Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 21.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Тихонови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:50



Аз не просто бях с него.. аз бях много влюбена в него.. а тия кучки го съсипаха..

Всеки е свободен да вършее когото си иска... но задето не е овършал една дърта пача да го изкарат най-долният... не съм съгласна..

А всичко тръгна точно от там...



Тема Азнови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:53



съм се снимал с Тесла през лето Господне 2012то още хехехе


Нищо че беше на шефа ми, на паркинга фирмен. Остави сега тия песни любовни, почнах да се чудя дали 1500 евро пенция ще ми стигнат на старини или са ми малко... щото частната мислех да си я похарча накуп за друго де

ПП: знам отлично какво възпитание може да даде, една от хубавите и черти. Като изключим частта с примера - как да намерим слаб мъж и да го яхнем хахаха, ама то идеални хора няма де



Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 20:55



Ам като тръгнеш занякъде и стигнеш и т.н... ще ги видим и твоите куфари. Първо тряа да ги стегнеш.





Тема Не е долен,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 20:57



що да е долен - разведен мъж, цял клуб кокошки - в какво да го обвиним по-точно?
Съболезнования за влюбването, като помислим трезво - бяхме група човешки отломки там по това време.
На мен ми е криво само, понеже беше приятелче и в един момент рЕзко изчезна от радара. Заради една от кокошките.



Тема Не всеки,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 21:00



пропуснах групата на социал, мини-джоб и прочие - все забравям че не може всички да сме като теб



ПП: Индустрия 4.0 не е била никога условие в ИТ сектора, за да се работи от разстояние. За останалите - ами съжалявам ви...
Полуидиотчетата са такива по образ на майките си - пълните идиотки



Тема Именно,нови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 21:02



но като може да те изстискам да бачкаш за едно мерси - що да не ти пусна един ротационен мейл?





Тема Последния лафнови [re: aiumi]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 21:03



е много як, тия двамата в примера ти еднакви заплати ли получават?





Тема Re: Не е долен,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 21:06



Точно.. и точно тя се прави на лебед .. айде не нам...

А иначе .. много беше хубаво .. и не съжалявам за нищо

понякога си пускам музиката, която той ми пускаше ...

Много се надявам да е щастлив където е



Тема Re: Предвид резултатанови [re: aiumi]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 21:19



Пишенето е една тема, която всяка фирма решава, според назначените си.
Така че не се хващай на Първенюти.

Все едно ти разказва как като излезеш от франкфуртското летище, ти връчват 2 ключа — единия за къща, а другия за автомобила ти, подарен от държавата



Майтап или не — при нас има 2ма тиймлидер и един лидер на отдела, които пушат. (на работа, в бюрото).

Единия седи в едно бюро със секретарката си. Тя не е всеки ден по цял ден там, не знам дали пуши в нейно присъствие.

Другия седи в едно бюро с още 4 човека — неговия тийм.

При нас вратите са стъклени. Като мина покрай едното бюро, понякога се вижда мъгла въте. При другия (с +4 човека) няма чак такава мъгла, защото помещението е поне 3 пъти по-голямо, но понякога виждам че пафка

Това са офисите, в които не влизат външни хора. Така че всеки прави каквото иска

Аз пък понякога взимам кучето на работа (когато дъщерята е планирала целия ден и не е унас по обяд) Понякога не знам дали кучешкото легло мирише на куче или кучето



Тема Re: Предвид резултатанови [re: c@t]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 21:26



Ти нарече мен парвеню? От Плевен? Мен? &#128514;&#128514;&#128514;

Тук много хора си водят кучятата на работа, основно темповете или почасовите, по разбираеми причини. Значи, ти ако работиш нещо, то не е на пълен ден. И още - и моят шеф също пуши. Но никой друг. Никъде, между началото и края на работният ден, освен в обедната почивка.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.