Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 17.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема фостатанови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:27



ти го наврях, ама за късмет баш Лостю беше там - затуй





Тема Живи хора,нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:28



не железа - чудно ли е?





Тема Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 01:36



ама се изпусна

Май ти е време за старчески памперс вече, кат гледам.
През кура си ми и ти, и семейството ти, и близките ти - като повдигна въпроса, аз не държа да се занимавам с вас. Първо - не пуша въобще, второ - не съм ходил по сбирки да угаждам на дърти киселици, а да пека пържоли на скара. Колко е бил недъгав пикника може да се види в дирските анали на разведения клуб, ако ти е било криво - сърди се само на себе си
За останалото - гроздето е кисело, та и ти така ... който имал хубави спомени - имал. На теб се паднали кофтито - сигурно по заслуги, като се замислиш



Тема Re: Ти кака хубаво се напъна,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано02.06.19 02:13



Чакай до теб да пиша

че да не ям бой.
Къв хулиган. По моя вкус Лости беше смотан



Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано02.06.19 09:53



Да речем, че ако изобщо съм имала време през тези години да си търся компания за еротични преживявания, то със сигурност в моите среди е имало доста по-добри възможности. До дир.бг така и не опрях.
А-а!!


Моля без дискриминиращи обобщения!
В дир-а са все първа ръка левенти, кой от кого по-напети и лични, юнак до юнака, както е казал епичният творец.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 10:06



Ми законите се зубрят, да ме прощаваш. Не е като да проектираш Сикстинската капела или да откриеш нов химичен елемент.

Абе къде си тръгнала ти с твойта сикстинска капела и химични елементи - и децата знаят, че счетоводители стават само най-извънредно-умните хора на земята и че всеки счетоводител може да ти спретне пет - шест сикстински капели в почивката си за цигара и да ти открие поне седеймнайсет нови химически елемента. Стига да поиска, разбира се, защото кой от тях ще си хаби извънредно ценното време за подобни шменти-капели?

И най-невръстното дете го знае това, нали затова всяко дете когато го питаш какъв искаш да станеш като пораснеш, никое няма да ти каже космонавт, пожарникар, хирург, архитект или художник, всяко дете си мечтае само да стане счетоводител, защото всяко дете знае че при счетоводителя няма два дена, които да си приличат, при тях всеки случай е различен и пред сложността на тези техни счетоводни казуси Менделееев, Айншайн и Шерлок Холмс могат само да се червят и срамуват в ъгъла. Нали затова всички певци песни за тях пеят, поети ги възпяват и всеки втори холивудски филм е задължително за счетоводител и неизменно печели всички оскари.

Абе ти знаеш ли, че за счетоводители приемат само най-най-най-най-най-свръх-извънредно-умните, от които само един на хиляда успява да изкара заветната диплома от най-свръх-извънредно-престижният-университет-на-света УНСС?

Абе ти знаеш ли, че счетоводителят даже може да си купи и сносна кола? Ъм?





Тема Така ли?нови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:33



Че то целият скандал тръгна точно от теб, щото не получи тва дет си търсеше.. той целия клуб огрял, а тебе не...

Как беше - и адът не познава гняв по-голям от онзи на пренебрегнатата жена!

Ама ти верно си много нагла!!! Но както казах, нищо не е забравено. Не и бил по вкуса



ТИ беше в основата на целият скандал, който разби клуба! ТИ.



Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано02.06.19 10:47



Аааа, няма да се подигравате на счетитата в киното. Има филм, е, не холивудски, в който достолепният счетоводител мина през куп премеждия заради шефа си. Страхотна комедия с Алберто Сърди и Нино Манфреди "Ще успеят ли нашите герои да открият своя загадъчно изчезнал приятел в Африка" на Еторе Скола.





Тема в дир.бгнови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:51



и във всяко едно друго онлайн място хората са същите, каквито на улицата.. изобщо, он- или офлайн.. няма разлика.. онлайн имаш възможност да опознаеш човекът преди да му видиш физиономията, ако не си във платформа със снимки, и така донякъде да изградиш някаква симпатия преди образът му да я съсипе.. или респективно антипатия въпреки образът.

затова и е толкова успешен моделът на Фейсбук.. там няма как да си много важна персона с къси рокли и хиляди обожатели, щото отдалече се вижда какво бедствие си.. примерно.



Тема ахахаханови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 10:53



адски ме изкефи вашият диалог... ахахахаха... ше умра:

Прасето - дай да ти го дам!
Лиса - Е дай го на Парвати, що на мен!
Прасето - щото ти се подаде наоколо, затва!
Лиса - е айде добре..
Лоста - нефостата!!!






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.