Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 21.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.11.09 15:42



има нарушения и нарушения.. едните застрашавам живота,

Ще дадеш ли пример за нарушение, което да не застрашава живот?

ПП
другите са измислени за пари...
Подозирам, че двигателят с вътрешно горене е измислен, за да печелят катаджиите.



Тема Re: Питанка за камеранови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (класически)
Публикувано29.11.09 15:56



Подозирам, че двигателят с вътрешно горене е измислен, за да печелят катаджиите
--------------------------------------
Само едно не мога да разбера.. ти катаджиите ли защитаваш... бре.. аз досега не познавах такъв човек.. ти си първия..



Заговори, че да те видя!

Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.11.09 22:33



Честно да ти кажа, не защитавам никого. Освен себе си и близките си, от всякви рацери и блондинки зад волана, дето сами преценяват с кое нарушение заплашват живот, с кое - не и кои нарушения са създадени за подкупи. Обаче не могат да дадат пример нито за едните, нито за другите. Явно го усещат вътрешно и на място, от което най-много се плаша.



Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано29.11.09 22:51



Съгласна съм, но случая на уникалната няма нищо общо с това което си написал/а





Тема Re: Питанка за камеранови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.09 02:40



Че аз съвети не давам. Само коментирам защо трябва да се спазва закона.
Иначе предпочитам да пресичам на червено особено като съм с велосипед. Тогава знам че съм в нарушение, гледам на всякъде и минавам безопасно. Напротив - ако минавам на зелено разчитайки на предимство - могат да ме отнесат като бръмбар сламка.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.09 02:43



Ми то незаплашваш ничий живот паркирайки втора редица. Освен на идиотите които минават през насрещното пресичайки непрекъснатата линия за да те заобиколят.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Питанка за камеранови [re: bira_more]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.11.09 08:28



"Гледам навсякъде".... АМА ЧЕ ИЗВИНЕНИЕ! Ми то и аз гледам навсякъде, ама още на червено не съм минавала (с кола)


Нарушител, ама пак с оправдание! Уж признаваш, ама признавайки - гледаш да натопиш и някой друг, за да не останеш САМ в нарушението...

Ей това си е българщината. Ако случайно признаем - веднага добавяме: "Да, ама я виж другите какво правят!!"



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Питанка за камеранови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано30.11.09 11:55



Да ви държа "на течение" - може да съм полезна някому.

Взех писмото, то има вид на призовка, а отдолу пише "предал" и "приел"... което според мен предполага подписи. Такива няма - писмото е пуснато в кутията. Веднага си представих как често ми се губят всякакви писма....

Тогава се обадих в КАТ и попитах - какво ще стане, ако тези, за които е изпратена призовката, но НЕ СА СЕ подписали, не са в България, например, и изобщо - защо такъв документ, който предполага наказание, наистина не се предава срещу подпис - отговориха ми: "Ами, не се безпокойте, да се явят когато се върнат в България". "Тогава, казвам аз, ще ги накажете ли, че не са се явили?" "Да". "А защо ще ги наказвате, след като не сте сигурни, че те са получили писмото?" ТУК НЕ ПОЛУЧИХ ОТГОВОР. Някакво мънкане от рода на това, че в закона имало пропуски.

Тъпотия отвсякъде....



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Питанка за камеранови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.11.09 16:01



С кола имаш ламарини, с велосипед нямам ламарини. Достатъчно е някой съвсем леко да ме докосне (с колата) и аз падам. Така че за мен на първо място е сигурността ми.
Един приятел така го бутнаха - той кара колело направо, а шофьора (отсреща) прави ляв завой и отнема предимството му. А шофьора има наглостта да му каже - ами аз съм с кола и имам предимство. Е приятеля ми му вика - дай да викнем КАТ и да видим дали имаш право да ме засичаш. Щетите - почти никакви, ама падане.
Така че ...

Bеer? Mоre?




Тема Re: Питанка за камеранови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано01.12.09 13:26



Наскоро чух по новините, че според нова промяна щял да е виновен собственика на колата. Дори за лизинговите глобата ще се плаща от лизингодателя и той после ще си я търси от шофьора ... само не знам на кого тогава ще вземат точките. Много ще им се радвам, ако ги вземат от Райфайзен пък аз глобата ще я преживея



----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.