Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема любовта на живота минови  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано17.09.17 11:57



Пак ме отсвирва. Вече не знам, хем не може без мен, хем не пропуска повод да ме засегне. Иначе иска да се вижда с мен. И естествено да ме измъчва .Много я обичам и съм безпомощен, достойнството ми отдавна отиде на кино!

Редактирано от The bad reptile на 17.09.17 11:57.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.09.17 12:05



Каква любов.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано17.09.17 12:20



Най-вероятно тя не е наясно със себе си какво иска. Не е зле да разговаряш с нея и да получиш яснота.Иначе това за мен е губене на време.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.09.17 12:21



Сега аз се чувствам безпомощна. Дано мъжете ти кажат нещо разумно.

Как хората запазват чувствата си горещи без те да се подхранват И от другата страна никога не съм разбирала. Такова заблудително ми е, като самовнушение.



Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.09.17 12:26



Има само изгода.



Тема Re: любовта на живота минови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.09.17 12:36



Престани! Ти и изгода не знаеш какво е, защото не живееш въобще!



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.09.17 12:43



Пак ме отсвирва. Вече не знам, хем не може без мен, хем не пропуска повод да ме засегне. Иначе иска да се вижда с мен. И естествено да ме измъчва .Много я обичам и съм безпомощен, достойнството ми отдавна отиде на кино!

Не знам какво друго да ти кажа, мой руски брате. Понякога жените са жестоки – искат от теб да им обърнеш още повече внимание.



Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.09.17 12:44



Трудно е да имаш изгода и жена да те харесва.



Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано17.09.17 12:55




малко хора разсъждават така..те се наслаждават на игрички...и те обикновено са...ти гониш!
Знаеш ли колко съм се чудила защо?! На мъжете, на които не обръщам грам внимание, не отговарям, са готови на всичко да ми угодят...и няма шанс да ме разберат че аз не искам да ми угаждат, а просто не ми харесва комуникацията с тях.
На други, които обръщам внимание, те па решават да се правят на интересни в повечето пъти и на мен пак ми става безинтересно. Нито гоня, нито искам да ме гонят...а искам споделеност.........говоря в по принцип..за всякакъв вид общуване...
Прочетох Кроки и се замислих...но не смея да дам мнение, защото не познавам нито него, нито нея...той сам трябва да разбере защо е така...има причина, ама дали е той...или тя..дали са страхове..или е игра...не знам.



Тема Re: любовта на живота минови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано17.09.17 13:00



Жестоки? Как?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.