Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано18.09.17 20:21



когато разбере ще се побърка...какво да направя тя да не страда....


Да живееш и да те има...
това е в основата на всичко...
но изборът е твой!



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.09.17 20:24



Не знам какво да ти кажа, не мога да реагирам адекватно. Мисля, че винаги е възможно да бъде по-добре отколкото изглежда и да се получи по-лесно въпреки страха. Не се предавай преди да разбереш какво се прави и да започнеш да го правиш. В служебния клуб всяка седмица има поне по една нова молба за достъп до клуба за борба с рака, което ми действа много подтискащо, но може би те ще ти дадат по-добро рамо от някой, който не знае какво е... Не гадай какво ти е писано, вземи всичко, което можеш, защото може да ти е дадено много време, просто ти няма как да го знаеш.



Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано18.09.17 20:32



В един човек, няма само един човек. В мъжа следва да има вътре,- жена снаха, за да се изправи срещу всички жени тъщи по душа, и да има жена- тъща, за да може да върти речник на жените- снахи по душа.
Много им разбирам на жените аз. Идеалната жена е като северният кит, - далеч е, плува ако не го мързи, но понеже е далеч не пречи, дъли плува, ил не плува.





Тема Re: любовта на живота минови [re: saksun]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 20:33



не миличка, ат тази по силна любов няма как да имам.- Ако мъжът те е пребивал,ако си загубила рсякакво доверие в мъжете аз какво да направя????Умиращ! Може ида се оправя , но едва ли ....Все пак е възможоно щот съм уникум....



Тема Re: любовта на живота минови [re: jumbles]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 23:09



Здравей Яна! Прекрасно име!!! Много красиво!! Аз
съм Стоян :-)



Тема Re: любовта на живота минови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано18.09.17 23:28



Някой без да съм го виждала, ако ми каже, че е грозен и глупав аз му вярвам.
Все пак немного хора достигат до такава самокритичност и едва ли лъжат.
После като го видя, той обикновено не ми изглежда грозен, а по-скоро смешен. И не е глупав, а по-скоро много мързелив.



ad infinitum ...


Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.09.17 18:21



защо да си вземаш сбогом
да не ти е от вчера рака, колко време си изкарал с него, без да го знаеш, можеш много години да живееш още, ако не се затриеш сам
мъжът ми е опериран от злокачествен тумор преди 29 години
запознахме се след операцията
изчакахме 8 години след химиотерапиите, за да му се изчисти кръвта от отровата, и направихме две деца за чудо и приказ
промени мисленето, нагласите и живота си, Кроки, и болестта ще се махне





Тема Re: любовта на живота минови [re: The bad reptile]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.09.17 18:32



махни се от тази жена
това не е любов, ако губиш достойнството си
цялата любов, която носиш в сърцето си, я дай на себе си
спри да се самосъжаляваш, излез и си изпълни мечтите - купи си билет за самолет, кораб, скочи с парашут, запиши се на курс по гмуркане... ти си знеш какво
изключи компютъра и се махай, където ти видят очите
не стой да чакаш смъртта, защото никой не знае колко му е драснато горе



Тема Re: любовта на живота минови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано19.09.17 19:19



Подкрепата най-добре звучи от човек с личен пример.
Да сте здрави и щастливи!


Кроки, пиши! Не е кой знае какво, но все ставаме за компания.



Тема Re: любовта на живота минови [re: snowprincess]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано20.09.17 06:42



не мога да се махна от нея! тя е прекрасна, много нежна и невероятно сърдечна, чувствителна!!! тя е любовта на живота ми, която не съм спирал да обичам 30 г.! как да се махна? най- най чаровното момиче на света!!!
С болестта може и да се справя, има надежда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.