Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 26.04.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: dew]  
Авторcoco (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 17:25



Баща ми почина......



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: detuchi]  
АвторSduhan (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 19:38



Samo edin posleden vapros? Ba6ta vi imal li e mravu4kane po racete i krakata i iztrypvane na sy6tite ot vreme na vreme?





Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Sduhan]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано05.09.07 20:41



Защо си си харесал точно АЛС? Симптомите, които описваш ги има и при МС и при други, по-леки заболявания. Всъщност, не знам дали при АЛС ги има.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: prof.Tolpa]  
АвторSduhan (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 21:16



Sushto imam i leko shvashtane v dqsnoto bedro ot vreme na vreme koeto tu mi minava tu se shvashta pak, no nqmam problemi s hodeneto! Aз предполагам, че имам МС защото първо имах леко замъглено виждане и проблеми с вестибуларния апарат за около 3-4 седмици преди 6 месеца ама не съм ходил на доктор още.

И имам също мускулни потрепервания от 5 месеца ама почти оттихнаха!



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Sduhan]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано05.09.07 22:10



Избрал си най-неподходящата тема да разпитваш. АЛС е нещо, пред което, дори аз, с моята МС, се чуствам напълно здрав.
Защо не отидеш на лекар? После, пак може да го обсъдим. За предпочитане, в друга тема! Тази, само като я видиш, чукай на дърво!


Тук някъде, наскоро, обсъждахме и употребата на антидепресанти. Виж, за какво става въпрос и ако искаш, опитай. Но пак трябва да те прегледа, съответният специалист.
ПП. Онзи, изперкалият отдолу, да не си пак ти?



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: coco]  
Автор polly77 (новак)
Публикувано07.09.07 18:53



Моите най-искрени съболезнования , coco !




Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Sduhan]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 09:54



Баща ми е усещал мравучкане от години, за изтръпване не знам. Сега понякога има схващане на крайниците. Потрепванията и мравучкането вече се забелязват - като импулси по дължината целия мускул.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Sduhan]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 10:14



Prof. Tolpa е прав. Не си внушавай нищо. Отиди при добър лекар. Такъв е д-р Сарафов от Неврологична клиника на Александровска болница. Той е оставил във форума своите координати, подписал се е с SS. Трябва да се направят специални изследвания. Няма да ти струва нищо, консултирай се.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор Doctor G.lvanov (inovator)
Публикувано26.09.07 10:50



Novo pokolenie medicinska aparatura za lechenie na ALS,10 godishen eksperiment,D-r Georgi I.Ivanov

[image][/image]



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Doctor G.lvanov]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 08:09



Как да се свържа с Вас, д-р Иванов?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.