипатия въпреки образът.

затова и е толкова успешен моделът на Фейсбук.. там няма как да си много важна персона с къси рокли и хиляди обожатели, щото отдалече се вижда какво бедствие си.. примерно.



Тема ахахаханови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:53



адски ме изкефи вашият диалог... ахахахаха... ше умра:

Прасето - дай да ти го дам!
Лиса - Е дай го на Парвати, що на мен!
Прасето - щото ти се подаде наоколо, затва!
Лиса - е айде добре..
Лоста - нефостата!!!





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:55



леле... представям си колко те е напъвало да го напишеш това...

И олекна ли ти сега на коремчето, като се изходи тука?! Айде сега можеш пак да спинкаш и да папкаш, и от време на време да си велик герой в дир.бг.

И като си помислиш, че вече 20 години дишаш въздух в Америка..



Тема Re: Ало,нови [re: Asia.]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 11:00



Е как бе, мчи то и холивудски има, тхе акаунтант - с бен афлек, 2016:



и там счетито е супер-свръх-интелигентен и го сравняват точно с Айнщайн, Моцарт и Пикасо


е, верно е че, във филма през повечето време счетито раздава тупалки и стреля с тежка картечница, ама тва за един счетоводител си е напълно нормално, щот нали е завършил вишу и е зел диплома

пък и те в холивуд, некви си тъпи кинаджии, кво могат да разбират те от дълбоката душевност на счетоводителя?

Па гледам че и втори филм има - сигурно е завръщането на счетоводителяТ или счетоводителяТ отвръща на удара




Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 11:02



За кое точно си несъгласна?

Като бях на 18 майка ми ме “плашеше” че ако не се ориентирам какво точно ще специализирам, ще ме правила счетоводителка — че как така ще й живея на джоба след 13ти клас без да знам какво да работя



Аз наистина се уплаших.


По темата ти — на дъщерята това също действа.
Продавачка е 2рата опция. Това е клише, което се казва насвякъде, само не на касата. (ако не си схванала още за “касиерка в Алди, Лидл и т.н.)



Тема Re: Айде сянови [re: ad miral]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 11:06



Адмирале, хората не говорят за качества, а за "минаване", схващаш ли? Сега, дискриминационно или не, ако е за едното минаване, то бих предпочела добре сложени, спортни, психически стабилни хора. Такива от дир.бг не съм виждала. Може и да има такива, но поради простия факт, че не съм ги виждала, няма как да се ме минавали.

И последно, ако изобщо този свински екземпляр имаше и най-бегла представа коя съм, каква съм, що съм, не би си и помислил, че някой може да мине, по-скоро би предположил, че аз съм минала някого.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 11:08



не знам за америка, ама колата ми е расова баварка от мюнхен





Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 11:10



хм, ти си поредният очевидец свидетел, че екземплярът никак не го бивало, ни визуално, ни психически



Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано02.06.19 11:37



Майтап, бе, Уили, както се казва на китайски, що го земаш насериозно?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 11:38



Такива от дир.бг не съм виждала. Може и да има такива, но поради простия факт, че не съм ги виждала, няма как да се ме минавали.

Ами тогава остава да са те минавали хора извън дира, а ако не са те минавали то рискуваш да си била недоебана което показва и писането ти редовно по клубовете понеже една редовно ебана жена няма физическо време да пише толкова нито пък желание.



Тема Re: Айде сянови [re: DarkSide]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 11:41



Визуалното никога не било е определящо за симпатиите или антипатиите ми към някого, но съдържанието е способно да го развали или обратното - да го подобри значително.

Е, мен цял живот ме удивяват такива хора, които без каквито и да е забележителни умствени, физически, психически или душевни качества, не спират да се хвалят, изтъкват и сравняват с околните. Това, което обаче ме отвращава зверски и завинаги в такива хора, е маниерът да си търсят винаги кукичка, за да кажат по адрес на околните нещо гнусно, макар и съществуващо само в тяхната фантазия, да обидят, да се стремят да наранят.

И това на фона на цялата им гениалност и красота.
Не само, че не се връзва от чисто психологична гледна точка, макар те да си мислят, че само така човек може да изпъкне като адски як, но сякаш дотам са свикнали да предизвикват внимание само по този начин, че вече и да искат не могат другояче.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Кой вкус,нови [re: Albena l]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:41



за алкохол ли...
Все пак едва ли е могъл да ви огрее всички





Тема Да си имаме уважението,нови [re: ad miral]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:42



тя била суха пичка 5 години - после ДИРа бил виновен





Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:42



Кафе, ние сме се виждали .. не веднъж.



ти си достатъчно интелигетна жена за да осъзнаеш, че това, което пишеш, излиза от добрият тон.. Не съм адвокат на Прасето, обаче..

Не обичам и никога не съм обичала коментарът на лични физически категории. Коментирала съм аз самата една единствена жена тук, и то след като години наред тя ходи подир мен и плю каква съм аз и т.н.. и не се харесвам особено заради това, но понякога някои хора просто трябва да бъдат поставени на място..

Не знам.. просто имам различно мнение за теб..



Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 11:43



Реално доколкото професията определя това е една от не особенно подходящите професии за нейния партньор предвид, че наистина много бачкат в смисъл на умствена енергия като количество и освен това често си носят и работа за в къщи което допълнителни влошава нещата.



Тема Вместо да предполагамнови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:44



аз просто си чета, а от прочетеното става ясно че липсват тия, дето теб да са те предпочели. О прекрасна непозната, прекрасна щото - нататък по дефиниция


Виртуална Дулсинейке с липсващ дон Кихот.



Тема Re: Айде сянови [re: ad miral]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 11:45



Ти пък...


Уили, Уили, кофти хумор имам. И наяве хората понякога се спичат и мигат няколко секунди, преди да кажат: "Аааа, ти се майтапиииш!"

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Пишинови [re: DarkSide]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:45



ми го на сметката, така или иначе не ме познаваш





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:46



Браво! Значи успя да станеш голям програмист и да си купиш БМВ.

Друго да имаш да се похвалиш?





Тема Re: Ало,нови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:47



Искаш да кажеш, че е еднакво лесно да станеш продавачка и счетоводител.



Абе, ти правила ли си си тест за психологическа пригодност?! .. аз не съм си писала много с теб, обаче от това което чета..



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 11:50



Еееех, да бех имал акъл да стана счетодоводител, щех да се чудя сутрин с кое от фераритата да ходя на работа





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:50



Е то не е за всеки, прав си!





Тема Разочарован съм,нови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:52



тъкмо тръгна силно с това колко съм ужасен физически - втори Слабаков направо, тръгнах да ставам евродепутат дори. А сега би отбой каква не си била, ама аз колко съм лош че смея да се похваля...отиде ми евродепутатстването зян!

Мен цял живот ме удивлявате тия хора, които всячески се опитвате да дърпате обратно другите в казана


Няма как другите да са гениални, хеле пък красиви. Ние сме най-, как смеят те!

ПП: ако все още не ти е станало ясно, дори не те помня. Което на език като за теб значи, че още преди 10 години си изглеждала като лелка, държала си се като лелка и не си оставила в околните запомнящо се впечатление. Е, сори че не е гнусно като "напушен" и "мръсен", моята фантазия къде ще се сравни с твоята - нали ти беше елита, а аз - плебс



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 11:52



Това не съм го писала, но в моя случай — да.
За мен беше еднакво лесно да стана счетоводител или продавачка — с майка мениджър в борсово нотиран концерн за търговия на едро и дребно.

Сега с дъщеря ми е същото — веднага мога да я пльосна в отдела за документация или счетоводство, веднага щом излети от училище.



Тема Тихо,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:54



остави я да покаже същността си. Едва ли ще и се размине подобно нещо в елитната и среда в реала

Кой знае пък, може да и олекне.



Тема Абенови [re: DarkSide]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:56



не е ли време да излизаш под слънцето с шапка?
Или си в годишния си апогей на откачалка и трябва санитарите пак да те прибират?





Тема Re: Тихо,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 11:56



Отиди да се оплачеш на кмета на София или в пресата


Ако се имаш за добра партия хехеххе



Тема Отличнонови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:58



се справям и със собствени сили. В общи линии от мен цвилят кобилите тук, не обратното.
Ти оплака ли се на арменския поп?





Тема Re: Айде сянови [re: parvaty]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 11:58



Парвати, ако това излиза от добрия тон, не знам къде отива тонът на Прасето.
А и твоят тон доста ме шокира напоследък, това, за да не кажеш, че понеже сме се виждали на маса три пъти, не смея да го кажа.

И така, след като неоснователно, напълно безпричинно нарича децата ми, мъжът ми, мен самата какви ли не - и това само през последната година, и когато стига дотам да намеква, че някой ме "минал", колкото и достатъчно интелигентна да съм по твоите критерии, спирам да съм.

И все пак, Парвати, точно описание на това, което ме е смутило във външния вид на Прасето, мисля че никой не прочете или греша?

Не е важно. Аз изчезвам, а ти можеш да се наслаждаваш на сухите и влажни коментари относно моята особа...



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:00



Първо - не пуша въобще, второ - ... си непроходимо тъп, туй си го знаем.
не правиш разлика между "пушач" и "напушен"...ама не от трева и никотин.

е, нЕма такъв дебил!!!





Тема Веселбанови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:02



голяма стана, сигурна ли си че съм наричал децата ти, мъж ти и вся остальная сволоч както и да е - при условие че дори не знам че някой се е излъгал да се ожени за теб?


Лелче, май цялата ти пара отида в свирката хахахаха!

Да търсиш у мен добрия тон при подобен подход си е меко казано мазохизъм. Няма да ти преча да го упражняваш до съвършенство, но за протокола - намеквам че никой НЕ ТЕ е минал хахахаха, интересно че след това ти се сети да изригваш възмутено наоколо



Тема Re: Ало,нови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 12:02



Майка ти е в концерн в Германия? Какво прави там? И ти мина през Прасето, за да отидеш там.. интересно..

Може да пратиш дъщеря ти за Азуби в счетовдството.. което на първо време трае
три години, докато вземе "Steuerfachangestellte" а докато стигне ниво "счетоводител" .. или т.нар. Bilanzbuchhalter, знаеш ли колко път има..

Та.. внимавай с подборът на думи. Едно е "работещ в счетовството", съвсем друго е "счетоводител" .. А защо не я направиш направо Steuerberater? AA??



Може би наистина си вярваш, като се замисля... или не разбираш какво пишеш... но нищо де.. прати я в счетоводството! И после пиши как е.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 12:03



Аааа, не бееее, ох, чакай, че сега се светнах!
"Напушен", ползваше се поне някога в България, за кисел, намръщен... Ех, каква забава! Аде, ариведерчи, че наистина прекалих с форума снощи и днес.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Мда,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:03



още една от пренебрегнатите, очевидно



Много ли ти е вътрешно?



Тема Ти майнови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:05



въобще не знаеш какво говориш


Сигурна ли си че не употребяваш забранени субстанции, а?

Неее, не си прекалила - точно по мярка си ми, само недей да плачеш после. Тъкмо научих за мъжа ти и децата ти, за къде се разбърза?



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 12:06



Аах, ама ти не знаеш ли?

Прасето ми е купил билета до Германия и от тогава живея там
Хаххаха

Прочети пак горния пост, там са отговорите на въпросите ти



Тема Инови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:07



ти какво точно специализира?
Освен основно образование другото - курсове от бюрото по труда

Питаха те и преди какво ти е образованието и къде, отговор нЕма. Ако те питам и какво бачкаше откак си в немско и къде - пак така. Накрая да не излезе пророк майка ти...ох няма как, не ти достига квалификация за счети, как забравих ...

Редактирано от Buduhcko npace на 02.06.19 12:08.



Тема Как звучи само,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:10



тийм-лийд на редачи на щандове в Метро-Пуевен хахахаха


Презентацията му е майката, де да бяха по-добре скрити и фактите...
И щерка ти ли ще попълва бланки на мини-джоб позиция като теб? Ей на туй му казвам наследственост



Тема Бързашнови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:12



дарлинг, бързаш. Игра на думи, нищо повече


Плевен даге е далеч от немско, то и концерна не прилича на себе си като в Германия - ама за неосведомените звучи авторитетно. Ще я направи - то така става хоп и от утре нов човек



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 12:15



Еми не е за всеки, счетоводството е само за от моцарт, пикасо и айнщайн нагоре, ако разбира се се усетят навреме да не си провалят живота с глупости като симфонии, картини или теории на относителността, ами да си налегнат парцалите и да изкарат безценната диплома от унсс и още 5 - 6 пуц-а, та да ги допуснат до бленуваната от цял свят свръхинтелектуална архиинтересна и най-високоплатена професия.





Тема Данови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:15



взема да отговоря и на този въпрос ли?

Или предпочиташ да не стават известни плевенските номера за цоцане на социала



Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:16



Не се лигави без нужда. На добър счетоводител му трябва много добра зубърска памет - туй първо и минимум съобразителност да си вади от паметта разни неща и да умее да прави логически връзки. Плюс наблюдателност и комбинативност.

Е, не е Сътворението на света, ама и на ония, дето направили Сикстинската капела, някой им дишал във врата със сметките. Счетоводителят е връзката между мецената/спонсора и създателя, на който все пак му трябват кинти, за да открие Америка или да сътвори връхчето на цивилизацията, без да ошмули цялата планета.

Откакто свят светува, цивилизационната еволюция се дължи на хора, които умеят да пресметнат колко ще струва това.



Тема Re: Как звучи само,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 12:18



Дъщеря ми ходи на училище. Жалко че никоя служба не плаща висше образование. Добре щеше да ми дойде и преди — и сега за дъщерята



Да, майка ми е мениджър и тиймлидер — във въпросната фирма структурата е малко по-различна отколкото в моя бранш.
Даже още имам една входна карта със нимка преди 20г която нося с мен само ако майка ми е до мен т.е. никаква практична полза, само за да изпълни правилника.
Само като я видя, мисля за счетоводиитееел-счетоводиитеелллл - бууууу!



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 12:21



туй първо и минимум съобразителност да си вади от паметта разни неща и да умее да прави логически връзки. Плюс наблюдателност и комбинативност.
В комбинация с носенето на работа в къщи бих казал, че професията е антисексуална доколкото професията се отразява на секса,а тя се отрязява. но в основата е биологията.На силно еблива натура и това не би попречило особенно.



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 12:22



Лисо, инвестиционната калкулация не се прави от счетоводители, а от мениджъри. (които не са губили време за да стават счетоводители)

Намери пак оная тема за шоколадовите Дядо Коледа





Тема Re: Айде сянови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:23



хм, ти си поредният очевидец свидетел, че екземплярът никак не го бивало, ни визуално, ни психически

аз пъ бях поредният пасивен изслушвател на потресени очевидки и очевидци.

та... колко всъщност "тоалетни пастърви" бил изръшнал в дира.... преди 10-12 години само една не я досрамя да си признае, че "мината". Всички останали потенциално изръшнати мълчаха като комунис на разпит - в период, в който женорята охотно споделяха секс-забивките си.



Тема Re: Ало,нови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 12:24



пак те питам - майка ти работи в концерн в Германия, в който ще уреди дъщеря ти на работа като счетоводител, това ли твърдиш?

Защото, дори това да е възможно, макар и да е много трудно, предвид системите по назначаване, ОСОБЕНО в големите концерни в Германия, е много съмнително.

Та! Това ли твърдиш последно?



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 12:25



Определено на айнщайн са му дишали във врата счетита докато е измислял теорията на относителността, а нищо чудно и да са му помогнали и в изчисленията, щот нали завалията бил зле с математиката



Да не говорим пък за ГОЛЕМИЯТ колайдер, дето никой журналист не мож му запомни името, там пък колко ли счетита са ревали над приходно-разходните баланси ... представяш ли си, да ръсят милиарди да копат тунел под щвейцарските алпи заради некви невидими неща, дето нема как да се заприходят




Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 12:28



И едното и другото е едно занимание за едни или други хора през свободното време или като работа и от тази гледна точка са абсолютно еднакви.От гледна точка на хора които не се занимават с това то гледната точка е само мерило на тяхното отношение към счетоводството или колайдера което може да варира от неутрално до силно положително или отрицателнпо.



Тема Женорятанови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:30



значи споделяли секс-забивките си хахахаха


Кажи още някой виц?



Тема Тенови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:31



и фалитите не се правят от счетита - а от набедени за кадърни мениджъри





Тема Re: Разочарован съм,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:40



Мен цял живот ме удивлявате тия хора, които всячески се опитвате да дърпате обратно другите в казана

Туй излязло изпод твоята клавиатура звучи като пълен ташак.



Иначе - нещата са много прости и очевадни: покрай въздишките парватини по лостю и твоите прасешки намеси един факт лъсна като въшка на чело:

и ти, и лостю бяхте "нормален градски дришлю" от тарапаната. но той беше с ню-ню пред тебе, щото "пастървите" ухажваха него, без да си мърда пръста, а ти винаги си бил в позиция на ухажващ "пастървите", белки някоя пусне. Затуй злобееш сега - щото си се напъвал и си бил отрязван неведнъж, ами направо системно. туй също се споменаваше редовно в нормалните разговори между момичета, между другото, покрай обсъжданките на маникюра и парцалките.




Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:43



И все пак, Парвати, точно описание на това, което ме е смутило във външния вид на Прасето, мисля че никой не прочете или греша?

аз знам за какво става въпрос - когато попитах няколко клубарки, виждали го на живо, що за птица е, туй беше първото, което изкоментираха, още преди характера.
отблъскващ, защото...



Тема Re: Разочарован съм,нови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 12:51



Това, че мнозинството курвенца са ухажвали гореспоменатия лостю и че дори парвати е била ебана от него и е останала доволна не мисля, че потразява някакви качества на този лостю а отразява качествата на курвенцата и то е, че те често си падат по съвсем нелогиче начин на неподходящи за тях хора. Може ли да се разчита на иозбора на доказано незадоволени жени които висят денонощно по клубовете? С това не искам да извися прасето но съдейки по себе си мога да кажа, че нашият тип винаги е бил осъществената женска мечта най-малкото понеже лостю като нормален човек подложен на такова ухажване не би устоял просто на съблазънта. Докато при мен дори да реша да кръшкам , дори след известни усилия като ти бият дузпата това желание се изпарява,а особено на фона на битата дузпа когато можешп да си ебеш питомното то ти се струва особенно привлекателно.А лостю колкото и да е привлекателен за жените то надали всяка от тях е токлкова разкрепостена, че да го дели в групов или единичен но многократен секс с друга. Така, че в крайна сметка лостю е губещия кон в една по-дългосрочна перспектива.Същото важи и за жената. Представете си, че със своето излъчване и чар тя е постоянен обект на превдложения. Ами разбира се, че шанса да се пооддаде особенно на вашия фон е достатъчно голям.



Тема Re: Женорятанови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:53



значи споделяли секс-забивките си хахахаха
Кажи още някой виц?


не си допуснат до инфото.


ама ти наистина ли си расъл в пещера, та хабер нямаш какви неща си разказват жени на уше???? то, да беше само гол отчет за сексзабивки.... подробности, друже, подробности, дето око не е виждало и ухо не е чувало!




Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 12:53



аз знам за какво става въпрос - когато попитах няколко клубарки, виждали го на живо, що за птица е, туй беше първото, което изкоментираха, още преди характера.
отблъскващ, защото...

Отблъскващ ама е тука и му репликираш,а лоста го няма.



Тема Re: Женорятанови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 12:58



не си допуснат до инфото.
ама ти наистина ли си расъл в пещера, та хабер нямаш какви неща си разказват жени на уше???? то, да беше само гол отчет за сексзабивки.... подробности, друже, подробности, дето око не е виждало и ухо не е чувало!

От това почти си мисля, че си мъж.Рядкост са физическите жени с мъжка психика.Всъщност не съм компетентен по въпроса тъй като и аз не съм бил допускан до подобни тайни на подобни дами.Но си мисля, че ако една жена е "опъната" и това е било несимулативно от нейна страна то квото и да говори после няма голямо значение и ще е п;лод на въпображението или отношението и към ебекта.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:59



бе не си навирай пишленцето, дето не си поканен.
аре, къш.



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 13:14



бе не си навирай пишленцето, дето не си поканен.
аре, къш.

Клуба не е ВИП





Тема Re: Тихонови [re: Sgraffito]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:17



Боже! Аз съм проспала дирския си живот





Тема Re: Айде сянови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:19



Такива периоди сполетяват всекиго, ама само в дирника следите остават и след 10 години. Дирски анали





Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:21



Долу ръцете от Кафето!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Albena l]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:22



ху дъ фак ис Лости?!





Тема Re: Разочарован съм,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:27



още преди 10 години си изглеждала като лелка, държала си се като лелка и не си оставила в околните запомнящо се впечатление.

Прасе, Кафето е един от най-отворените, нестандартни и широко скроени хора, които аз лично съм имала честта и удоволствието да познавам, макар в нейния случай най-вече онлайн.



Тема Re: Предвид резултатанови [re: parvaty]  
Автор aiumi ()
Публикувано02.06.19 14:28



В отговор на:

И повече няма са пиша, защото няма смисъл... и аз съм работила в чужди фирми и за чужденци в България ... няма нищо общо с работата в чужбина.




Е защо реши да спреш да пишеш точно на най-интересното :)

Принципно, въпроса е много интересен - дали точно часовете отработено време са най-точния измерител на ефективността? Да, ако става въпрос за работа на конвейр, или за някаква рутинна офисна работа, свързана с въвеждане на данни, да речем, но..

първо, в голяма част от случаите, фирмите сключват договор да изпълнение на конкретна поръчка, а не за отработване на определен брой часове (макар да има и такива)

и второ, много зависи от спецификата на конкретната работа.

Например, от инженерите по поддръжката се иска да стоят на разположение. Чела съм за Форд, че той плащал на неговите инженери, които поддържат производствените машини, само за тази част от времето, което прекарват в стаята си за почивка, не и за времето, в което поправят машини "на терен". Ясно от какви съображения. Сега, това може да е и градска легенда, но безспорно, всеки фирмаджия е доволен от дните, в които всички машини са работили безпроблемно и инженерите по поддъжката са се подпирали и са пушили цигари цял ден.

друг пример - инженерите, които са конструктори - обикновено на тях им се плаща за свършена работа, и не им се следи работното време. От тях се иска определен резултат в определен срок. Ако спазват това условие, никой не се интересува, през каква част времето са пушили, пили, яли, с**ли, е**ли.

Но това са частни случаи, разбира се, най-общо, нещата се свеждат до създаване на определен продукт на определена цена, за определено време. Изработените часове като количество, сигурно са много важни при осчетоводяване и попълване на ведомости, но това, което наистина има значение е, с какво съдържание и качество са изпълнени, и това са истинските и фаталните променливи :)))

ПП Иначе, по въпроса, дали в България или другаде се работи повече или по малко, нямам отношение. И аз съм видяла това-онова, но приемам, че личната статистическа извадка на всеки, е прекалено девиантна, за да заслужава внимание.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:33



Минаващия, зе да се бъркаш нещо май.



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:38



Той мий комшия в Брюксел, не е в Хамерика





Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Quelle]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано02.06.19 14:41



И аз това искам да знам, КОЙ е този дирски е...ч, който не съм срещала никога тук, даже и като ник, а изведнъж станал известен





Тема Re: Данови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:45



Вий двамцата треа само с доказателства, като става дума за бившите ви отношения, щото обърквате колектива. Се чудя ся Кота рядък специалист ли е в Германия или плевенска кифла, виснала на некой на мъдурите? Също и за тебе Прасе, в каравана на гарата ли живееш и всички кифли ли те зарязват или си горд притежател на няколко къщи в Авропа с лист от чакащи кандидатки да им обърнеш фнимание?





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:48



Иии, що сичките раци сте таквиз начи?!



Тема Re: Ало,нови [re: Quelle]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 14:53



Бе бъзикам се с на първолетка фантазиите въздухарски, то естествено че и за моята заплата некъде счетоводител требе да се подпише за да мога да си я получа.





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:55



Ясно, ама и раците сте таквиз, бачкате нещо точно, а тайно мечтаете да сте поети, знам ви аз





Тема Re: Азнови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 14:58



А ти викаш въпреки всичко още я обичаш... не е добре.

Дам, личи му отвсякъде на Прасето. Или либофта не му е минала още, или егото си не може да прежали, ама много драма.



Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 15:01



Е ти си намерил с кво да се бъзикащ.Точно тия фантазий могат да направят духането желано. а то кой не е ебал проста счетоводителка помежду два отчета? Честно казано като ретроспектирам чикията отива като горещо предпочитана!



Тема Re: Ало,нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 15:03



Ха ха че то по-точно от поетите здраве му кажи, една камара програмисти и счетоводители един байрон и един ботев.



Тема Re: Ало,нови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 15:06



Тц, поети валяло

. Отделно от тия, дето се афишират, във всяко счети и програмист се крие поне по един поет, понякога в компанията на един художник или музикант .



Тема Re: Ало,нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 15:24



Е да ама толкова добре се крият, че никога не излизат наяве приживе.



Тема Ебълкатанови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:12



на раздора, кат гледам


Виж как ме кълват в момента, в който го защитих хахахаха!



Тема Соринови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:13



ама нея и с хуй не бих я докоснал!





Тема Не е велика честнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:13



човек да е в устата на парцалеси





Тема Радвам се за нея,нови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:15



тогава отворено да поеме ударите на съдбата - в ролята, която сама си избра


Каквото повикало - това се обадило



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:17



Тя си има кой да я докосва





Тема Пакнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:18



ти го туриха, докато обясняваш кой колко противен бил

Сеф-те!
Не се притеснявай, аз не търся популярност като един Ален Делон де ла Ганя



Тема Катонови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:19



я е период, да си слага памперси лелката

Не съм длъжен да и чета оплюванията и селските словестни диарии, на зла кучка - зъл прът!



Тема Данонови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:21



ти хареса :)





Тема Щотонови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:22



цял живот я карат ден да мине - друг да дойде с мисълта за тенджерата с вряла вода





Тема Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:24



пак на психиатър, очевидно се е чалнал тежко и не може да намери сам пътя





Тема Re: Пакнови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 17:24



не обяснявам, а директно клюкарствам, кот съм чула от очевидци.





Тема Понеженови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:25



само в Булгаристан работят гении - резултатите са непредвидими и в резултат гениите се почесват по цял ден и после реват че нямало заплати ...



Тема Айде щом е тъйнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:26



да ти го извадя от анала и да ти го подам фостата





Тема Re: Айде щом е тъйнови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 17:27



дубре.
отивам да се изпикая, докато се върна, да си свършил.



Тема Моженови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 17:31



и да се изсереш, сигурно мъжът ти ще е подръка по случай случая





Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Quelle]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 18:56



Quelle, ти открай време ми праскаш големи комплименти, което е приятно, разбира се, на кого ли не би било, обаче в този случай с прасето не си струва.
Явно сте си намерили някакъв лаф, не ми е работа да го обсъждам или критикувам, но колкото и да се прави на перде, как няма никакъв спомен да е обиждал неоснователно и систематично мен и близките ми, написаното остава.

А аз за жалост, помня като слон, ако става въпрос за близките ми. Защото тук е безопасен, но аз знам, че ако имаше и блед помен от риск да ги нарече така в реалния живот, както ги е наричал тук, съм способна да го осакатя с голи ръце! Не заплашвам. Ще го направя без колебание!
Ето, да продължава да фантазира на мой гръб, щом се нуждае. Никакъв проблем.

А изровената история... чак бурен дирски живот не помня, но имаше някакво време, когато повечето пресни КНР предпочитахме да споделим с подобни, а не с близки и приятели, най-малкото за да избегнеш риска да станеш досаден с това, че не си върл купонджия, че винаги лека тъга лъха от теб, че си станал 30 кила с мокри дрехи и не искаш никой да те храни или да ти казва постоянно колко слабичка си станала и че трябва да се грижиш за себе си или как спешно трябва да си хванеш ново гадже, за да забравиш... иииии... затова, най-добре с непознати на твоя хал!

Ходила съм на няколко КК и на два излета, било ми е предимно хубаво.

На родопската сбирка където се запознах с Лости, се накефих на природата, на разходките по баирите и из селото, също така и че се наспах! По онова време си беше рядкост. Възпросният момък Лости нито ме е свалял, нито съм го сваляла, (с мен поне) беше внимателен, радваше се на дечурлигата, нормален човек, нищо не си изпуснала, освен клюката, но както виждаш и аз съм изпуснала, хем бях там!



Абе, всичките тия спомени са с давност десетина години, но все пак, няколко неприятни личности не са основание да считам онова време за попиляно, защото пък с колко хубави се запознах! За жалост, много от тях не пишат вече във форумите, което не е странно.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.

Редактирано от Sgraffito на 02.06.19 19:00.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 19:13



Според мен много си загубила, че не те е наебал или той или някой друг. Обидите са въображаеми защото няма кой да се обиди, ти постоянно си ги повтаряш и за това се чувстваш обидена.Също така си повярвала на мантрите че развода е особенно тежко нещо и то наистина е било така за теб реално нито са ти отрязали крак нито езика което също би било въображаемо но него ептем няма да го разбереш.Значи седиш тука и постоянно обясняваш как никога не би се ебала с тия утрепки тука макар, че сама признаваш, че си допуснала да те ебе и заебе някой явно не много по-умен или качествен.Постоянно и говориш за някакви дечурлига все едно някой постоянно те пита за тях и все едно, че ти си ги създала което е пълна глупост понеже нито си ги планирала като някакви качества нито си способна на това просто си се ебала най-вероятно защото ти е било кеф.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Crazy Space]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 19:16



Ъъъъ... добре.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 19:18



Не са комплименти, Кафе, просто имам високо мнение за теб, знаейки основни факти от живота ти и виждайки начина, по който реагираш на неща и водиш диалог в интенрнет пространството, колкото и да е ограничено.

Прасето не го познавам, освен отскоро и само тук. Образът, който показва е на циничен и доста груб човек, с което предполагам прикрива някакви емоционални дупки и рани.

Тук контактуваме само с аватарите си, тъй да се каже и макар, че се опознаваме донякъде, то е доста едностранно. Парадоксално е, че донякъде тук сме повече себе си, но в силно хиперболизиран вид.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 19:22



Взе да плещиш ено към гьоторе



Тема Re: Заведи гонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 19:26



Ай ся, щот ний всичките другите тука сме си баш в пътя, затуй дремем кат изпразнени капути по цели нощи в дирника.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 19:29



Ако е добре би ли се ебала с мен и парвати в тройка? Риска е изцяло за мен предвид, че най-лошия сценарий е да свърша няколко пъти ултрабързо в устата на парвати и като следствие двете да си останете недоебани.Но пък ако успея и двете да ви докарам до оргазъм с много лизане и ръкомасажи и да свърша върху изплезените ви езици това би било нещо запомнящо се.а то лостю бил галил децата по главичките, че то кой нормален не би го правил е така чисто природно да не говорим, че възможността да ебещш и майка им ако ги галиш по-усърдно не е съвсем нереална?



Тема Слонице,нови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 19:40



силно се надценяваш - наживо ще има да ми мигаш като насрана насреща и ще се чудиш кой път да хванеш


Иди и прочети пак обръщението и към теб, и към потенциалните ти роднини и близки - всичките сте ми през оная работа, щом се налага да повторя - че да вденеш. Пак си добре дошла да получиш още от същото, както и да ме разсмееш с въображаемите си осакатявания с голи ръце в реала Туй дъртите вещици като изкукате, дори психиатрията не може да ви спаси... много е страшно такава като си повярва И толкова жалко в същото време...



Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 19:45



Че кво лошо има ако те кефи? Седенето ту според мен не е равно на това, че си ненормална или, че няма кой да ти го отпери.Това е един вид нещшо като древния празник в който тия които не могат да заченат ги закарват на едион остров,а всички други мъже идват да ги ебът с маски на главата.



Тема Re: Заведи гонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 20:01



Не, това обикновено е доказателство, че ти липсва компания или че силно ти е писнало от тоя, дето ти е компания по закон. Не бъркай ебането с компания, компания значи ... другарче/другарчета, с които можеш да си себе си, да си говориш и да си правиш неща заедно. Смея да твърдя, че всичките, дето дращим тука, ни липсва нещо. Дори повече, много неща ни липсват и те не са свързани непременно с ебане. Е, на някои може и ебане да ви липсва





Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 20:09



Това е доста мазохистична гледна точка. Освен това и егоманиашка. Да не говорим, че се осниовава на пълно невежество.Напротив ако възприемеш реалната гледна точка която не е гледна точка понеже няма кой да гледа, че ти си измислила не само цялата реалност в този сън включая и дира и даже и Киро то тогава можеш да се отдадеш на оргазмена наслада от чата с такива виртуално виртуални образи като теб и всички други.Защото твоята невежествена гледна точка е просто адски мерзка, ти си приела, че си някакъв едва ли не наркоман който не може без дира и освен това другите са нормални и нищо не им липсва а само ти си ниенормална наркоманка която освен всичко друго няма и сила да се пребори с така наречения си порок,а именно висенето в дира.



Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 20:12



Няма друг начин за проспериращ брак с този по закон ако през повечето време всеки не си движи собствените проекти, така няма никога шанс да си омръзнете,аз даже не спя с жената в един креват по простата причина, че ми е тясно да се опирам в някой цяла нощ и може и да го затисна докато спя освен това ми е доста неконфортно.Обаче като дойде да легне при мене считай, че почти 100% следва ебане и то практически без да съм го планирал въобще!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано02.06.19 20:35



С голяма вероятност да не бъркам, мисля, че си пишеш с небезивесният в миналото като Ubuhto.

прав или изправян


Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Nerv]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:02



Абе бъркаш ама карай мацето е ток и жица.



Тема Re: Заведи гонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:06



Това е факт, ама явно теб те засяга повече, отколкото мен, съдейки по силната реакция



Освен това не съм споменавала зависимост. Казах запълване на липси, сурогат. Емоционалните ти нужди са удовлетворени, макар и не по начина, по който би искал. Ако се намери друг начин, дирника ще осиротее.



Тема Re: Заведи гонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:10



Аз не спя с никой в един креват. Ти си втория мъж от хиляди, с който съм говорила в живота си, който твърди, че предпочита да спи сам.

Началото на изказването ти е безспорно доказателство за туй, че живееш в дълбока самота.



Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:14



Ние явно интерпретираме по съвсем различен начин факта, че пишем тук. Ти като някаква нужда, аз като карма. то без мен ще осиротее не само дира но ще изчезне и целият илюзорен свят.Какво си представяш ти като свят без наблюдател?Ми просто удобно се абстрахираш от факта , че уж празния свят го гледаш точно ТИ.Или примерно някой илюзорен образ от твоя сън ти казва "абе ти докато спеше аз те гледах". Е освен, че е юнашко доверие то как можеш да вярваш на образ от сън? той е там за да придава логика на съня не да го опровергава. Умът никога не измисля противоречиви сънища, логиката винаги е бетон.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Nerv]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 21:17



Не знам кого от двата "персонажа" имаш предвид - животинския или лудото пространство, но реално и с двамата не си пиша.
По една реплика, толкоз.

Но никой от двамата не е Убунто. Той пише далеч по-грамотно от единия и е настойчив, малко пресилен, често досаден и т.н., но не е истеричен простак като онзи другия.

П.П. Луда работа, аз да се извиня на Липарито, че преди десет години съм си помислила, че се държи нарочно гадно с една жена, което се оказа невярно, а гледай какво излезе. И мината се оказах, и тъпа, че не съм мината, и лелка, и... че и обидени на финала.
Извод: не се обаждай по никакъв повод. Трай, чети, хили се на глас и чукай на дърво да не те хване и теб.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:20



Е да ама ние спим в една стая, а дядо ми спеше даже в различни стаи с баба ми и изкараха над 50-60 годишен брак в който смъртта ги раздели. Извинявай ама това някой да лежи като тулуп до тебе, да пърди, чеше се и като те забрави в просъница да те тресне по канчето ти синоним на близост ли му викаш? Щото на мен такава близост въобще не ми трябва.



Тема Re: Заведи гонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:23



Не съм се напушила още, затуй те следя през мисъл (всяка втора отразявам). Но ти продължавай. Апропо, някой тук си се ебат съвсем наяве и материално





Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:23



Изследвай какво е обидата. Това е самоповтаряне на някакви глупости които няма и при това кой и да чуе.Абсолютно автпоматична реакция на паметта ако не я "хванеш" овреме. Просто няма кой да буде обиден ако го намериш и го покажеш на всички ще спечелиш нобелова награда за мир със себе си.Оказва се, че това "себе си" го няма.



Тема Re: Заведи гонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:26



Няма нужда да ме убеждаваш, аз съм си убедена отдавна. В исторически план кой е спял натъпкан заедно, че и с добитъка, и кой поотделно? Естествено, ний аристократите по призвание, спим в отделни стаи с останалия свят.



Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:26



Ами цялата фатка е, че това "наяве" и "материално" са илюзии и като такива не са чужди и на такъв илюзорен образ като мен.



Тема Re: Заведи гонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:28



Виж какво, според мен нищо не е чуждо и никой не е чужд. Затуй всички сме в дирника.



Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:32



Еми то единствения начин е да те поканя да видиш как спим, просто за мен спане и ебане са коренно различни работи и практически никога не съм спал в едно легло с жените които съм ебял. даже в общежитието съединявах двата кревата като спалня и всеки си спеше на неговия а се чукахме на единия или на земята или на масата.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Quelle]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 21:33



Тук контактуваме само с аватарите си, тъй да се каже и макар, че се опознаваме донякъде, то е доста едностранно. Парадоксално е, че донякъде тук сме повече себе си, но в силно хиперболизиран вид.

Щях да те пропусна, че много участие, пък аз толкова не съм писала сигурно за последните няколко месеца...


Няма как да сме повече себе си, ако сме едностранни. При мен надникването в дира е досаден навик, който обаче не е непреодолим. Ако все пак взема участие в някоя дискусия, особено ако се води на примитивно-разпалено ниво, добре обмислям дали и какво да напиша. Губи се спонтанността, а тя при мен е водеща.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Заведи гонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:34



Ами ти точно си тук защото аз те възприемам, че си тук, а какво си мислиш е точно толйкова важн колкото и какво си мисли някой образ по телевизора ако приемем без доказателство хипотезата, че може да мисли.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 21:39



При мен надникването в дира е досаден навик, който обаче не е непреодолим.
Значи при условие, че най-непреодолимо продължаваш да пишеш да говориш, че навика бил ненепреодолим или преодолим е като да твърдиш, че си девствена ама с 2 деца. Аз знам лесно лекарство ако искаш да прекъснеш с "навика". Напсувай киро на лични, при мен винаги е действало безотказно.А сега както разбрах не можело да се регистрират и нови никове и просто гориш както се казваше в рекламата на една вафла.



Тема За теб не знамнови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:42



в кой път си точно, ама за мен не мож коментира в тоя дух, моля моля





Тема Получинови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:44



обичайната награда за сплетничене и интригантстване, честито


+ 10-годишна лихва.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано02.06.19 21:44



Визирах космоса. Крив или не. Само не ми стана ясно що се крие зад нова самоличност.

Даже не знам кой е животинския(т).

За Лиса/ липари не знам какво да ти кажа. Лисицата козината си мени, нравът - не. А иначе - да поднесеш извинения някому, защото искрено чувстваш нещата по различен начин, в сравнение с отпреди 10 години... Това е, ... не знам как по-точно да го кажа в тези объркани времена... Мъжество?!

Има такъв

.

прав или изправян

Тема Хайденови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:46



преодолей го и ни лиши от смрадливото си присъствие на 10-годишна мърша, ако обичаш





Тема Re: Хайденови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 21:51



Прасе, моля те, спри се.. наистина ти се моля!!



Тема Re: Хайденови [re: Buduhcko npace]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано02.06.19 21:53



аз си пиша с нея с удоволствие



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 21:54



Извиненията ти са приети. Ама то така става като те направят разни хора доверител на тайните си, пък пред хората или по темите няма как да обясниш подробно кое как и що говориш така, а не онака. И стават големи обърквации. Ей на, и Парватито 10 години си мислела едно, пък то излезе друго.



Тема Иманови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 21:56



2 варианта - да ми се извини или да ме помоли тя. Ако правилно си спомням, тя ми каза че смърдя... аз пък се сетих коя е и нещата тепърва ще стават грозни ... само това мога да ти обещая!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:01



Ами не.. аз не знаех за другите бройки, когато Бъбъл пусна темата, понеже Мелани99 дойде на лични да ме разпитва как съм, какво съм и дали се виждам с някой от клуба, и аз взех, че си признах, и стана страшното... после Даная/Албена пригласяха какъв бил лош, щото бил спал с разни жени, а то било неморално.. докато самата тя му била на гости в Пловдив с Наглеца, с когото тя през това време е била в интимни отношения, и се е предлагала на Лоста.. ама той леко я е отрязал.. в смисъл, той ми го каза, когато се видяхме... в тази една единствена вечер, която имахме.. и, да.. всъщност не ме интересуват другите каки.. проблемът ми е само в това, че използваха мен като маша за личната си вендета в името на незапълнените си дупки да съсипят един човек.. това не мога да им простя.. не друго. Че го съсипаха повече, отколкото че използваха мен.. но и двете са недопустими.. човек трябва да разбере, когато не е желан и да се оттегли с достойнство, не да оревава половината Свят, че някой не ще да го ебе... ама.. как да ти кажа.. курви колкото щеш.. пък и със самочувствие... /емотикон за човече, което повръща/..

та, въпрсът не е кой кого е ебал.. Всеки е в правото да ползва гениталиите както си иска.. въпросът е в достойноството.. само и единствено! Човек на тази Земя има само достойнството и честта си.

А даже и без тях, пак го ядат червеите накрая..



Тема Re: Иманови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:06



Е стига де... със сигурност не е приятно да пишат такива неща по твой адрес, обаче и ти прекали с епитетите.. аз съм сигурна, че не смърдиш, а ти също го знаеш.. дай, зарови томахавката.. Кафето е свестен човек.. може би е написала това в отговор на нечие твое жлъчно мнение..

ти си знаеш.. обаче за нея не си прав..

дай да си ядем Лиса.. виж ква е готина и мекичка, като за нас точно... и ни носи на простотиите, и ни репликира правилно! Остави Кафето, наистина!



Тема Отнови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:10



дърти нежелани уруспии какво очакваше? И ти тръгна да се изповядваш на такива...


И днес не е зле да помислиш кого ме караш да пощадя.



Тема Какви томахавки,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:13



какви 5 лева - тук има змия и аз съм извадил една месомелачка


Или ще си изплюе публично отровните зъбки - или става на салам.

Днес смърдя, не само че не съм прав - а и съм седнал на баница с айрян навън до окосената поляна :) Цял ден баница с айрян, една класик и една спанак - не мога да и се нарадвам Мислиш ли че ще внимавам особено колко бързо въртя ръчката на мелачката?



Тема Re: Отнови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:15



аз не се изповядвам.. обяснявам как кое стои, защото не ми е проблем да обясня себе си.. ако ще говорим така, то и аз съм била, и всеки е бил зарязван от някого.. не можеш да вървиш с тази поанта..

а знаеш ли колко пъти са ме канили на ебня семейни мъже?! Това спред теб по-достойно ли е, щото те не са зарязвани, значи са много по-голямата работа.. да ебнат нещо странично, докато жената гледа децата.. а колко пъти съм чувала фразата "ама, ти имаш дете.. ама, гледай си го, ама дай да се поебем между другото, докато намериш някой постоянен"... или фразата "аз чуждо дете няма да гледам".. все от български мъже.. та.. ако вървим по тази схема.. аз трябва да изпотроша костите на де що има мъж в България..



Всички сме хора.. зарязвани, отрязвани.. Ставаш, оттупваш се и продължаваш напред..

Ама ти постъпи както ти искаш.. не съм ти нито коректор, нито си ми длъжен нещо.. просто ти казвам, че за този човек бъркаш.. и все пак, твоите лични впечатления са си твои лични. И твоята съвест - също.. Ти си на ход!



Тема Този човекнови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:20



спрямо мен се самоопредели, аз така или инак не поемам отговорност нататък





Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 22:23



Абе едно щи кажа: не вярвай на информация от дирски теми и клюки на бележки.
По-скоро е подвеждаща, отколкото истинска. А! И лостю си го биваше в хвалбите, аз не бих взела за чиста монета класическата поза "мацките умират да спят с мене". Особено пък пред мацка, която му отишла на крака точно със същата цел.





Тема Re: Какви томахавки,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:25



да ве, четох аз, че правиш баница.. аз им направих в офиса преди време, пак с айрян, и миналият месец, бях осчетоводила една редичка фактури без на нито една да маркирам VST-ра в кюито.. ама, нещо се бях разсеяла, покрай оня, импотентният и явно затова...

и колежките ми викат "нищо, ще те накажем да направиш пак банитца!!" ..



аз нямам ливада.. като се има предвид, че в Бавария 200-300 души кандидатстват за едно жилище, пак съм доволна да имам баня с прозорец, щото много хора и това нямат..

апропо, тук една къща почва от милион нагоре, така че... не знам защо си мерят пишките тия твоите бивши и настоящи приятелки... ама ти много си ги навързал, бе.. как се оправяш??

За Кафето... все така апелирам към мир!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:27



Лисо, чети ве душа.. аз не съм разбрала от него, разбрах от каките.. и последващият скандал, който разцепи клубът и от който насам де*факто няма Клуб на разведените..

доколкото знам, обаче, Финч остана най-доволна от всичките, защото тя е отишла да живее при него в Пловдив..

поне така носеха злите езици.. а доброто на злите езици е, че имат достъп до информация..



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 22:35



ма баш на каките не бива да им се вярва, бре. могат да те преметнат както си щат, ей така, за спорта и сеира.

за Ф. се радвам, ако и се е получило. беше се амбицирала на живот и смърт за този мъж. ама тя беше заела позиции още преди ти да се запознаеш лично с него и си го вардеше като цербер. с което ти намеквам, че ти изначално не си имала шансове, по-големи от едното шаване на юргана, и то не поради каките.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 22:39



А даже и без тях, пак го ядат червеите накрая..При условие, че е тяло а той не е.



Тема Аз самонови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:42



съм изпекъл две вити баници от турския, не съм ги направил от-до. Не са толкова добри, просто мързеливо неделя сутрин



Тук не е Мюнхен и цените са нормални. Всеки е добре дошъл да си мери каквото си ще, с местните обикновено си разменяме идеи и инструменти при нужда - всеки гледа да еволюира и дотам е меренето :)
Аз бивши приятелки нямам, самички се обявиха извън това определение, докато ми забиваха нож в гърба...оттам и оправянето - право куме та в очи, зер знаем си номерата

Кафето както казах - ще се срещне с кармата си. Не би трябвало да е изненада за нея, макар че няма да се учудя ако се окаже най-обикновена двулична кукундрела Оставил съм и достатъчно място и време за реакция.



Тема Заела тянови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:43



няколко позиции - подред

Ама не с този мъж хахахаха, живи и здрави да са - ако са заедно. Това обяснява и внезапното му изчезване, все пак и тя не беше от тия, дето изпускат контрола



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:44



не.. той не я харесваше и не я искаше.. за нея той лично ми каза... за другите разбрах от каките.. аз бях с него след като тя е била.. което е показателно, че той не е искал да бъде с нея..

за едно си права - той беше много объркан тогава.. аз затова не му се сърдя.. аз винаги съм харесвала повредени личности.. но личности.. не мекотели и безгръбначни.. като 80 процента от населението..

аз не знам защо продължаваме темата за него.. и, да.. аз понякога си мисля, че целият комплот , спретнат първоначално от Бъбъл, беше само и единствено с цел Финч да отиде при него.. но.. никой не знае и няма да узнае това..

аз малко след това, по съвет на същата тази Мелани99 се срещнах все пак с малкият, който дълго време ме канеше, и аз все го отбивах.. и нека ти обясня.. 188, 28 годишен, плътни устни, големи рамене, малко дупе... няма такъв секс, какъвто правихме 2 седмици след първата среща.. та, и на Мелани не й се сърдя чак толкова.. може би и тя беше маша.. но на оная пача с торбичките под очичките никога няма да й простя.. просто не мога!!





Тема Re: Отнови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 22:46



Аз когато ебах единствения път в живота си в това тяло първо беше неженена воторо я бях излъгал, че и аз съм неженен и трето тя беше счетоводителка.А най-унизителното бе, че после и признах, че съм женен то даже второто дете беше кажи речи оше сукалче и казах, че ще се разведа заради нея което честно казано не знам дали щях да направя но тя мигом ме отеба и си останах само с два нищо незапомнящши се тека, тя даже и не получи оргазъм. То и жената получи едва след 40 но и това стана с много мъка. а аз още на 18 докато четях Е,мануела и се барнбах случайно по кура през гащите.



Тема Разгелеее,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 22:51



няма да навреди да не говорите за човека зад гърба му, как ли се върти сега в кревата с червени уши до сегашната си жена?





Тема Re: Разгелеее,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:54



аз не говоря за него с лошо, едва ли му горят ушите..



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 22:55



1/3 е



Тема Re: Хайденови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 22:55



А ти спри да ревеш по тоя кокошкар лости. ебал те веднъж и те заебал заради уж некви каки от дира. Щом не ти е било съдба значи не е трябвало да става и точка.В смисъл да продължава да те ебе. Не, че малко не му завиждам ебати едно ебане и те помнят 10 години.Не, че и не те разбирам. аз доскорпо по,мнех една колежка от студентските години в която бях доста влюбен и тя нагло не сподели моите чувства. Като капак оше е стара мома и с голямо наднормено тегло явно много е пробирала, говорих с нея някакъв я отебал след доста години съжителство е те тогава не издържах и и разкрих простата азбучна истина, че ако тогава ми беше дала сега да е щастлива и семейна с верен мъж след което ме блокира във фейса.



Тема Re: Заела тянови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 23:03



Това обяснява и внезапното му изчезване, все пак и тя не беше от тия, дето изпускат контрола

и аз с това си го обясних навремето, а не с разни лелини приказки под шипковия храст.

баш ф. хич не беше благосклонна да си остави маймунека в банановата плантация.



Тема Re: Хайденови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:05



А защо ли хората те блокират? Замисли ли се?

А помисли ли, че някой може да е имал някакво отношение? Че ебането без чувства е просто "дране"? .. дали някой си спомня с кой се е драл преди 10 години.. ти помниш ли?? Аз не.. този човек значи нещо за мен.. толкова ли е трудно да се проумее? Дори да не сме били интимни, пак щеше да ми пука, че недоебаните каки му спретнаха Валпургиева нощ..

И не виждам как това касае теб?! С кого спя аз? В момента спя с един 36 годишен мениджър клиенти, казва се Валдемар,188/90 кила.. малко ми е кльощав, но има широк гръден кош и компенсира това.. може ли да продължавам да еба Валдемар, или имаш нещо и против това?!



Тема Re: Хайденови [re: parvaty]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано02.06.19 23:17



Ти пък сега.

Волдемор е пресонаж от Хари Потър. Има магическа пръчица и ги прави другите да умиргат. Освен това останалите персонажи, дето ги е шопе от него не го назовават, ами кат стане на въпрос за него му викат «Тhe One who must not be named»

Смях:)))

прав или изправян


Тема Има си хаснови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 23:18



в ченгеджийска фамилия да не е научила как става хахахаха


Ае ти си ми седяла на четири крака за минет - ама ей сега тук ще кажеш че не било вярно



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 23:20



не.. той не я харесваше и не я искаше.. за нея той лично ми каза... за другите разбрах от каките.. аз бях с него след като тя е била.. което е показателно, че той не е искал да бъде с нея..

хич даже не е показателно за нищо. както ти казах и вчера, лостю се правеше на непристъпен за фасон, ама хич не даваше вид на стиснат в областта на копчалъка.



а лостю, помня, подпитваше на онази сбирка за тебе клубарките, с които се познаваш и на финчката туй никак не и хареса. тя си го заграждаше кат президентска охрана. то, не бяхте само ти и светлосинята, и една нова клубна звезда тогава душкаше около него. въобще, мащабна акция по спасяването на редник лостю се е вихрила с доброволки отвсякъде.



Тема Re: Хайденови [re: Nerv]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:22



ти остави майтап, аз отначало точно така си спомнях как се казваше, щото немските имена са ми доста .. чужди и аха да го наричам Вилхелм..



иначе верно има вълшебна пръчица..



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:24



бах викаш тоя златен кур...

въпросът не беше само в кур-а.. човекът си беше много готин.. разбирам я Финч.. и как да ти кажа.. спечели си го, макар и нечестно...

не знам дали още са заедно.. и не знам дали той знае, или подозира, че тя може да е в основата на целият комплот срещу него, защото те двете с Бъбъл бяха много добри приятелки, всъщност.. а всичко тръгна от Бъбъл.. и онази синята!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 23:35



Парвати, идея си нямах за всички тези истории и батални сцени, но ми е мъчно, че чистото ти чувство е станало обект и все още става обект на неприятни коментари.
Няма значение какъв бил, в твоите очи е бил превъзходен и това е предостатъчно.

Забрави. Ако е писано, пътищата ви пак ще се кръстосат, ако не - не знаеш дали не е било за добро.

"Господи, дай ми сили да променя това което мога и да приема това, което не зависи от мен. И ми дай мъдрост да правя разлика между двете."



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:37



О, не, Кафе... мина твърде много време и той се отнесе твърде лошо след целият скандал с мен.. обвини ме в какво ли не... той реши, че аз стоя в основата на вендетата..

така, че.. аз не очаквам повече нищо от този човек и отдавна съм го загърбила.. но не и чувствата ми към него..

те са си много чисти и все още ги помня!



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 23:39



Значи нищо не си загубила.


А дали останалите са спечелили, само те си знаят...

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:46



ами.. не знам дали не съм загубила.. от друга страна си права.. не можеш да загубиш нещо, което си нямал..

та, след като сега не ми пърди в хола, значи.. никога нищо не е имало!



А иначе всеки си носи неговата Душа, и собствените грехове.. и ще си плати един ден до стотинката, рано или късно... някои, с по-добра Карма, плащат веднага.. други по-късно, но всички задължително всякога..

така, че.. когато множество сърца са ранени.. няма спечелили.. дори да изглежда така на външен вид...



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 23:52



разбирам я Финч.. и как да ти кажа.. спечели си го, макар и нечестно...
Аз също я разбирам. Единствената жена която някога съм спечелил се получи по съвсем нечестен начин по няколко параграфа.Първо практически изгоних след лют скандал еди н втори братчед от съквартиорант в общежитието.За да осигуря терен.
После след като не ми даде след директно поскване тоест съборих я на кревата но тя се вцепени като труп разбирай " коли ме еби ме все тая никога няма да бъда твоя". Е тогава от немай къде отидох да ми гипсират ръката кандидат докторите в съседното общежитие и най-безсрамно я излъгах, че съм се хвърликл пред една кола.И те тогава сталинград падна.А снего сутринта и кревата, бяха здрави легла по БДС ама таблата просто се откърти от пружината.Та ти кво направи за лости та са мрънкаш?



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 23:54



Парвати, идея си нямах за всички тези истории и батални сцени, но ми е мъчно, че чистото ти чувство е станало обект и все още става обект на неприятни коментари.
Боже кваква сапунка! А моето чисто чувство за тройка с вас двете дори не е достойно за коментар????



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:56



в какъв смисъл да направя? карах 150 километра, за да отида до него..

той и толкова не направи.. освен да ме обвини в нелоялност, и като изключим сексът, и той друго не направи.. така, че.. водя с едни 150 км. ..

другото е твърде лично да обсъждам.. и няма смисъл, вече и отдавна!

аз вече имам друг Живот..



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 23:59



но не и чувствата ми към него.. те са си много чисти и все още ги помня!
Кой помни? Практичеки един виртуален образ който не съществува. Какво помни? Практически някакви самонавивания които сега маскира като чисти чувства. Какво се е случило реално? Ебекта на така нареченото самонавиване я отебал тотално но все пак я изшкурил. И сега тя поради тевзи глупави мисли не вижда реалната възможност дя я отпора докато оше мога при това тук и сега а не в анала на дира. Не разбирам но приемам.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:01



Глупости, тялото е мисъл умът във всеки сън си прави тяло и свят те вървят комплект и самият факт, че се променят от сън на сън а в дълбокия сън въобще липсват ги прави и двете нереални.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 00:02



той и толкова не направи.. освен да ме обвини в нелоялност, и като изключим сексът, и той друго не направи.. така, че.. водя с едни 150 км. ..

Чакай, че ми стана интересно. В каква нелоялност те е обвинявал лоста, ве?
Задето изтекла информация, че си му била на гости, вместо да си мълчиш удобно като пукал ли?



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.06.19 00:03



не, не.. други неща.. по-лични..





Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:04



и собствените грехове.. и ще си плати един ден до стотинката, рано или късно.
слепият казал, ще видим. Няма грехове следователно няма какво да се плаща нито кой да ги плаща.това си е мечтата на така наречената несъществуваща душа за вечен живот.Но тя умира.а ние не.Никога.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:08



Не ви е било писано поради общата ви олигофрения. Някоя да кара заради мен 150 км бих я ебал не само веднъж, а след секса никога не бих повярвал на някой друг а първо и единствено на ебекта. Тоест ако аз бях Лости ти сега щеше да пърхаш в моя креват,а не да оревавашп ортаклъка как си несправедливо ебана и изоставена заради някаква пача.Почвам да разбирам защо няма да те ебъ.Ти не би дала на такъв честен и самоотвержен пич а само на путки като лости.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 00:09



добре, не ги казвай, но пак съм в недоумение. каква лоялност дължиш на някой с когото просто сте се бройкали? айде, ти влюбена, ама той - тц. свалки, лафче, халосии - никакво основание да се очаква и грам лоялност в такива повърхностни отношения.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.06.19 00:12



Не съм ти чела темата. Само ми казаха. Никога не можах и да си обясня що си такова куку. И не само това. Свидетели искаш ли? Щото ще ти докарам. Само кажи. Да не занимавам сега хората, но утре мога.
Сега те моля да ме забравиш завинаги. И никога ама никога да не ме споменаваш. Кой се ебал с твоя лости аз не знам. Аре чао



Тема Re: Иманови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:12



тя ми каза че смърдяЧе ти не усещал ли сам, че смърдиш та трябва да ти се каже, че и да се обидиш? Мозъкът изключва тази миризма защото я маркира като неважна, като фон който му пълни обема с неважно инфо.Но тя си е винаги там. Аз понякога я усеща, но тогава съм в такова състоянмие, че не ми е приятна или не просто знам каква е, ако бях куче щях да тръгна по следата.А мацето е типично курве, първио дига летвата "никога няма да дам на никой от дира" а реално е било ебано и практически заебано от неквъв недирски селяндур прост.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.06.19 00:14





виж сега.. има една теория в западният Свят за алфа индивиди.. и техните потребности.. не е зле да метнеш едно око..

относно плуването в чаршафите ти го казвам.. и само за твое добро!

както и че може би трябва да потърсиш някакво мнение.. експертно.. имаш нездрава релация с несъществуващи индивиди..



Тема Ех Харпи,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 00:15



дояде ти се пак дирско месце - кокали да поглозгаш, а?





Тема Re: Ех Харпи,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 00:17



тц. въпросът е принципен.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.06.19 00:18



Аз ли ходех по теб, скъпа, в продължение на години да дрънкам простотии по твой адрес, или ти по мой! Ти ме молиш?! Аз съм куку? Пак ли си пила или?!

Само ще те помоля да не ми пишеш никога повече!!!

Редактирано от parvaty на 03.06.19 00:21.



Тема Re: Хайденови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:19



Кои хора? Виртуалните сенки наоколо и във виртуала? Доста съм чувствителен и даже не мога да го надървя без чувства.Освен това реално съм ебал само 2 жени, жената хиляди пъти и една счетоводителка 2 тека преди бая повече от 10 години.Също с чувства, водих я на театър лъгах я , че съм капитан от митниците, практически бях готов а се разведа заради нея но попаднах на човек а не като теб на кютюк и тя ме отряза.Като следствие така и не посетих клуба на Разведените преди да го закрият ето виждаш ли до къде водят причините и следствията? Ти си чиста като сълза и тоя лости е чист и аз съм чист.Ние просто няма как да сме грешни.



Тема Кой ма ти каза,нови [re: Albena l]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 00:20



я признавай бърже тука





Тема Да,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 00:22



но ти си безпринципна. Ерго - търсиш пак начин за шантаж :)



Тема Re: Хайденови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:26



Не те ревнувам от Клаузевиц ама никак.Аз имам малка пръчица , 15 см но пък знам как да достъавям оргазъм на жените, не че това е важно прекрасно съзнавам, че дори да ми беше 35 см ти би предпочела друг защото не ни е писано да се ебем. Ако ни беше писано ти би пропътувала 1500 км ако трябва, вече си пътувала 150.Но аз не правя от това драма. Защото прекрасно знам, че се самонавих заради твоето предполагаемо духане и се самонавивах само няколко мига На един виртуално виртуален образ.При условие , че цяла седмица се самонавивах ан реално виртуален и това не самонавиване се срути в миг.Така, че не, аз не плача.Просто няма кой да плаче. нито пък защо.



Тема Re:нови [re: Albena l]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 00:30



Кой е Лости бе Албена,кой е тоз юнак


Абе ...какви сте такива жени тук да си разказвате кой с кого и защо, такива неща се разказват само, ако са между законен мъж и законната му жена всичко друго стои в гардероба



Тема Re: Да,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 00:32



бих шантажирала с кеф онзи "лоялистки" калъф, ако се навърташе тук, но парватица няма за какво. без друго е от преебаната страна в тази тъпотия.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:32



Тая теория за да ме хване и трябв индивид пък аз съм от една страна нищо от друга всичко. Какво и е нездравото на реакцията ми в случая с теб? нормално беше да се самонавия след толкова трели за духането но интересното би било ако ти бе приела, а то на откази съм практически обръгнал като таралеж.Даже и тая червената дето бях замислил да правим тройка и тя да ми откаже бих го приел като нещо напълно нормално но по други причини. толкова е надут аи тъпа, че е отказала даже на Лости.



Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 00:34



бе кой идиот, освен тебе, де, ще се хукне да разказва на всеуслушание как ебе законното в къщи!





Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:37



Абе ...какви сте такива жени тук да си разказвате кой с кого и защо, такива неща се разказват само, ако са между законен мъж и законната му жена всичко друго стои в гардероба
Чудна работа имаш нет,а не гледаш телевизия.Селсът и градът.Колко пъти съм му гледал рекламите и дори около 10 минути щото беше тъмно и не можах да на,меря бързио дистанционното.Какво му е уникалното да те ебе Лости или Глисти? Сега да не описвам фактологията но другото е чиста проба въображение не, че и фактологията не е но то е твърде дълбоко за осъзнаване.



Тема Re: Хайденови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.06.19 00:37



Все още не мога да преценя дали си гениално готин или тотално откачен..

Майтапа обаче е страхотен.. аз сега си лягам, а ти не плачи.. няма за какво..



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:37



Аз. Щото няма кой да чуе.



Тема Re: Хайденови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:49



Аз съм единствен и съм програмирал всяка твоя мисъл или отношение.
Как да плача за някакъв виртуално виртуален образ който ми бил отказал щтото АЗ така съм поискал????Чудно би било ако не ми бе отказала, щях да съм в тотално небрано лозе което обаче пак АЗ съм посадил щпото други в тоя филм просто няма.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 00:55



Въпрос на възпитание





Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 01:06



Думата иде от ВЪЗ тоест от количеството и питание, храна, качество матрял.Тоест с две думи дали си ял качествено и количествено.Което прави понятието безсмислено тъй като само в този сън ти трябва храна.Тоест това не е истинско илюзорно е като мислите на парвати за прелъстилия я и изоставил заради друга дама лости.А дори не обърна внимание на възможния си реално виртуален ебач. Също като колежката студентка на времето. И после и двете плачат, че са изоставени и нередовно ебани!Каквото сам си направиш ниой друг не може да ти го направи. По простата причина, че други просто няма.



Тема Коетонови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 01:15



не прави шантажът нещо хубаво. Добре е като се изповядаш публично, тъкмо народецът да няма илюзии на каква чавка поверява тайните си





Тема Re: Коетонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 01:34



Нито има някакви тайни нито на кой да ги сподели. Тя същата като Кафето. Дала на всички от горубляне до Илиянци ама на нито един от дира, даже на иконата ебач на парвати Лости не е дала!



Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 09:39



тоест, задръстените ти соц-Беге-бачкерска класа родители са те възпитали да дрънкаш наляво и надясно кога, колко и как точно се ебеш с докопан узаконен тъпкач?



Напрау си представих как отпреди ерата на интернета майка ти е сбирала любопитни кокошки да им описва муя на баща ти и креватните си мурафети. А баща ти под път и над път славословил дашната путка и благосклонния гъз на жена си.

И ти, щото въпрос на възпитание ....



Тема Re: Коетонови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 09:43



ох, свиня като тебе разбирала от хубавото???
колкото прасе от кладенчева вода.



аре, марш в помията, нямаш мозък за морално-естетични оценки.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 10:51



Психо патос по адрес на прекрсани родители от психично нездрава жена, която на дирски пикник прави свирки из храсталаците не на законната си половинка, Лисо гледай си направленията, диагнозите, хаповете и ни остави нас щатсливците на мира, бърз поглед на ...темата ми показват , че пак навлизаш във фаза



Редактирано от Bubu i на 03.06.19 10:52.



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: Bubu i]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано03.06.19 11:04



Като ви гледам дирското присъствие, голямо щастие ви е налегнало, направо рядко

.

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Къш ма,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 12:09



интелектуален кастрат хасковски такъв





Тема Re: Ха-ха-ханови [re: Ludo2]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 12:12



Гледай, гледай , чети и се учи и когато видиш моят ник не забравяй да влезеш и да се ...изкажеш ( употребих възпитана дума)





Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 12:17



Когат разбереш защо един чвек е сам, чак тогава изодвътре ти идва си го оставиш да е сам. Но вътре, в собствената глава е невъзможно да разбереш защо си сам.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 12:29



Човекът наистина е сам но не се намира в главата.



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 12:38







Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 12:42



Страхлив съм, в дълбоките води на буквализма не навлизам.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 12:44



Различавай реализъм от буквализъм. за да излезеш от едното трябва да влезеш в другото и обратно.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 12:58



Различавай реализъм от буквализъм
Обичам да ме поучават, показва грижа за мен





Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 13:08



Това е илюзия за грижа.можеш ли да се грижиш за образа на Али Реза от филма Тютюн когато го дават по телевизора?



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 13:13



Емигрант съм в България, не хващам алюзии с коит сте расли пред телевизора. Тютюн не гледам, не чета, но пуша, отговаряй ми само ако имаш връзки за Житан, но Брун, не Блонд!



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 13:26



Това с емигрантството също е илюзия, пренесъл си един илюзорен кош с лайна който 100% ще стане храна на червеите от тук там което също е илюзия и мислиш колко си различен, променен и т.н илюзий.Как не си гледал Тютюн с Инджи в главната роля? това е световен бпокбастард даже да си нямал собствен телевизор го даваха по тия които стоят по улиците.Не може да не си го гледал, просто си го забравил както и какво си ти.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 13:34



Прос съм, но го съзнавам, което е проклятие, радвай се че не тегне над теб.



Тема Re: Коетонови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 13:36



народецът поверява тайни с умисъл и претенция - да присламчи довереника на своя страна без право на отказ. и прави страшни панаири, когато той не му играе по свирката, дори и без да издава тайните, за да се оневини. повериш ли някому тайна, правиш го потърпевш, ако откаже да ти е съюзник. или потърпевш от другите, или заложник на личните си изгоди. шавне ли без твое позволение, обвиняваш го в нелоялност, предателство и всички злодейства и грехове. никой с акъла си, който поне веднъж е сърбал тази попара, няма се навие повече да слуша хорски тайни.

а за народеца има професионални изповедници, лицензирани психотерапевти и дупка в гората - все гарантирани пазители на тайни, ако толкова го напъва да си изока безопасно. въпросът е защо не ползва нечие безопасно ухо за тайни, ами някой точно от това обкръжение, от което си пази тайните.

обаче, не ти стига мозъчето да си отговориш на въпроса.



Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 13:41



ааа, ти отвори темата за възпитанието по повод страстта си към подробните ебални семейни описания. пък то директно води до родителите. намираш за психарско родителите ти да се занимават със същото, с което и ти?



тогава какво ли би помислила за майка си дъщеря ти?



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 13:43



Въобразяваш си мелодрами.Ако суъзнаваше щеше да изпитваш блаженство.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано03.06.19 13:47



Не мога да те разбера!
Вие на семейни сбирки на си ли галите писаните с чушки? От малки децата се възпитават така. Кат си пропуснала, поне на писане да го докарваше... то и на мен ми липсва възпитание, ама айде, аз съм ясна - дърта, грозна и самотна, ами ти поне се учи!

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re:нови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 13:59



опитвам се да се сетя: оная чичолина, по която се изляха тонове сперма пред видеото, като се омъжи за оня кукувиц кунц, дали имаха семейни порно издания или не? за родителите на едни подрастващи питам.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 14:12



Липи, бъди позитивна , кефи се тук на готините постове на Спейса и не превръщай клубеца в боклучив остров.
Знаеме те що за птица си

Все още се чудя как успяваш да твориш, когато в главата ти върлуват подобни мисли , това само ти си знаеш, усмивки и не ги мисли нито родителте ми, нито щерка ми, добре са и всички сме сексуално удовлетворени



Тема Re:нови [re: Sgraffito]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 14:14



Аз пък си те представям как не успяваш да наваксаш завързаните индийски кама сутра пози и с охота си отваряш и разтваряш към удоволствието всичките си чакри, хайде де, като си самотна и изоставена давай , ей го на Спейса реве за женско внимание като див, рогат Лос





Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 14:14



а ако не са те минавали то рискуваш да си била недоебана

От недоебие страдаме само мъжете, щото трябва ни пуснат. Жената, в нея и ножа и хляба, не разбирам как го не разбират толкова много мъже.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано03.06.19 14:17





Както се оказва, не.
Ужас, звучи като някаква майка с ролки и пеньоар на баклавички...

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 14:21



зе да ми нареждаш от кое дрънкало да се подмокрям ли?





Тема Re: Айде сянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 14:23



води се недоебана, когато не е пуснала точно на тебе.





Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:23



може да изглежда, че рева за внимание ама дриуги няма така, че няма пред ой да рева. Няма и кой да реве.и определено няма да мастурбирам с никой виртуален образ тъй като го правя с ръка и то с лявата.И имам и формална приочина да не го правя. Те не щат.а когато не е доброволно не мога да го надървя.



Тема Re:нови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 14:24



въй! значи много зле възпитана се оказа.
а вадеше такъв потенциал...





Тема Re: Вместо да предполагамнови [re: Buduhcko npace]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 14:25



За да я предпочетат, трябва си е вдигнала опашката. Кат земете па си въобразявате че ние избираме.



Тема Re: Айде сянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:26



Ами жените рядко мислят като мъже но то ролята на половете вече се размива.В смисъл тя не миоже да възприоеме мъжа само като мъж тоест кур. Е Парвати след 10 години си спомня музиката която и е пускал лости.Иначе си праев напълно. Вода гази жадна ходи.



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:28



Недоебана се води когато не е получила оргазъм то и той е преди всичко нейна работа но тя не го знае и всячески му пречи.



Тема Re: Вместо да предполагамнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:30



Ние трябва да предложим като едни учтиви и възпотани клелнери. а те избират лости, той ги ебе и зарязва и после пак ревът на нашето рамо.И живота бил несправедлив към тях.Тва кат оная мойта студентската любов бе ей кво ли и не говорих и писма и писах и на хижи ходихме и не и не. После некъв я заебал са седи стар миома с надниремно тегло и плаче колко бил шибан живота.



Тема Re:нови [re: Bubu i]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано03.06.19 14:30



Ми аз го молих, ама той не ме желае вече... Ти като експерт, какво ще ме посъветваш? Отчаяна съм вече...

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 14:31



Сексуалният ти живот честно казано не ме вълнува, не си ми от родата,айде , че трябва и да се работи





Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 14:32



В смисъл тя не миоже да възприоеме мъжа само като мъж тоест кур
Боже колко си заблуден ... казвам ти го само щото те четох че имаш дисертация "немож ме обиди", иначе щях си замълча.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 14:36



демек, муню се изцъркал, преди да се сети да му обясни за 5 секунди за какво служи клитора ли?



Тема Re:нови [re: Sgraffito]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:42



Изчакай 1-2 дни толкова трае набирането на глад за нов секс.но се поучи от грешките си. Първо иди при Лости и идваш списмено уверение, че си му дала и е бил доволен.



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:47



Ми нормалния животински секс трае под минута и женския оргазъм там практически не е и реално виртуална опция.Все пак сексът е предвиден както и храната преди всичко за наяждане а чувстването на реалността е оипция само за тоя който успее да разчете ситния шрифт.



Тема Re: Айде сянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 14:52



Имаш си някаква илюзия за предимствата на женската роля и си им вярваш, може и да си го прочел някъде но това е било написано с цел да се посмали малко чувството за предимство на мъжката роля,а не е реален факт.Ми погледни ги над 50% от реално виртуалните образи са както виждаш пълна скръб то не че друигата половина цъфтят и връзват и там същата мъка и страдание.Даже и пълната курва не може да те възприоеме чисто като кур и тя вижда в добавка някакви пари вързани за кура.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 14:59



в средновековна Англия вярвали, че зачеването на здраво-право дете е възможно само ако жената е подобаващо сексуално задоволена. това суеверие породило необходимостта от сериозен инструктаж на младоженека. как пречи образованието понякога...



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 15:02



Бе децата се правят от белото кремче в путенцето, другото са опции.то в малко ли глупости вярват хората? говорип за здраво тяло ми колкото и да е здраво отива в гробищата. факт.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 15:08



Даже и пълната курва не може да те възприоеме чисто като кур и тя вижда в добавка някакви пари вързани за кура.

парите са предразсъдък за ограничените умове.
пълната курва иска популярност, вързана за кура.
смотаняците нямат шанс да ги огрее от курва.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 15:10



е, по онова време за кеф на англичанките не са знаели много-много как точно се получава зигота.



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 15:12



Е то популярността и парите вървят ръка за ръка щотокакто сама виждаш и аз популярен станах а нищо не ебах.



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 15:14



То не е и нужно.Особенно е била и ограничаваща ролята на религията което се вижда и до ден днешен.Не се говори свободно за това и като резултат редовният оргазъм е мираж барем за над 50% от жените.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 15:53



Е то популярността и парите вървят ръка за ръка

Само в чалгаджийските текстове на песни.


ма ти верно си много задръстен.



Тема Re: Айде сянови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.06.19 15:56



Не се говори свободно за това и като резултат редовният оргазъм е мираж барем за над 50% от жените.

лелееее! толкова да е зле работата в 21 век ли?
или само твоята лична статистика това сочи?
туй емпиричен опит от колко на брой жени?



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 15:59



От една ебал съм 2 втората знаешпе какво е оргазъм ама когато я ебах аз 2 тека не и се получи щот аз тогава не знаех как да го доставям.Но и в нета уж има толкова много инфо а същественото е много малко.



Тема Re: Айде сянови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 16:00



Не, там просто се говори открито,а във изисканите хай-тек среди просто се подразбира .



Тема Па некоинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 18:56



верно само лапате мухите и накрая като няма никой друг - ви изберат последни





Тема Re: Па некоинови [re: Buduhcko npace]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 19:01



Забелезал ли си че постингите ти са насочени с острото към хората? Питал ли си се защо? Недей, немаш смелост да си отговориш.



Тема Re: Па некоинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 19:36



По две причини. тъп е и не осъзнава, че други няма и всичко е насочено навътре.Втората причина е, че иска да страда и за това се ръга.



Тема Щотонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 20:32



тук животните са рядкост, чат пат някое дърво кат теб и моручикът - зат'ва


Смешко, тръгнал да ми казва кво да правя



Тема Re: Щотонови [re: Buduhcko npace]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.06.19 00:17



Алтруис съм, помагам, и за кьоравия е видно че главата те не слуша






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.