Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.09.17 18:26



Жените не искат споделяне, а един голям, че малък не харесват.



Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 18:32



Откога истината стана егоцентризъм?
Никой в живота ми не ми е спестявал гадните истини, за съжаление. Може би и за радост. Това е само логично предположение.
Най-близко до логиката е, реално?
Аз не живея живот пълен с лъжи и илюзии.
Живота нищо не ми е спестявал. Нито хората към мен. Извинявам се ако е прозвучало гадно, но никой не съм искал да обидя.
Разбери че живота никого не гали с перце. Житейските истини са брутални. И не бива да бягаме от тях и да се крием зад параван.
И аз мога да пукна утре. Никой от нищо не е застрахован. Но истинските хора и човечността се проявяват точно в такива трудни моменти. В лесните и хубавите моменти всеки е до теб. Важното за мен е кой е в трудните ми моменти до мен. Като гледам, единици са! Аз винаги съм протягал ръка за помощ, дори и да са прекалявали с искания и изисквания.
Въобще всичко се състои в първите 7 години. Не те ли научат на взаимопомощ, състрадание, емпатия и алтруизъм в тях.. Просто се пиши в графата-без шанс.
Аз бях много по-даващ и помагащ. И въпреки че много са ме разочаровали.. пак съм помагал въпреки това. Което си е глупост реално. Понеже не са го заслужавали една част. Винаги съм искал да подчертая че съм различен. Че имам малко повече вътрешно от тях. Но честно казано ми писна напоследък много от мишкари, шушумиги и неблагодарници.
Една камара хора посрещнах напоследък.. ще почакам сега да видя кога ще се сетят да ни поканят и аз да ида на сготвено, подредено и приготвено.
Да видим.. кога ще се сетят без да им намеквам.
Скоро ще чистя наистина сериозно фейсбук. С пост ако си ми приятел заради самия мен, а не заради имането и нямането ми.. Лайкни и отговори с да. И у дома на гости ела. Съюз за да скрепим, и на ново ниво да се качим. Да ги видим колко са. Ще има доста покъртени и засегнати обаче.
Не е мой проблем. Да си анализират действията и бездействията напоследък.
Това е.

Мразещ мишкарите и шушумигите!

Редактирано от Honnorable73 на 18.09.17 18:43.



Тема Re: любовта на живота минови [re: Honnorable73]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 18:40



Едно приятелство и любов трябва грижливо като цвете в саксия да се поливат, подрязват и подържат.
Иначе всичко обрасва в плевели. За това са нужни и двете страни да полагат усилия обаче. За всичко е така. Универсален закон е това.
Аз не съм като теб да харесвам и светеца и масовият убиец едновременно еднакво много.
Чак такава съвест и разтеглив като ластик морал нямам. Явно е много фешън да си ню ейдж, ама е фейк.
Света не е такъв реално какъвто си ти към него.

Мразещ мишкарите и шушумигите!

Редактирано от Honnorable73 на 18.09.17 18:40.



Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 18:43



Много е тъжна тази песен Шоки!

Опитвам се да се боря, но е трудно....С Божията помощ може и да го победя...аМА ЕГАТИ И НАСРАНИЯ ЖИВОТ.....НЕЩО НЕ МИ СЕ ЖИВЕЕ....



Тема Re: любовта на живота минови [re: Catch 22]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.09.17 18:45



Фин. Така досадно и напоително обясняваш, че нямам сили да те чета. Честно. С половин око ти попрелиствам постингите. Редно, човешко и нормално е да коментираш точно в темата и да обръщаш внимание на човека, да си му полезен с нещо, а не да си изливаш собствените спомени и терзания, поне бъди по-кратък да се види какво казваш! Сега като стигна твой постинг, ми иде да викна - по дяволите. На другите полезен бъди, имам чувството, че си мислиш, че само ти единствен си имаш истории. Като модератор съм длъжна да бъда в час с всичко написано и съм свикнала да чета наред без значение дали участвам в разговора или не, но теб вече не те издържам.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор jumbles ()
Публикувано18.09.17 18:49



сега аз ще искам
искам да си здрав, за това няма да се предаваш, чуваш ли
знаеш ли колко много хора са победили тази болест и сега си живеят и работят и ти ще си един от тях
дай лапка сега, с теб сме, не си сам:)
Обичам те!

П.П. името ми е Яна

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: любовта на живота минови [re: Honnorable73]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 18:52



Напоследък един мой градски ме зари от адреси за обяви да му търся квартира. Месвц и нещо ме тормози да говоря от негово име по обяви, понеже никакъв език не знаел.
Сега напоследък пак се пробва и за детето му да съм говорил с учителите му.. и едва ли не като идели в полицията да регистрирал жена си, пак да съм бил на линия дс говоря с полицаите служители.
Еееее... Що не ме вика и женка му да оправя.. и да и предам гратис уроци по норвежки?!
То бивс то може... ама ти им подадеш пръст.. те налазят като скакалци та чак на главата ти се качат.
Ами кой му е виновен на тоя Сульо, че с висше икономическо образование.. пъл език йок.
Да се оправя с добро утро на алгебра. Пък и семейството доведе.. дай сега безплатна секретарка да стана на 600 км разстояние. Да са учили!
Както аз можах да дойда с английски и норвежки дори от България, така би трябвало да могат и те.
Ама мързела е голяма работа. И да ангажираме всички българчета и градски къде можем да ни оправят.
Последните два пъти като звъня умишленно не му вдигнах. Казах му че карам. Ще ми прекъсва вечерята на масата, или серията по тв коята набегом гледам преди работа.
Никому не е лесно. Но не започнат ли да се борят да се етаблират.. няма да са добре.

Мразещ мишкарите и шушумигите!



Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 18:55



мен никой ни ме обича.САМО СЛЕД СЕДМИЦА ЩЕ СЪМ ЗАБРАВЕН. но какво от това.....Много обичах момичето на живота ми! тя ме отсвири, разбирав я. жалко, когато разбере ще се побърка...какво да направя тя да не страда....



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 18:55



Ще се пребориш. Аз вярвам в теб!

Мразещ мишкарите и шушумигите!



Тема Re: любовта на живота ми [re: The bad reptile]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 18:57



Ясно, сега разбрах. Ами не споделяш много. Достс съм аналитичен по принцип, но не съм Ванга всъщност.
Ще успееш, аз вярвам в теб.

Мразещ мишкарите и шушумигите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.