Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: любовта на живота минови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано17.09.17 20:29



ми по принцип да...получавам..

..даже повече внимание, от колкото мога да поема и върна..
абе ти ако не се правеше на тъп...проблем няма...това грозен-хубав са относителни понятия....
а ти какво точно тестваш с тази роля...човешкото търпение?...или се заиграваш с майчиния инстнинкт?



Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано17.09.17 20:47



еее стига де...това е през пубертета...какви ловци, какви пет лева...: )))
обаче фактите са отчайващи..в офиса имам 6-ма младежи, на възраст от 19 до 25 години и нито един няма гадже...имам и четирима възрастни...3-ма сами - разведени без връзки и една семейна.
На въпросът към младежите що си нямат гаджета отговарят едно и също...почивам си, щото преживях много...що ми е гадже, не мога да се грижа за него..добре ми е сам..да бе..сега и за друг да мисля...и аз хлъц! Те приемат взаимоотношенията с друг човек като тежест...а ги виждам колко са неспокойни и залитат...
само един единствен си търси..ама то за да му мие чиниите и за секс..: ))) а имам и една девойка..и тя си няма гадже...
Та за това казвам че света полудява...хората се превърнаха в единаци..в това число и аз май...абе знам ли...: )))
А ако става въпрос за игри..предпочитам да си играем заедно...а не един срещу друг за да сме си интересни...на мен някой като ми се дърпа или се прави интересен и губя интерес...а той да си ловува колкото иска после..аз не съм жертва...: )))
Безсънич, не съм забравила за цветето, моля те погрижи се още малко за него...после аз ще го правя...ама още буса не е идвал до офиса...





Тема Re: любовта на живота минови [re: admira1-115472]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано17.09.17 20:58



като те прочетох и се сетих...
на един колега му се скарах нещо..не помня какво..и го питам как може да е толкова разсеян..знаеш ли какво ми отговори...
Ееее Шоко..моят сексуален живот е като приказките...
ъъъъъ? млъкнах...щото яко ме изненада..и мигам на парцали и не мога въобще да осмисля, какво общо има пък това...а той продължи...
започва със Имало едно време...много много отдавна, в една далечна галактика....: ))) ми мисля си са жени бе...затуй съм разсеян...: )))
е идея нямаш как ме разсмя..и цял ден се хилех..и му се размина кавгата...: )))



Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.09.17 22:06



Инстинкт е и е подсъзнателно - предизвикателството е по-интересно от мира. И възрастта няма значение. Все едно аз да ти опонирам, че игричките са само до шести клас.

За Бенджи не се притеснявай, трябва да имам почивка в делничен ден, иначе се прибирам след като вие сте си тръгнали.



Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 22:39



света полудява...хората се превърнаха в единаци..
Авторегулаторен алгоритъм, заложен е от програмиста създател, пък нек Нуке Дукем си верва в Дарвин. Пръв му хвана спатиите на тоя алгоритъм един шведски физик, статистик, учЕн, доктор, бе академик, много кадърен програмен продукт. Ханс Ръслинг. Създател на Гапмайндер, софтуер за онагледяване на агрегирани статистически бази данни.

Той пръв забелязва, че всъщност няма страшно да пренаселим планетата. Докато сме на ниско ниво на развитие, другите алгоритми като бури и болести ни поддържат в разумно количество по планетата. Когат се поцивилизоваме, предлагат ни се оръжия за масово изтребление и по-модерни болести.

Ако и тва не помогне, задейства ни се алгоритмичната конструкция търсеща все повече комфорт. Появява се алгоритъма "какво ще си помислят хората" и "ще им покажа аз кон боб еде ли", или както научно се изразяват по женските списания - комплекс за малоценност. Не да не го е имало преди, не е бил важен, стойността му е била нищожна в сравнение с другите стойности на заплахи около съществуването ти. Това ни ограничава до едно дете, коет да отгледаме "както трябва", да го изучим, та да видят другите че и от нашта фамилия става сфирка!

Но ще кажеш, значи достатъчно е да създадем заплаха и ще почнем пак да се впуснем в неудобствата да се плодим! Не е ясно, изглежда има хистерезис. Ханс Ръслинг забелязва, че е достатъчно да прекараме електричество на някоя цивилизация коят се плоди безумно, и до 30 години тя спира да се плоди толко безумно. Почва да и отнема много време да се подготвя за живота, да се справя с новите предизвикателства на модерния електрифициран живот.





Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано17.09.17 22:59



Замисли ме...дали е мъжки инстинкт...ми едва ли...
преди ми харесваха предизвикателствата..т.е. харесваше ми всичко което ми се опъва и противопоставя..но тогава исках да доказвам на себе си и другите, че мога..а сега не искам..просто хранех егото си така..дали от мъж съм станала жена?... или? : ))
Не знам Безсънич..да, може би е инстинкт на егоцентрици..да ловуват и да имат после покорна и уловена плячка...която да гали егото им. и да ги величае...
Но има и все пак мъже, които са самоуверени, на които не им трябва лов и улов...


Здраве да е...кой както иска и знае и може..: )
Казвам лекичка и спокойна..утре ме чакат трудни решения, но ще го мисля утре, сега си лягам със Сами...невероятен литературен пич..изразен и пресъздаден чрез буквички...: )))
Лека..



Тема Re: любовта на живота минови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.09.17 23:15



Всичко – 6. Само не разбрах защо имаш нужда да споменаваш моя ник в твоя разговор с Шоколада. Жертвено агне ли си търсиш?

Редактирано от Nuke Dukem на 17.09.17 23:16.



Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.09.17 23:41



Аз ква седмица ще имам... хич не ми се ляга като знам какво ме чака...

Лека!





Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 04:33



Не, точно с нея никога не бих си играл. Аз като млад не понасях игрички, а какво остава сега...Тя също не си играе, тук има много подробности.....съществени...не е обвързана , но има жестоки рани от преди...Абе с тази любов ще си е моя





Тема Re: любовта на живота минови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.09.17 09:52



Като някой каже, че е грозен и глупав все не му вярвате.

Редактирано от blood2 на 18.09.17 09:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.