Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 19.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: приятелите тинови [re: BGanio]  
АвторДИBA (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 18:51



BGanio (селянин) не става така.Аз вси4ко съм пробвала.Никотиновата зависимост я минавам по4ти без проблем .Оба4е психи4еската майката си трака.Там отърване няма.Колко пъти съм ги отказвала и на 2-та някъде седмица по4ва да ми се върти една мисъл в главата която става все по силна каквото и да правя ,а това е "Е КАКВО ПЪК ТОЛКОВА МИ ПРЕ4АТ ,ПРОСТО ЩЕ ГИ НАМАЛЯ И ГОТОВО" .Е това нещо не ми излиза от глава какво ли не съм пробвала

.
За морето коментар нямам.Моя крак няма да стъпи пове4е там. Миналата година докато сладко си хапвах рибка цаца с бири4ка на едно капан4е на плажа ,гледам аз из - зад храсталака нещо.Втора4их се по яко и то к'во, ами лайно.Та вдигнах скандал.Отговора който полу4их беше ."Ами ния какво сме виновни, направили тоалетните по лев4е.И хората к'во да правят.От пред ядът от зад серат".Бах м..а му ей България къде си тръгнала.И другото което ме вбеси беше в един ресторант.Плащам аз сметка 100лв. отивам да 4уркам и тая на кенефа ми вика"девойко има такса 1 лв ако пишкаш"Аз побеснях при сметка от 100 кинта ми искат лев4е за кеф4е.И и викам "абе госпожо ама на мен ми се а..ка колко е таксата???" ей разкара се тая кукумявка гледайки ме злобно.Е те това е .Сега кака Дани ше ходи в Анталия другата седмица.Самолет4ето и аре 4ао бамбино.Там съм била и съм супер доволна.А за иконата ще внесе съответните поправки



Тема Re: приятелите тинови [re: ДИBA]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано02.07.08 18:16



Аааа сега с почивки ли ще се хвалиме


Аз пък планирам да отпланирам до Испания ама чак октомври - като литнат WizzAir с ефтините билети - бил съм в Анталия - готино е ама миналата година се влюбих в Испания - държа на работата си иначе бих отпрашил за 2-3 годинки там.
Та кат лете миналата година на летището ходи ли в "аквариума" да попушиш ?
Ако не си - отиди тая година. И имай предвид че както е тръгнало в близко бъдеще само в такива Аквариуми ще се пуши
Пък аз се харесвам и се уважавам за да си причинявам такова нещо.

Абе глупости дрънкам, ама си е готино и да непушиш - само треба да си намериш подходящия за тебе стимул докато свикнеш



Тема Re: приятелите тинови [re: BGanio]  
Автор fri_flyt (непознат)
Публикувано05.07.08 01:32



Тая книга на Ален Кар - ако на някой вече не му трябва и я подарява или продава на по-ниска цена моля да пише





Тема Re: приятелите тинови [re: fri_flyt]  
Авторevi4ka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 10:36



на мен алан кар не ме мотивира достатачно но не е лошо да я имаш и никои бивш пушач не трябва да се разделя с такова четиво
аз прочетох книжлето на джулиан райли-как да спра цигарите
и така на маитап реших да ги намаля пуших по 25-30 дневно ебати
полу4и се сега не сам пушила 2 дни...прочетох книжката няколко пъти....пак и е мн по евтина 5лв там не ти забраняват да пушиш или да ти казжат колко е вредно...там те учат как да се справиш с желанието си за пушене,да осазнаеш,4е то е механично,изваршвано по навик деиствие заради пристрастеност
искам да пуша,свободна сам да го правя,но не се налага да запаля точно в този момент..............готина е книжката.....
успех





Тема Re: приятелите тинови [re: fri_flyt]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 12:39



Струва 16-тина кинта (купих книгата за приятел по миналата седмица), апропо колко струва една кутия цигарки от тия дет' ги пафкаш?

Успех.



Тема Re: приятелите тинови [re: fri_flyt]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано05.07.08 15:31



Аз мойта я завещах на баща ми
към 45 год пушачески стаж има
миналата година влезе в болница за 1-2 седмици заради дробовете
И продължава да ги павка
Да праи квот ще, ама ме е яд че по принцип има и планове за напред а и още го бива



Тема Re: Струва 16-тина кинтанови [re: Eмo]  
Автор fri_flyt (непознат)
Публикувано11.07.08 00:35



16 са ми много, някак си си губя мотивацията при тая цена

тази книга и в UK сигурно е по-евтина...



Тема Re: Струва 16-тина кинтанови [re: fri_flyt]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 10:09



Ми купи си я:

http://www.amazon.com/Easy-Way-Stop-Smoking-Non-Smokers/dp/1402718616/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1215759996&sr=1-1



Тема Re: Как отказах цигаритенови [re: BGanio]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано12.07.08 13:55



Преди време спрях за около 3 години - всеки път, когато ми се допу6е6е, пиех от 4а6ата вода на биурото пред себе си. Слу4айно открих този метод.



Тема Re: Как отказах цигаритенови [re: BGanio]  
АвторCпиpaй (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 22:11



Спирай съпровождащете навици свързани с пушенето.

1. Цигара с кафе
2. Цигара след обяд
3. Цигара пред компа
4. Цигара за почивка
5. Цигара пред тв-то вечер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.