Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 23.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как отказах цигаритенови [re: Prof.McGonagull]  
Автор kkrekk (лифтер)
Публикувано07.11.20 16:43



държа да отбележа на следящите полета ми изи темите... че по време на зомбирането ми от техния проучвател на мозъка на баба им ванга, когато от журналисти от българските медии се разработваше този проект пфоруми на диръ бг имаше една вечер, в която ъъъ зомбирането беше да се пише тука и аз правех по стотина постинга на три-четири минути без усилие, при това не тъпанарски...така че работейки катопреводач и подложена на безпрецедентно хакване и да желаех да забравя за тия простотии, непрекъснато бях подсещана за тях.

а, да,насмалко да забравя, понеже се усетих как грозно ме топят, след като получих потвърждението тинтерпол и установих връзка с тях, копирах всяко мое четене в мрежата - включително в тези клубове.

и им пращах огромни файлове, и с модифицираните си никове, а при тях всичко е в архивите, така че кажете благодАря на тъпата розова сова, на ореха, на темптрес и на останалите хейтъри за това.

ерго аз пък и някои други ъъъ доста зная дейта ваши... лузъри... ерго аз съм но нейм, но нъмбър, но айпи, и обкръжението ми също.

повтарям - заялите се с мен и триещите ои постинги са били обект на четене във времето на дълговременна безработица, понеже съм работохолик. аналогично уикипедия на сума ти езици.

да не говорим за обсъждането на аморалния ни облик с бившия и клюките по наш адрезъ, така че ъъ да.




Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...


Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ


[url} http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=irak&Number=1938947030&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1[/url]



Тема Re: Как отказах цигаритенови [re: QueenOfRain]  
Автор kkrekk (лифтер)
Публикувано07.11.20 16:49



забравих нещо съществено - цигарите бяха отказани в Симеоново за половин година, но в резултат на непрекъснатото бъркане в компютър с файлове държавна тайна на РБ и РФ, плюс някои подробности като влизане в квартиратамина БоНжур 18 в кв. Витоша, хотел трейдърс, бивш, дори когато спях вътре, нощем, ами ъъъ, как да не пропушиш след като ти оставят върху собствената ти библия на масата една цигара и след това сипускаш компа, а там някой го пилотира и ти въртят черен файл с изстрели от разстрели, отекващи като в мазе на НКВД... Имам тримаразстреляни кадети в рода, единия е с някакъв въпрос в досието -с датата 26април...Чернобил, датата.

та така. далече, ама много далече от нас, предварително благодаря. много, ама много пари -повече от огънче на цигара...

Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...


Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ


[url} http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=irak&Number=1938947030&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1[/url]



Тема Re: Как отказах цигаритенови [re: Prof.McGonagull]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 09:00



а пък това е новата ми страница в профила.



подпис:




Тема Re: Как отказах цигаритенови [re: kkrekk]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 09:01








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.