Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано05.09.15 00:19



Може не чак перфектни, ама всички все искаме да сме много бели и добри. И да спасяваме някого/някоя. Всички се натискаме да сме спасители (сигурно, заради червените бански) и никой не ще да го спасяват (сигурно, защото не знае, че трябва да е спасен), ужасни сме.





Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:21



Неведоми са пътищата на душата, когато иска своето...някои неща не зависят от добрите условия и добрите хора направили нещо за нас...ако душата има друг повик, рано или късно ние го следваме, колкото и нелогично да изглежда за околните.

Пусни я...и живей в мир със себе си, доколкото можеш.

Тя е тя, ти си ти-различни хора, съдби, мисли, желания...това, че сте се срещнали в някакъв времеви отрязък е чудесно, така е трябвало.

Мисията вече е свършила.



Тема Re: Развод 2нови [re: WitchSmile]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано05.09.15 00:26



В потвърждение на това: :)

http://zdravaistoria.com/%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D1%88-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0/

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Филмът:)нови [re: anbra]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:26



"Един мъж и една жена"...френски при това:)

Запомних го името, защото бях дете и не ми дадоха да го гледам, на баба ми морала имало сцени разни:))) Запомних името за да го гледам като порасна...още не съм го гледала...явно малка съм още





Тема Re: Развод 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано05.09.15 00:28



Мисията вече е свършила.

Как ми се иска да мога да простя, за да се отърся от лошите чувства!

Въпреки,

че разбирам всичко, болести, ала-бала (алкохолизъм и т.н.) ми е много трудно да го оправдая. Защото не беше честен. Е това много ме боли. И ме е яд като се сетя.

Сигурно ще мине някой ден, друг е въпросът, че не знам как (и кога).

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:29



И в какво се изразяват тези нейни кризи?



Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:34



За съжаление не при всички минава в тоя живот...явно з анякои остава и като карма з адругия:)
При майка ми е така...тов а, че не е простил ана баща ми се стовари в/у мен и с еотдалечих от нея. На 76 години да си и още да живееш н амоменти с избиване на тия чивии...не казвам, че не е нормално...нормално е, но тия около подобни хора имаме право да сме далече от тях в такъв случай



Май ще се окаже, че всичко е нормално...само дето не всеки е достатъчно гъвкав за да го приеме...или поне да го усвои някак си и да не го тормози казуса.

Няма унифицирана рецепта...затова просто преминаваме през живота-както дойде...индивидуално за всеки:)

С две думи Животът ти казва: Оправяй се!



Тема Re: Мдааа...нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:41



Виж сега, говори за себе си как ще се чувстваш евентуално, не я мисли нея...не заклеимявай как ще и е и какво ще и е, нищо не се знае:)

Написах ти за повика на духа понякога...стига повика да е и клошар да станеш...пак ще ти е по-добре отколкото да си в златен затвор


Да, няма да те разберат бая народ...но има и такива, които разбират...аз съм една от тях. Ако иска да е свободна , опърпана и бедна...ок, нека го направи...някои и това ги прави щастливи и напълно ги разбирам...психиката често пъти се преобразява по различен начин.



Тема Re: +1нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:42







Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 00:48



И пак да кажа - ако един човек се отърве от обсебващ го човек то първият ще е доволен. А ти не си. Защо?

Еми-Стокхолмският синдром:)))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.