Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор TheAngel (флуиден)
Публикувано21.09.17 11:27



От малкото което си написал е трудно да се каже нещо с което да сме ти от помощ. Явно и на двамата ви пука един за друг.

Една истинска връзка е преди всичко усилие и труд, постоянно да преоткриваш половинката. А откритите болезнени разговори са част от това усилие. И никога да не се прекрачва границата на пълното разочарованието и липсата на респект.

Иначе за мен лично достойнство във връчката ми с жените не съществув, защото приемам че сме едно цяло, така че ако аз губя достойнство тя също го губи.

:))



Тема Re: любовта на живота минови [re: TheAngel]  
Автор TheAngel (флуиден)
Публикувано21.09.17 12:15



Сега прочетох всичките ти постове по темата и някак си те преоткрих. Малко съм объркан но в крайна сметка ти си знаеш най-добре.

Да споделя и аз нещо което може би косвено е свързано с теб. И аз като теб имах ГОЛЯМА любов. 4 пъти се събрихаме и разделяхме. Гонехме се един друг години на ред. Нямаше друга жена която така да ме докосва и разбира. Разделихме се със сълзи на очи и двамата искахме да сме заедно, но трябваше да се разделим. Минаха 3-4 години в които нито се виждахме нито се чувахме. И после срещнах истинската си половинка. Нямаше толкова искри, фанфари и шампанско, но намерих Човек който наистина ме обича за това което съм.

Квото и да кажа знам че няма да мога да ти помогна, просто ми се иска наистина да ти е по-леко и някак си нещата при теб да намерят най-правилното развитие за теб.

Прекрасно е че си я срещнал, има хора които никога нямат шанса да изживеят това което ти се е случило. И макар и да ти е много тежко, някак си се радвам за теб че си имал този шанс.



Тема Re: любовта на живота минови [re: TheAngel]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 12:20







Тема Re: любовта на живота минови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.17 12:43



не е първият
питах гугъл кой е Ханс Ръслинг
не съм изгледала все още презентацията му в тед
все се канех да ти пусна тази статия и не ми оставаше време





Тема Re: любовта на живота минови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.17 13:36



не му се нервирай на блъди, не си ли разбрала досега, че това неговото е само роля
10 години ви лъже и заблуждава, сложил си е непробиваема психопатна маска
когато се усети, че се издава, се изтрива
неговата мисия е да лекува ангели, но мисля, че все по-малко хора му се връзват


колкото повече искам да удуша героя му, за да не се мъчи, толкова повече искам да познавам реалния човек



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.09.17 17:34



влизам сега. не съм те видяла, тъй като не бях в България.
с болестта ще се справяш. не го мисля. знам го!

с любовта си ще се обогатиш - независимо дали се развие по желания от теб начин.
и повярвай - ще бъдеш възнаграден - по най - добрият за теб начин...

17. За болката

Открих следния парадокс - ако обичаш, докато те заболи, в един момент остава само любовта, болката изчезва.




Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.09.17 22:57



Важното е да не се отчайваш, духът ти да се пребори с болестта, пък може да пробваш и билки, да промениш начина си на хранене и т.н.







Трябва да обърнеш сериозно внимание на начина си на хранене. Смутита в блендер ти препоръчвам горещо.

А не е лошо да пишеш бележка и на нбб. Тя се е излекувала по нетрадиционен начин от рак. Аз й имам телефона, ако не ти отговори на бележка, защото я прогониха от клубовете, мога аз да ти го дам.

Пожелавам ти много късмет и скорашно оздравяване!

Редактирано от Lucky Eva на 24.09.17 22:59.



Тема Re: любовта на живота минови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.09.17 23:15



Прочети и тази тема, може да намериш нещо подходящо за теб в нея:



А също си стискай по един лимон и малко сода с вода и пий, това променя киселинната среда в организма, която подхранва раковите клетки. Прочети за Ph-то в организма и как се поддържа на здравословни нива.



Тема Re:До всички с идеите..нови [re: The bad reptile]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано25.09.17 01:13



Мисля че трябва всички да спрете да му мътите главата.
И да не му давате съвети.
Нека той направи избора си. Така и нямах нерви да прочета всички коментари.
Ако аз навремето бях послушал баща си, приятели, разни познати относно жена ми, понеже ми даваха идеи.. изобщо нямаше да съм с тази прекрасна и добра жена.
И двамата сме болни от хронични болести. Моето е доста по-сложно. Като тиктакащ инсулт или белодробна тромбоемболия съм.
Както и да е. Нека изборът си е негов. Мисля че прекалено много го обърквате. В такива ситуации човек има нужда от време да премисли кое е най-правилното да направи в този момент.
Аз лично.. казвам аз.. без да ангажирам никой с мнението си.. бих изживял всеки миг който ми остава. С най-близките и обичани хора. Ако аз бях на негово място, не бих губил и секунда да се обясня в любовта си. Дали ще кажа истината за болестта, не знам. Но бих го направил най-вероятно. Ако човека е истински насреща, би те приел със всичките ти недъзи или болести.
Поне това е моето виждане.
Аз лично страдам от липсата на истинни и нормални хора в живота ми. Като изключим най-близките, аз приятели в Норвегия може да се каже че нямам. Добри познати да, но не и приятели.
На които можеш в 2 през ноща да им звъннеш да заровите труп дори заедно, и те еа дойдат с теб. От такива хора имам нужда реално. Понеже аз бих го направил за истински приятел. Ако го смятам за такъв.
Но вече съм във фазата на това че нямам очаквания генерално. Давам правилното отношение, ако някой ме изненада.. то то си е повод за шампанско дори.



Мразещ мишкарите и шушумигите!



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано25.09.17 01:24



Наистина, много труден живот си имал. Никой не е застрахован от лайнарии в живота си. Е, мен не са ме били.. ама и аз нямах баща. Имах ръчмарски-джентълмен, лъв на партитата и курвар от класа.
През живота му докато беше жив, никога нямаше да мога да ги кажа тези неща които ги пиша в момента в очите му. Щеше да ми посегне със сигурност и да ме изрита отзад че не съм никой да го съдя. И че не е моя работа. Тихо го намразих в себе си. Но колкото и да го бях намразил, въпреки всичко го обичах. Понеже по душа не беше лош човек. Просто магия ли му бяха направили не знам.. ама яко му бяха влезли под кожата компанията му.
От мъже за чашка и жени за леглото.
Ако бях някой коравосърдечен човек, щях да се обърна и да не го погледна повече. След като умори майка ми. Днес, с този акъл бих го направил. Но тогава бях друг, слаб може би. Или прекалено добър.
Както и да е, ти си реши какво искаш да правиш с живота си. Моят живот и той е тръгнал сериозно нанадолу. И не го ли взема сериозно в юзди и да действам ва банк скоро с преквалификации или собствен бизнес, знам че съм загубен.
Твърде дълго живях чужди мечти и животи. Време е да направя и да се захвана с нещо, което хем да ми носи пари.. хем да ми е по сърце. Но затова се искат нужните курсове.

Мразещ мишкарите и шушумигите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.