Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 12.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.10.12 10:33



е вчера тъпка линдове, извинявай, направо си е перфектно... колко па толкова ще го разсипеш...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: KG Watchнови [re: pollo]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано26.10.12 11:14



О, несъмнено. Днес си е направо перфектно

Ми ще се опитам минимално
защото обикновено спираме по бензиностанции и нападаме всякакви шоколади и други подобни неща. батката от сега го усещам как ще зареди дюнери от София
даже ще му кажа и на мен да вземе
по добре Дюнер отколкото три шоколада



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: chlen1-102683]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано26.10.12 11:40



Ех, пак не уцелих, значи, сутринта отворих хладилника, гледам две пресни млека - едното пълномаслено, другото нискомаслено, исках да си взема по-хубавото, ама си казах - ц, ще пия нискомаслено


Добре, значи - пълномаслено мляко, запомних.

Сега за нещо като обяд си направих омлет от три яйца, ама сложих и малко кашкавал и сирене в тях, кофти ли е, да не слагам ли занапред?

и имам един въпрос, имам едни свински пържоли, дето още не им е дошъл реда, мога ли да ги направя със сметана или да ги ям чисти и не толкова вкусни? Знам, че сметаната се вписва идеално принципно, ама знам ли, ако трябва, да огранича всякакви такива неща...



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано26.10.12 13:14



Ти не си на Дюкян така че ще се придържаш към ВМ НВХ, макар че двата режима имат разлики и много сходства , те са базирани на малко различни концепхции. така че да ги мешаш и двата е тъпо.
Щом си на ВМ НВХ - ще се целиш в естествени мазнини от животински продукти

батката ме беше научил на една рецепта. течна сметана на президент се бърка на котлон заедно с топено сирене. това става като перфектна заливка на пържоли. върви и като си запечеш малко лучец или/и гъби. става егати яката комбинация!

пълномасленото ще забави инсулиновия отговор от млякото. пък и се разбрахме че не си на дюкян затова няма да се гавриш с разни води дето са бели на цвят

трябва да се целиш в сирена и кашкавали дето са отлежали повече. по възможност с чист произход за да нямат добавени нишестета. аз лично ти препоръчвам Равногор. Имат фирмен магазин на Борис3ти точно над Вкусен Свят( това е на Лагера). Батката им харесва сиренето, аз им харесвам сашкавала и маслото. по разни зелени сайтове , те са основна млечна продукция



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано26.10.12 18:56



Обичам да си говоря с хора, които уважават храната :))) Пазарувах в Била с телефон, отворен на поста ти, та да не изпусна нещо

Намерих сметана, на която пишеше сто процента животински произход, купих и гъби и топено сирене, след малко ще импровизирам

По отношение на сиренето и кашкавала - обикновено купуваме от една селска мандра наблизо, баща ми се кълне, че е напълно истинско без никакви примеси, аз искрено се надявам, че е прав :)



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано26.10.12 19:48



за мандрата звучи супер



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано26.10.12 23:14



чакаме фиидбек





Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано27.10.12 20:39



Давам отчет - беше чудесно но следващият път ще сложа и кисели краставички. И ще трябва да отделя малко повече време на това да видя как да я приготвя сметаната, защото за моя изненада не беше течна и аз просто я бухнах върху месото с малко вода, ама не я разбих предварително и май трябваше още малко вода да сложа. Не че остана нещо от яденето, де, току-що го довърших



Трябват ми някакви рецепти за яйца, защото иначе не знам как да ги ям освен на салати. :)



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано27.10.12 22:10



az pravq na otdelen tigan smetanata s topentoto sirene
parvo smetanata
barkam q malko
posle dobavqm topenoto sirene i razbarkvam na slab ogyn dokato se smeshat dvete dobre i stane po gusta konsistenciq



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано27.10.12 22:16



На президент сметаната е течна и не е растителна. Препоръчвам я.

The cake is a lie!



Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.