Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 17.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Разочарован съм,нови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:52



тъкмо тръгна силно с това колко съм ужасен физически - втори Слабаков направо, тръгнах да ставам евродепутат дори. А сега би отбой каква не си била, ама аз колко съм лош че смея да се похваля...отиде ми евродепутатстването зян!

Мен цял живот ме удивлявате тия хора, които всячески се опитвате да дърпате обратно другите в казана


Няма как другите да са гениални, хеле пък красиви. Ние сме най-, как смеят те!

ПП: ако все още не ти е станало ясно, дори не те помня. Което на език като за теб значи, че още преди 10 години си изглеждала като лелка, държала си се като лелка и не си оставила в околните запомнящо се впечатление. Е, сори че не е гнусно като "напушен" и "мръсен", моята фантазия къде ще се сравни с твоята - нали ти беше елита, а аз - плебс



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 11:52



Това не съм го писала, но в моя случай — да.
За мен беше еднакво лесно да стана счетоводител или продавачка — с майка мениджър в борсово нотиран концерн за търговия на едро и дребно.

Сега с дъщеря ми е същото — веднага мога да я пльосна в отдела за документация или счетоводство, веднага щом излети от училище.



Тема Тихо,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:54



остави я да покаже същността си. Едва ли ще и се размине подобно нещо в елитната и среда в реала

Кой знае пък, може да и олекне.



Тема Абенови [re: DarkSide]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:56



не е ли време да излизаш под слънцето с шапка?
Или си в годишния си апогей на откачалка и трябва санитарите пак да те прибират?





Тема Re: Тихо,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 11:56



Отиди да се оплачеш на кмета на София или в пресата


Ако се имаш за добра партия хехеххе



Тема Отличнонови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:58



се справям и със собствени сили. В общи линии от мен цвилят кобилите тук, не обратното.
Ти оплака ли се на арменския поп?





Тема Re: Айде сянови [re: parvaty]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 11:58



Парвати, ако това излиза от добрия тон, не знам къде отива тонът на Прасето.
А и твоят тон доста ме шокира напоследък, това, за да не кажеш, че понеже сме се виждали на маса три пъти, не смея да го кажа.

И така, след като неоснователно, напълно безпричинно нарича децата ми, мъжът ми, мен самата какви ли не - и това само през последната година, и когато стига дотам да намеква, че някой ме "минал", колкото и достатъчно интелигентна да съм по твоите критерии, спирам да съм.

И все пак, Парвати, точно описание на това, което ме е смутило във външния вид на Прасето, мисля че никой не прочете или греша?

Не е важно. Аз изчезвам, а ти можеш да се наслаждаваш на сухите и влажни коментари относно моята особа...



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 12:00



Първо - не пуша въобще, второ - ... си непроходимо тъп, туй си го знаем.
не правиш разлика между "пушач" и "напушен"...ама не от трева и никотин.

е, нЕма такъв дебил!!!





Тема Веселбанови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 12:02



голяма стана, сигурна ли си че съм наричал децата ти, мъж ти и вся остальная сволоч както и да е - при условие че дори не знам че някой се е излъгал да се ожени за теб?


Лелче, май цялата ти пара отида в свирката хахахаха!

Да търсиш у мен добрия тон при подобен подход си е меко казано мазохизъм. Няма да ти преча да го упражняваш до съвършенство, но за протокола - намеквам че никой НЕ ТЕ е минал хахахаха, интересно че след това ти се сети да изригваш възмутено наоколо



Тема Re: Ало,нови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 12:02



Майка ти е в концерн в Германия? Какво прави там? И ти мина през Прасето, за да отидеш там.. интересно..

Може да пратиш дъщеря ти за Азуби в счетовдството.. което на първо време трае
три години, докато вземе "Steuerfachangestellte" а докато стигне ниво "счетоводител" .. или т.нар. Bilanzbuchhalter, знаеш ли колко път има..

Та.. внимавай с подборът на думи. Едно е "работещ в счетовството", съвсем друго е "счетоводител" .. А защо не я направиш направо Steuerberater? AA??



Може би наистина си вярваш, като се замисля... или не разбираш какво пишеш... но нищо де.. прати я в счетоводството! И после пиши как е.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.