Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 17.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:14



АЗ имам махленски манталитет?!? АЗ???



Добре!!

Аз също те харесвам, когато не се правиш на луда и не казваш на черното бяло. Ти си интелигентна жена. Само дето си избрала лоша компания.



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:21



Аз доколкото знам, тя не може да се завърши задочно.. заради големият брой упражнения.

И бъркаш двата щата.. ти имаш талант, дар от Бога, което не ти дава право да се държиш като съдник на околните, защото с нищо не си допринесла за дарбата си, освен да работиш СЪС нея. Останалите хора са учили и развивали себе си в материя, която е непозната и чужда за тях. Така, че.. уважавай постиженията на околните, ако обичаш!!



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:27



Само дето си избрала лоша компания.

Аааа, прасето е в твоята компания, не в моята.



Сега за Лоститу, че си нещо твърде дезинформирана: помня го тоя калъф от темите в КНР и веднъж дори го видях на живо на една клубна сбирка. Играеше го рицарят на печалния образ, а някакви дами пърхаха като пеперудки край него да им обръща внимание. Извън дира и темите нито ми е бил интересен, нито съм контактувала с него. Как изобщо ти е хрумнало, че имам нещо против тебе точно заради тоя пък, идея си нямам. Или заради какъвто и да било мъж, еле пък от дира. И за да вляза в махленския тон, щи подшушна, че по онова време най-вероятно си го делкала с едни други дирски каки, пък те не бяха една и две.



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:30



Абсолютно вярно!

Да ти кажа ли колко осигуровки плащах в България и колко тук? А колко пъти съм ползвала безплатна лекарска помощ в България да ти кажа ли? Даже раждането си го платих, да не говоря за другите операции.. да, аз имам травма в детска възраст на долна челюст и имам доста операции след това, след комунизма всичките платени.. та...

В Германия здравните осигуровки, ако нямаш трудов договор, зависи към коя от касите, но да речем към АОК, където съм аз, са 175 евро на човек на месец. Да ти кажа ли колко са в България или знаеш?! Има пари за всички, защото всички плащат, мила. Докато реват в България, че 16,80 здравни осигуровки на месец са много нищо няма да стане.

И, да, въпреки, че в България плащах здравни осигуровки на тавана години наред никога не съм получавала детски, защото ми беше много висок дохода. Тук е на дете, не на доход. И не вярвам само аз и ти да знаем това. Така, че е въпрос на политическо решение. И още нещо - аз и тук плащам високи осигуровки и не ползвам системата. Да, получавам детски. И не се срамувам от това. Няма разлика между детските като самотен или като семеен родител, но тук никой НИКОГА и по никакъв повод не се е подиграл с мен затова, че отглеждам едно дете сама. За разлика от България, където са ме наричали със всякакви имена, включително и детето ми.. така, че...

А някой да те е вързал всъщност?

В България, имам предвид?



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:32



Аз не съм го делкала, то там им беше проблемът на тях. И много добре ги знам кои са, даже едната още ти е приятелка и се прави на луда, че пет години не била писала в дир-а

.. то ако го бях делкала с нея нямаше да е тоя вой , та чак да разцепят клуба ... много добре знам аз, и помня. Всичко помня! И всички също..

Нямах предвид Прасето, а точно каките. Лели, даже!



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:41



И аз тъй знам, че висшите по изкуствата не приемат студенти за задочно обучение.
Иначе, не ща да се вгадявам и да отварям тук моите куфари, ама с диплома 6.00 от гимназията, не съм поискала, не съм влязла в което ми кажеш вишу, и то, с бал като за редовен студент. Щото по мое време задочниците се класираха с по-нисък.
И за капак, през цялото си 5 г. редовно натоварено обучение работех, и то по специалността и се издържах сама. И то, не живеех в къщи при мама безплатно и да има кой да ми сготви.

с нищо не си допринесла за дарбата си, освен да работиш СЪС нея.

Простено ти е, щото хабер нямаш колко сериозен труд е да се работи с дарба.
Особено, когато тя ти стане основна професия и трябва да те храни.
Без принос изобщо не става. Светът е пълен с хора, родени с дарби, които така си отиват неразвити с тях. Може да не ти се вярва, но назубрянето на някаква материя, с която после да си изкарваш хляба, наистина е фасулска работа. Поне за мене - теоретичен изпит никога не ми се е опирал, а в моята специалност имаше много такива.



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 18:48



Аз не пренебрегвам ничий труд. И знам как се вадят пари с личен труд.

Да наричаш счетоводната професия "назубряне някакво там" е толкова обидно, че чак нямам думи, ама и на теб да ти е простено, защото и ти не знаеш за какво говориш. В счетоводството няма две еднакви ситуации и всичко зависи почти винаги от законовите интерпретации.

Или в момента, от решенията на Финансовият двор. Ето ти например едно от последните





Много е просто.. само трябва да го назубриш и си готов, не ли?

Лисо, ти изобщо даваш ли си сметка къде се намираш.

Относно 6 от гимназията.. няма да коментирам, всеизвестен факт е, че провинциалните гимназии даваха по-висок бал. Все пак - браво, отличен си е отличен. Аз имах успех 5,85, и то щото госпожата по астрономия се заяде с мен, че не можело совалка да кацне на Венера, като се облива с натриева основа. Когато НАСА кацна така на Венера преди 15 години бая ми се искаше да отида да я намеря таз госпожа, да ми преправи оценката.. но.. за липсата на фантазия никой не може да бъде съден..

та, със 5,85 можах да уча само задочно , щото местата Счетоводство и Финанси /и двете бяха много търсени специалности/ бяха 300 редовни и 300 задочни за 11000 кандидати в годината, в която аз се явих.. сега нямам никаква представа как са квотите.. Така, че.. по-леко с обобщенията.

Редактирано от parvaty на 01.06.19 18:51.



Тема Тихонови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 18:58



за Лости, готин пич е ама и той е отъркалял половината пастърви в Разведените ...


Не е за фалба че си била с него.



Тема Иха,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:00



време беше да стана дирски еталон и аз





Тема Цървулнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 19:01



е сина ти - по майчина линия му се пада


Ползвам, каквото съм си изработил сам, пача безпросветна За такива като теб се вижда само африканската паплач, щото сте си на едно нивце...като маймуните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.