Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 27.04.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: KG Watchнови [re: Berkelium]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано09.10.12 16:09



Ми то шефче, аз почти само тези храни от списъка ги ям, особено от първия... Колкото до кръвното - кофеинът не ми помага, само ми затормозява сърцето, може би ми вдига кръвното, но получавам сърцебиене....иначе почнах да тренирам, ама от вчера


Мелатонинът в какъв вид се взима, хапчета ли е, прах ли е? И на кое ти подейства добре - на общия тонус или на съня? Щото аз продължавам да си мисля, че проблеми със съня нямам...



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано09.10.12 16:24



хапчета... мелатонинът е хормонът на съня... тялото ти го произвежда, с възрастта все по-малко... тонусът се повдига, защото се наспиваш по-добре, ама и аз мисля, че ти проблеми със съня нямаш, отцепваш се след 3, 2, 1...

за серотонина сега четох, че се изследва венозна кръв, референтните стойности са 101-283 ng/ml...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Berkelium (Actinide №97)
Публикувано09.10.12 16:39



Въпроса е и в какво количество ги ядеш.
За изследвания не знам.
Относно съня, мелатонина гарантирано ми помага да заспя и ми поддържа качеството на съня по-добро! Щом се събуждаш пребита, нещо не спиш като хората и не се наспиваш. Може и да се будиш твърде много пъти за много малки периоди от време. Да не питам какви тренировки правиш ? :)

Четох някъде, че не е хубаво да имаме много BCA*, те се явявали конкурент на л триптофана кой да премине през кръвномозъчната бариера. Ако това е така можеш да правиш едно по-късно кардио.

*Аминокиселини с разклонени вериги. При тренировка мускулите горят от собствените си запаси от БЦА** и се налага да ползват тези в кръвта.

** Така им казвам аз

За сърцебиенето, да не приемаш някакви добавки с йохимбин ?



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: KG Watchнови [re: Berkelium]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано09.10.12 16:50



А, големи тренировки правя, карам колелото около 15 минути и издевателствам над едни гирички, толкоз, за повече нямам време



Иначе добавки абсолютно никакви не приемам, чиста съм като момина сълза



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Berkelium (Actinide №97)
Публикувано09.10.12 19:26



ако си следила една друга тема в ГГ знаеш тия с тези изказвания какво ги правя :)))

или увеличи на 45 минути или ако наистина нямаш толкова време, прави интервали на велото-10 минути са перфектни, а резултата е по-добър от 45мин монотонно. Само желание да има :Р



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: KG Watchнови [re: Berkelium]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано09.10.12 20:09



аз като пълен лаик да попитам, какво значи да прави интервали от по 10 минути?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: KG Watchнови [re: pollo]  
Автор Berkelium (Actinide №97)
Публикувано09.10.12 21:26



общата интервална тренировка е 10 минути. не интервала да е 10 :)

инак много те уважавам заради желанието да научаваш разни неща



най-популярния сайт за интервални тренировки:

ориганала на интревланата тренировка, протокола ТАБАТА:


За вело бих препоръчал:
1 минута загрявка бавно темпо
10 секунди максимална скорост
20 секунди бавно
10 секунди макс
20 секунди бавно

така поне 3 минути
ако се прави три пъти седмично
до месец гарантирам че ще е вдигнала на 10 минути
тогава може да мине
на 15 секунди бързо/15 секунди бавно
и го кара доколкото може като време
и така докато стигне 10 минути



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: KG Watchнови [re: Berkelium]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано09.10.12 22:03



ей, да, бе, верно, точно това ни обясаняваше с нера бившето гадже на брат ми... само не съм разбрала, че се казва интервална треноровка... тя мацката е страшно запалена, мереше ни телесните мазнини с едно уредче, пощипваше ни с него тук и там :)

любознателна съм, шефче :))

уф, поже, стегай се!

Редактирано от pollo на 09.10.12 22:04.



Тема Re: KG Watchнови [re: pollo]  
Автор Berkelium (Actinide №97)
Публикувано09.10.12 22:06



Калипер. Най-вероятно по седем точковия метод... трицепс, гръб , гръден мускул, корем отпред, паласките отстрани и бедрото. това е второто най-точно сред ваните.



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: KG Watchнови [re: Berkelium]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано09.10.12 22:07



калипер, точно това беше :)

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.