Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 19.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 16:28



И аз не ги харесвам много тези групи, защото хората, които ги слушат се обличат като клошари, носят някакви черни селски тениски със свастики, ходят с дълги мазни коси, стават нихилисти, не се интересуват от нищо друго, освен да се напият и т.н.
Тая музика изкревя светогледа на хората.
Типичен пример затова е БГпънк.

Но все пак сме 21 век и всеки може да прави каквото си иска - ако иска да се ебе, да го прави.



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор mettled (avramov)
Публикувано23.05.06 16:37



е не!!!

As far as I can tell
You knew so well
I was always
At the end of the line
I've loved you as much
As any man can
But not enough
To make you mine



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: droпix]  
Автор mettled (avramov)
Публикувано23.05.06 16:44



е кажете си музикалните предпочитания за да поговорим за това....
аз не съм най-големия фен на старите рок групи, но ги уважавам, защото са се доказали и музиката им се слуша и сега.

почвам да си мисля че търсите някой да ви е виновен за нещо...



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: Иcтopиka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 16:46



Аре стига ве !?!
Ами кажи сега ква е единствено правилната партийна линия. Кажи сега кво да слушам ?

* Класиката отпада, щото става само за дните на всенароден траур /Брежнев, Черненко, Андропов/, пък повечето от класиците са имали лошия късмет да не се родят в СССР/Русия.

* Джаз - никогда! това си е упадъчна музика, която може да се пуща по радиото понякога, щото повечето не знаят кой я изпълнява, но в общи линии отново не се препоръчва.

* Народна музика, българска народна музика - избива на национализъм, атакизъм и т.н. изми. Тоже в никаком случае !

* Песни и танци на народите - е, това е нещото, което трябва да слуша един прогресивен млад човек. Я, каква огромна страна е СССР, колко много народи има в нея !

Това са само предположения. Извинявам се, ако не съм налучкал партийната линия. Седя и тръпна в очакване на твоя отговор.



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: mettled]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 16:50



Рок групите има много хубави песни.
Но повечето песни от рок, метал или пънк са абсолютно немолодични и нямат никаква художествена стойност.
Но има някои хора, които стават като зомбита - слушат дрънчащите звуци и зловещи крясъци и изпадат в странен екстаз - тези хора са с промити мозъци - стават метали, обличат се супер тъпо и стават нихилисти - от тези хора вече нищо не става.

Аз слушам всичко, което е мелодично - харесвам Армагедон, харесвам някои песни от чалгата, същевременно 8 години съм свирил на пиано:)
Странен конгломерат...как да го кажа по-точно.



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 16:51



В отговор на:

И аз не ги харесвам много тези групи, защото хората, които ги слушат се обличат като клошари, носят някакви черни селски тениски със свастики, ходят с дълги мазни коси, стават нихилисти, не се интересуват от нищо друго, освен да се напият и т.н.
Тая музика изкревя светогледа на хората.



аре още един комсомолец



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 16:55



В отговор на:

Но повечето песни от рок, метал или пънк са абсолютно немолодични и нямат никаква художествена стойност.



Бате, ми ти спокойно можеш си поделиш телевизионното време с проф. Вучков! 12 ч. - той, 12 ч. - ти. Тъй като те гледам смятам, че имаш почти енциклопедични познания, съизмерими само с тези на професора.



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: droпix]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано23.05.06 16:56



то хубаво, ама ми се стори че слагаш под общ знаменате всички рок групи и всички техни фенове....

сори че пиша с 2 ника, ама имам проблеми с дира нещо...



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: avramov]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 17:00



Не естествено - не всички групи и не всички песни.
Визирах само крайните случай на тенекиен метал и един човек в краен стадии на зомбиране и нихилизъм.



Тема Re: Uriah Heep, Nazareth и обгазяването...нови [re: avramov]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано23.05.06 17:01



само да кажа, че слушам рок и като жяло по-твърда музика. Иначе редовно си мия зъбите, къпя, бръсна, подстригвам...даже в момента съм с доста спретната ризка . Те и раперите например се обличат и държат неподобаващо и са смешни... Това че си виждал някога хипари или рокери не значи че само те слушат рок




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.