Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 01.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии?нови [re: Beco_]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано26.05.06 20:16



пак развалихме хубавата тема за манджите и почнахме с дребнавите заяждания
я кажете какво ще готвите през почивните дни, че ми се изчерпаха идеите



Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии?нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано26.05.06 20:17



Запрятай ръкави и започвай. Мога само да ти завиждам. Аз отдавна се отказах от кулинарните експерименти. Преди мноого години личният ми принос в кулинарията беше следния: варени картофи с много лук и олио объркани с консерва копърка за 28 ст.



Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии?нови [re: neverojatna]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано26.05.06 20:19



млъквам, млъквам. питай жена ми - аз съм само лапач. Е, най много да помогна за салатата.



Тема Re: Специалитети...нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано26.05.06 21:32



Преди години един колега ме попита какво да си сготви сам,докато жена му е в командировка,нещо вкусно,ама лесно да е...
И аз му казвам да си направи една зеленчукова супичка,лесно и бързо става....запържваш малко лучец,добавяш нарязани чушчици,картофи на кубчета,накрая един обелен и нарязан домат,наливаш водица,после да уври,магданозец,сол черно пиперче ,застройваш с едно яйце разбито в половин кофичка кисело мляко и гарнираш с запържени кубчета хляб (кротончета демек) - просто,бързо и вкусно.
На другия де питам за резултата - Вкусно - вика -ама тоя хляб накрая,като увря стана като каша,бе!
Така че - умната!



Тема Re: Специалитети...нови [re: Axиeв]  
Автор reader (I long for you)
Публикувано26.05.06 21:47



Супер, значи няма да готвя. Отървах се.

It feels so incomplete...


Тема Re: Специалитети...нови [re: reader]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано26.05.06 22:22



Пак търсиш на баницата мекото...




Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии? [re: Beco_]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано27.05.06 18:36



кажи поне каква салата ти прави жена ти



Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии? [re: neverojatna]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано27.05.06 18:54



Искаш ли една моя носталгична салата,много рядко я правя само когато съм в настроение....
Продукти - каквото има насреща...домати на кубчета,краставици на кубчета,чушки на шайби,лук на шайби,маслини,сирене на дребни кубчета или натрочено,също и кашкавал понася...
...и сега,внимание - една -две скилидки чесън(по възможност - пресен),нарязани на много ситно и една зелена люта чушка,нарязана на ситно също тоже.
Олио или зехтин,БЕЗ оцет!
След употребата на една ракия няколко пъти в компанията на тази салата ти идва да изядеш света



Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии? [re: neverojatna]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано27.05.06 18:56



току що вечерях. Салатката бе маруля с малки резенчета морковчета(тук таме, тук таме) със заливка от зехтин и мъъничко оцет.



Тема Re: Докога ще разводяваш форума с тъпотии? [re: neverojatna]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано27.05.06 19:01



в книжарниците / Пингвините например/ има една книжка "50 избрани салати на Иван Звездев". Хубава, лъскава с твърди корици за 5,95. Много ми се струва, въпреки, че е хубава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.