Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 13.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Hиkи]  
Авторnikoleta (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 22:45



Vchera ni kazaha, che bashta mi ima amiotrofichna lateralna skleroza..... na nego oshte ne sme mu kazvali, vsushtnost, ne znam i tozi komantar zashto go pisha, no tazi stranica beshe purvoto, koeto se poyavi, kogato napisah ALS v google.

Interesuva me,,,,,az suvsem ne sum na yasno, no do sega samo "babi i dyadovci" mi se e sluchvalo da chuvam, che imat skleroza, i vse sum go svurzvala predimno s nyakakvi umstveni problemi (mozhe bi zvucha naivno). Ta, tazi raznovidnost na skleroza, kakvo tochno e? Mnogo komanyari tuk prochetoh, kazvate zapochvalo ot ezika. E pri bashat mi zapochva ot krakata, kazvat che skoro mozhe bi nyama i da mozhe da hodi...



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: nikoleta]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 18:29



какви са симптомите на баща ви? слабост в краката, мускулни крампи?

Вижте този сайт: www.alsforums.com



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: v]  
Авторnikoleta (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 18:03



Да, точно слабост, едва ходи, подпира се на каквото може, за по-малко от година отслабна СТРАШНО много. След няколко месеца ще му правят някакво последно изследване, което може да покаже, че прешлен на гръбнака е притиснал нерв и оттам идва всичко, но това е само един отчаян опит да открием друг проблем. Лекарите са категорични че е АЛС. Благодаря за саЙта.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: лиopи]  
Авторmo6morok (Нерегистриран)
Публикувано02.04.09 18:39







Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Mapия]  
Автор pavelOO1 (непознат )
Публикувано15.12.09 18:19



zdravei az sam bolen ot als i bih jelal da se svarja s nqkoi koito e v moeto polojenie za da razbera ne6to pove4e za samata bolest .
pavel001@abv.bg ili tel:0886755386



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор Desperate_ (непознат )
Публикувано03.03.10 04:09



Здравейте. Поставиха такава диагноза на майка ми. Изчетох известно количество материали по въпроса, няма смисъл да казвам колко съм отчаяна, особено като знам какво ни предлага бъдещето... А сега искам да попитам, във връзка с унаследяването, колко голям е шанса аз или моите деца един ден да развием тази ужасна болест?



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор genoveva2 (непознат )
Публикувано10.03.10 07:52



Здравейте ! Баща ми е болен от ЛАС. Откриха му го през м.април 2009г. В момента е доста зле. МОЛЯ, ако някой има някаква актуална информация за коварната болест да пише...



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор genoveva2 (непознат )
Публикувано11.03.10 21:13



Здравейте отново!Защо никой нищо не пише?





Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: genoveva2]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано17.03.10 12:33



Това е клуб за МС, не за АЛС. И тези, които го посещават са слабо запознати с другата болест. Аз дори рядко отварям темата, когато влизам тук.
Освен това, няколко дена нямаше изобщо Дир.бг. Сървърът им изгорял.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор genoveva2 (непознат )
Публикувано17.03.10 22:26



Прочетох почти всички мнения написани в този форум и установих, че има доста информация за ЛАС, затова реших да пиша. Но какво значение има дали е МС или ЛАС, тъй като ако можем да си помогнем по някакъв начин (макар и само морална подкрепа), няма да е лошо за никого. Просто искам да се свържа с някой, който има подобен "проблем" и да обменя информация, не че ще мога да помогна на баща си и той ще оздравее, но..........................






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.