Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 17.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Питанка за камеранови [re: !!Фakличka!!]  
Автор arrvv (класически)
Публикувано28.11.09 23:26



ми кат си направил нарушение, ще си понесеш последиците, къв е тоя зор да лъжете , вместо да си вземете бележка и да не правите повече нарушения, вие мислите как да мамите.....пфуууу
---------------------------------------
Виж, ако направиш нарушение с което си застрашил живота си или този на околните съм съгласна да си понесеш отговорност.. защото така ще ти е обица на ухото.. и не че има гаранция че пак няма да го направиш.. но поне ще си спомняш че са те наказали.. но в повечето пъти полицаите направо си рекитират.. Перото на чистачката например.. или пък настъпване на стоп линия.. или пък мръсна кола.. е номера нали се вижда.. има хиляди хиляди неща за които може да се заядат.. защото са свикнали да получават пари.. и като не им дадеш.. измислят още 101 за да ти напишат акта.. това изнервя.. не че съм за 50лв., но се дразня като гледам как хвърчат колите, как изпреварват и как по пътищата е ад.. защо не разберат полицаите че те са да помагат и да пазят пътищата, а не да рекитират...

Заговори, че да те видя!


Тема Re: Питанка за камеранови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор arrvv (класически)
Публикувано28.11.09 23:33



Та за какво да го търсиш, ако знаеш предварително... Затова тия хора разпитват, щото не се сещат изобщо за кога става дума, кой точно е карал и какво нарушение е правил...
--------------------------------
Нали това ти казах.. че не съм ходила да видя колко са ме глобили.. талона ми е още там.. но по предварителни данни, полицайката каза че е 20лв.. тъй като съм нямала други нарушения...
Влизаш в стаята и ти пускат филмче.. с дата и час.. ама това филмче беше от преди три месеца при нас.. не си длъжен да помниш дали ти преди три месеца си минавал в 13ч. през Булбанк например /там беше нашето нарушение/.. тях не ги интересува кой е карал.. а кой ще поеме отговорност и ще плати...
Въобще не се вижда кой е в колата.. камерата е направена така.. че да ти заснеме номера а не човека..

Заговори, че да те видя!


Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.11.09 23:34



И като настъпиш стоп линията, така че пешеходеца да не може да мине, викаш - майната му, нали не си застрашил живота му?
Ще изчака следващото зелено.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Питанка за камеранови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.11.09 23:36



Ми ако излъже, значи ще го накажат и за това че е карал без кника. Какво толкова се чудиш?
Принципа е - како и да се вратиш заднико се че ти е отзад.
А допълнението - колкото повече се въртиш, толкова повече ще ти влиза.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Питанка за камеранови [re: bira_more]  
Автор arrvv (класически)
Публикувано29.11.09 00:55



И като настъпиш стоп линията, така че пешеходеца да не може да мине
----------------------------------------
Ти видял ли си пешеходец да не може да мине някъде... мантинели прескачат и пак минават..

.... стига... казах ти че точно там това нарушение не важи.. има подлез..

Заговори, че да те видя!

Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.11.09 03:27



Е има и други пешеходци. Например майки бутащи колички. И ти гарантирам, на мен като пешеходец, без да бутам количка, ми е бил трудно да мина, защото някой задник е стъпил на стоп линията ама със задните колела - така че колата му да е върху пешеходната пътека и да има 20 см разстояние между колата му и мантинелата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Питанка за камеранови [re: bira_more]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.11.09 07:33



Е, имам чувството, че тук се разхождат някви ангели небесни!! Идеалните персони от целия свят се събрали в тоя клуб!!!

Ти можеш ли да ми гарантираш (и на себе си, с ръка на сърцето), че като пешеходец НИКОГА през живота си не си пресякъл ИЗВЪН пешеходна пътека, или не си минал на жълто, когато е нямало коли ( НЕ ДАЙ СИ БОЖЕ НА ЧЕРВЕНО!!!), или не си притичал над подлеза?

Ако го гарантираш - ще те изберем за ПЕШЕХОДЕЦ НА ГОДИНАТА.

Ако НЕ МОЖЕШ - хайде, стига си давал съвети. На тоя свят никой не е привилигирован да преценява кое провинение е по-лошо от друго. Колкото ти си нарушител, като минаваш извън пътеката - толкова и аз - като пътувам без колан, или колежката - като настъпва стоп-линията.

Та - резултатът е РЕМИ. Стискаме си ръцете, че сме боклуци всички, и продължаваме напред. Ама без да си размахваме поучително пръсти!!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Питанка за камеранови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано29.11.09 08:30



има подлез..
Може и надлез да има. А може и да няма, това е без значение.
Обаче има "стоп-линия", чието настъпване навсякъде е обявено за нарушение. А в законовото определение за "нарушение" никъде не пише, че трябва да е застрашен живот.



Тема Re: Питанка за камеранови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.11.09 10:10



И ти ли кандидатстваш за титлата "Пешеходец на годината"? Трябва да ви уредим турнир...



Първа дисциплина - бягане на зиг-заг между преминаващите "с несъобразена скорост" автомобили ИЗВЪН пешеходна пътека.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Питанка за камеранови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (класически)
Публикувано29.11.09 15:30



чието настъпване навсякъде е обявено за нарушение. А в законовото определение за "нарушение" никъде не пише, че трябва да е застрашен живот.
---------------------------------------------------
Ти пак си ме чел избирателно.. и пак ми отговаряш така...явно това е от обърканите ми понятия..
затова ме и глобиха.. защото е нарушение.. просто исках да кажа че има нарушения и нарушения.. едните застрашавам живота, а другите са измислени за пари...



Заговори, че да те видя!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.