Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: любовта на живота минови [re: snowprincess]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано20.09.17 13:55



да, такъв съм. Ама си е обичам. не ми трябва коя да е жена. Имал съм десетки. Никоя не е трогвала сърцето ми като нея.
никога няма да се откажа от най-прекрасното Мими, докато тя не се откаже от мене!!!



Тема Re: любовта на живота минови [re: Ludo2]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 06:09



Прекрасна си! Замечательная!!!! Разкошна!!! Много, много, много си те обичам!!!



Тема Re: любовта на живота минови [re: Ludo2]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 09:13



не съм инат. имам уникална воля, но не и инат. Различни неща са.
Благодаря ти много за всичко написано!!!
С болестта сигурно ще се справя, с Божията помощ! но психически не съм силен, аз съм една психична развалина.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.17 09:38



обичай си я, виждам, че имаш голямо сърце, сладък си (вече съм ти го казвала в 30-40), можеш да обичаш всички
но си намери жена, която да се погрижи за теб (както казва блъди)
искаш деца, нали, Кроки
на какво би искал да ги научиш



Тема Re: любовта на живота минови [re: snowprincess]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 09:57



не, не искам деца. Вече и без това ми сервираха едно, което страшно много обичам и без да искам, ща- не ща трябва да се грижа за възпитанието и образованието му.
децата са огромна отговорност, а аз никога не съм бил готов за такава, сега съм принуден.
Аз за себе си не знам какво искам, с тоз скапан живот, а какво остава дете да оформям като личност. Мен всички ме обичат, а аз не се обичам и не мога.Племеничката ми казва- искам чичо да ми е баща.
Много трудно детство имах. невероятни способности и в образованието и в спорта. Но не един и два пъти обикаляхме улиците с майка без да има къде да отидем. вечер ни биеше баща ми, а през деня брат ми. Когато пораснах ги пребих и двамата.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.17 10:47



верно си имал трудно детство, но си имал майка-ангел, която е направила всичко по силите си, за да те опази и възпита човека, който си станал, поклон
ти вероятно се чувстваш като слон в стъкларски магазин в присъствието на деца, страх те е да не ги повредиш, но явно се справяш много добре, след като племенничката ти иска да си й татко
имаш в сърцето си много какво да дадеш, Кроки



аз пък съм копеле, мен са ме издрискали и изоставили
добре, че има добри хора на тоя свят, които могат да обичат и чуждото



Тема Re: любовта на живота минови [re: snowprincess]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 11:00



със сигурност не си им чуждо! Това в случая няма значение!Отгледали са те, повивали са те, целували са те!!!В никакъв случай за тези хора не си чуждо, ти си си тяхно дете!!! Другото е без значение!



Тема Re: любовта на живота минови [re: snowprincess]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 11:11



Племеничката ми я приеха моден дизайн в Ана Май. Скъсвам и задника от учене и пак иска да е при мен. Заради нея и английския научих. живот и здраве със сигурност ще е в Художествената Академия!



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.09.17 11:16



Крокодила Дила
днес преплува Нила
тръгнал за Манила,
но изял камила.

Крокодила Дила
върнал се през Нила
не видял Манила,
но пък срещнал Мила.

Крокодила Дила
заживял във Нила
там със своита мила,
крокодилка Мила.





Тема Re: любовта на живота минови [re: sladunka medunka]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 11:26








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.