Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 10.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Oще за начина на протестнови [re: Пpиpoднo бeдcтвиe]  
Автор9 (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 08:36



"Никой тук не е споменал за ТЕЦ" - така, така да не разсърдиш спонсора.
"Аз лично смятам, че проблемът е в Змеево, а не в ТЕЦа" - а защо натрапваш личното си мнение.
"На ТЕЦовете сероочистките им ВЕЧЕ работят." - бу- ха- ха -ха
"Освен това не смятам, че топлоцентралите могат да са източник на такава радиация" - сега пък радиация измисли.
"Не зная какво означава "показна акция"- ти ли не знаеш.
................................
Истинския полигон е гр. Ст. Загора. Всъщност почти лунен е пейзажа ,а мръсотията, праха,шума са истинска болест. С маска отиди при кмета и го питай за истинските екологични проблеми, а не за тези за които ти плащат да ни натрапваш



Тема Re: Oще за начина на протестнови [re: 9]  
АвторПpиpoднo бeдcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 11:05



Аз съм Милена. Застани зад думите си и докажи, кой как за какво и колко ми плаща и защо ли пък баш на мене :) Знам, че не можеш, но въпреки това няма да те съдя за клевета - не ми се занимава с глупости ;)
Мнението ми си е лично и имам правото да си го кажа. Не го натрапвам.
Радиацията не съм я измислила аз - установена е - информирай се първо. И може да греша за ТЕЦа - това не зная. Може ти да си прав.
Просто искам истината - ясно, с доказателства и т.н.
Не зная какво е "показна акция", но явно ти знаеш, затова, хайде, обясни ми.

Истинската болест, мисля, е моралното обедняване...



Тема Специално за „природно бедствие“нови [re: Пpиpoднo бeдcтвиe]  
АвторEric Burton (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 14:10



Здравей миличка!
Не съм от Стара Загора и може би нямам право да се меся във Вашите проблеми. Винаги съм уважавал изразяването на активна гражданска позиция, но когато е уместна, премерена и продуктивна. Проблемът в случая е с много измерения, но в него има силна доза манипулативност. Не вярвам че най-доброто решение ще се намери точно по време на един празник и един концерт, който би следвало да е апотеоз на вярата и очакването на цяло едно поколение.
Успех на „акцията“...



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Cliff_Burton]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано23.05.06 14:37



интересно как някои лакействащи,помиярстващи другари веднага ревнаха- сакън да не изплашим музикантите. А кви музиканти са тва? - просташки сатанински групи,гаврещи се с християнството и зомбиращи младежда. На всичкото отгоре ще пеят на връх християнския православен празник 24 май.
тия лайнари назарет ,ако не си бяха кръстили името на родния град на Исус,нямаше да бъдат спонсорирани от юдейските ционисто-глобалисти и никой нямаше да е чувал за тях! пък и музиката им е такава,дивашка,първосигнална,че и краставо магаре да туриш ,по добра музика ще направи :)Майната им на тях.
Истинския проблем е обгазяването!



Тема Re: Oще за начина на протестнови [re: Пpиpoднo бeдcтвиe]  
Автор9 (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 15:27



http://riosvsz.dir.bg/images/novini/doc/Ocenka%20na%20KAV.htm

Информирай се от официални източници , не от слухове



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано23.05.06 15:33



Просто надмина себе си!



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано23.05.06 15:35



И на мен ми хареса! Историк, като се видим пак, имаш една бира почерпка от мен, разсмя ме!




Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано23.05.06 15:42



патетичен си, направо смешен...каква музика харесваш



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 15:44



Историк, недей, че направи на пух и прах ценната колекция на БГпънк.



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано23.05.06 16:21



да допълня, тия сатаниснки групи открито пропагандират педерастията и гнилия упадъчен западен начин на живот. Като в същото време пародират християнството и християнските символи. Свирят безплатно щото има кой да ги спонсорира! Но в този свят безплатно е само сиренето в капана за мишки!
щели да се изплашат от обгазяването,ха ха ха, наистина,напълно номално за изтънчените душички на такива дърти педерастиНо защо да ни пука от това? Нашият проблем е обгазяването и ние трябва да го поставяме винаги и навсякъде , по всички възможни начини. Така правят истинските българи!
Долу сервилните чуждопоклонници и снобари !Долу англоезичната чалга!
Всички истински Българи - в Атака ! Ура!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.