Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 24.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: droпix]  
АвторBecитo ;-) (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 00:15



Батьовото ти като си чел детската библия спомняш ли си я онази притча за бисерите и свинете. Щото там пак ставаше дума за лудост. Доколкото си спомням лафа бе, че когато Господ иска да накаже някой, първо му взема акъла. Сори батьовото, ти си човек за съжаление.



Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: Becитo ;-)]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано24.05.06 00:21



Честит празник и лека нощ!



Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: Becитo ;-)]  
Автор droпix ()
Публикувано24.05.06 00:22



Веси, твоите съжаления истински ме забавляват.
Пък наистина менталните проблеми добре са изкривили съзнанието ти, затова е цинично от моя страна да се забавлявам на човешкото нещастие, но се надявам, че няма да ми се сърдиш...
Хайде отиди при скъпоструващия специалист, при който ходиш, пък защо не вземеш да се прегледаш сам?
Нали знаеш, че психиатрите са по-луди от пациентите...



Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано24.05.06 00:44



Дрончо, неудобно ми е да го казвам в прав текст, но притчата за бисерите и свинете има и друг подтекст. А именно, че между бисерите и свинете няма нищо общо. Лека нощ и да знаеш, че ако случайно ти се присъни свиня, туй не е случайно.



Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано24.05.06 00:49



Лека и на теб и след празниците - отиваш на мястото, от което се нуждаеш.
Сигурен съм, че нещата не са необратими.



Тема Връщам се от концертанови [re: Cliff_Burton]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано24.05.06 02:29



не ми се четат безбройните постинги преди моя, но с няколко думи да ви кажа как протече концерта във Варна.

Начло (по плакати) 19:00 ч. В 20:30 излизам от Шифъра на Леонардо (5 лв. - не си струват...прочетете книгата!!!!!!) започва концерта! Подгряваща група, английска с дълго име и БГ вокал, добри китари, не толкова добро пеене, не съжалих. След Половин час шоу и още толкова подготовка - Д2, с малко втежнен саунд, тип Audioslave (живо плагиатство ако ме питате) и много слабо представяне, лош звук и нула сценично поведение. След всички освирквания свършиха и оставиха хората още половин час в очакване на "гвоздея"....хиляди келеши, баби, девойки с бели 3/4 панталонки (концерта се провежда на центъра на Варна) намираме си бира (трудно)... 21:30 излизат Назарет...3 пъти по-силен звук и 5 пъти повече осветление...ЯКО! след 1 час слушане решихме че ще е добре да си дослушаме концерта на някоя кръчма. Пауза...през това време изпих 3 бири с голяма пица, стана 23:00, минал е вече час след слизането на Назарет, решаваме че ЩЮрая хийп са се отказали или че живеешите в съседните сгради са се разбучали и са преустановили концерта (а ми се слушаше Изи Ливинг) Поръчвам 4та бира...Урая Хийп излизат...никакво настроение за слушане, още повече размазано, кръчмата е на половин километър.
1:30 - концерта е свършил, отивам за дюнер, центъра прилича на гигантска кофа за боклук, пълно с хора, сцената се демонтира, дрънчат железа....

Като цяло останах с приятни впечатления за Назарет, въпреки че не бях до сцената да чуя Лов Хъртс...

Утре ще разказвате вие :)



Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.05.06 07:49



Проблемът явно не е , че Дрънчо подтиска някаква травма от детството си и напада мъжете, като се мъчи да доминира над тях. Проблем е обаче, че го прави така явно и досадно.
Бил съм на психиатър и знам....




Тема Re: Връщам се от концертанови [re: avramov]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.05.06 07:51



Не ми звучи като добър концерт ....
Да видим какво ще е тук.




Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: dronix]  
АвторПpиpoднo бeдcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 08:37



Като гледам странния развой на темата, стигам до извода, че това ще да са видимите психически мутации на местните в резултат на обгазяването :)

Някъде по-нагоре, обаче, имаше и разни реклами на АТАКА, затова ще го кажа веднъж и повече няма да повтарям: И аз, и Cliff_Burton, и повечето хора, с които ви поканихме да се включите, НЕ СА от каквато и да партия. Зад нас не стои никаква организация - нито партийна, нито НПО, нито каквото и да е друго животно.
Вс., Историк, струва ми се, че с теб се познаваме и на живо (ако правилно съм преценила), затова ще се опитам на теб да го обясня: Ние всичките се включихме в това добровоно и като физически лица. Мнозина от тези ентусиасти са и по-малки от мен, следователно и доста по-малки от теб. Което означава, че не просто са извън партии, ами и хич, ама хич и не си падат по партии! Не зная кой от нашите какво ще си реши, понеже нямаме "ръководители", лидери" и други подобни зелени човечета, но ако днес тръгне някаква партийна реклама, най-вероятно повечето хора ще се оттеглят. И кой знае следващ път дали ще посмеят да направят нещо...
...И "9" ще може да почерпи АТАКА после за това, ми се струва.

Дано ме разберете правилно - не съм против участието ви - всички старозагорци ги вълнува проблемът, в крайна сметка, и дори смятам, че е хубаво, ако всички можем да работим заедно, но лично, като хора, а не като партийци.



Тема Re: Oбгазяването и местнитенови [re: Bgpunk]  
Автор droпix ()
Публикувано24.05.06 12:54



Тончев, не бих си губил времето с теб, ако не беше заключил безпричинно темата ми.
Трамва в детството си нямам и нападам само люде от твоя калибър,
но ти имаш трамва към по-младите, която е обяснима, предвид учителската ти професията, свързана с, най-общо казано, късане на нервите.
Затова не можем да те съдим строго, черный ворон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.