Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 21.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Да си имаме уважението,нови [re: ad miral]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:42



тя била суха пичка 5 години - после ДИРа бил виновен





Тема Re: Айде сянови [re: Sgraffito]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:42



Кафе, ние сме се виждали .. не веднъж.



ти си достатъчно интелигетна жена за да осъзнаеш, че това, което пишеш, излиза от добрият тон.. Не съм адвокат на Прасето, обаче..

Не обичам и никога не съм обичала коментарът на лични физически категории. Коментирала съм аз самата една единствена жена тук, и то след като години наред тя ходи подир мен и плю каква съм аз и т.н.. и не се харесвам особено заради това, но понякога някои хора просто трябва да бъдат поставени на място..

Не знам.. просто имам различно мнение за теб..



Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор Crazy Space (минаващ)
Публикувано02.06.19 11:43



Реално доколкото професията определя това е една от не особенно подходящите професии за нейния партньор предвид, че наистина много бачкат в смисъл на умствена енергия като количество и освен това често си носят и работа за в къщи което допълнителни влошава нещата.



Тема Вместо да предполагамнови [re: Sgraffito]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:44



аз просто си чета, а от прочетеното става ясно че липсват тия, дето теб да са те предпочели. О прекрасна непозната, прекрасна щото - нататък по дефиниция


Виртуална Дулсинейке с липсващ дон Кихот.



Тема Re: Айде сянови [re: ad miral]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 11:45



Ти пък...


Уили, Уили, кофти хумор имам. И наяве хората понякога се спичат и мигат няколко секунди, преди да кажат: "Аааа, ти се майтапиииш!"

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Пишинови [re: DarkSide]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 11:45



ми го на сметката, така или иначе не ме познаваш





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:46



Браво! Значи успя да станеш голям програмист и да си купиш БМВ.

Друго да имаш да се похвалиш?





Тема Re: Ало,нови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:47



Искаш да кажеш, че е еднакво лесно да станеш продавачка и счетоводител.



Абе, ти правила ли си си тест за психологическа пригодност?! .. аз не съм си писала много с теб, обаче от това което чета..



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.06.19 11:50



Еееех, да бех имал акъл да стана счетодоводител, щех да се чудя сутрин с кое от фераритата да ходя на работа





Тема Re: Ало,нови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 11:50



Е то не е за всеки, прав си!






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.