Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор Ivanka Manolova (erasure)
Публикувано06.09.15 00:35



Знам,знам... но си позволявам да познавам малко и ситуацията с гледането на болни... такива дето не те разбират, че всъщност се грижиш за тях, а те приемат като ограничител на свободата им и... дълбоко, пък и не толкоз дълбоко в себе си те мразят... тъй че, аз на Луцифер мога само браво да кажа, да му съчувствам за тежкия Бърн аут и да му стискам палци да се справи... останалото е ясно! и даже един съвет ще му дам, да забрави по време на делата, че жена му е болна... да се отнася към нея като към здрава противничка... в противен случай на изработеното от него ще се радва някой, който няма отношение към процеса на изработване...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.09.15 00:49



Е, как половината вече ги няма ве?:))))))))))...подпали апартамент и половина ли?...щото ако си продавал или прехвърлял това май става и със съгласието на половинката...



Но иначе е така, първо е делото за развод, който при вас май ще продължи доволно време, щото май ще е по вина...после са делата за делби. Общо взето бърза работа нямате...близките 2 години все с това ще се занимавате...Бахти, като се замислих баш толкова ще откарате в най-добрият случай...ако пък тръгнете и дело за родителските права за детето...направо не ми се мисли.

Направо сте вид ИД



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.09.15 00:57



Кое не разбра ?! ... че ти е набарала слабото място ли ?






Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор ellynora (x)
Публикувано06.09.15 03:08



Писна ми да чета за тази жена. Я кажи нещо за любовницата. Ако нямаш такава- как си я представяш?

Няма нужда да четем повече за бившата ти жена. Там казуса е ясен - Карлуково и това е. Като е психически болна няма нужда да й даваш каквото тя иска. Пък и кой ли я пита!? Ти способен ли си да се влюбиш отново в точният човек?



Тема Re: Развод 2нови [re: Ivanka Manolova]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано06.09.15 08:59



но си позволявам да познавам малко и ситуацията с гледането на болни... такива дето не те разбират, че всъщност се грижиш за тях, а те приемат като ограничител на свободата им и... дълбоко, пък и не толкоз дълбоко в себе си те мразят...

Да, така е. Виждала съм го и е много трудно за разбиране...

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано06.09.15 09:03



Стига де! ... става доста добра комбинация
Разбира се, спор няма за това! Със сигурност си имаш и добрите черти. :)

Все ще се разбереш с такъв, нали? Моята не можа.
Познавам едно такова семейство - мъжът се разбираше (почти) с всички, много приятен, но с жена си .. не можа и не можа. : )

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk

Редактирано от ray_of_light_ на 06.09.15 09:05.



Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор Ivanka Manolova (erasure)
Публикувано06.09.15 09:20



... мдааа,аз познавам много такива семейства, в които мъжете се разбират с всички други само не и с жените си... начинът да се разбереш с някого им е добре познат, но изглежда неприложим по отношение на жените им...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Развод 2нови [re: ellynora]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.09.15 09:38



Като е психически болна няма нужда да й даваш каквото тя иска

Чакай сега, не чете ли...жената не е освидетелствана, тоест няма документи, които да удостоверят това нейно заболяване, за което толкова тръби Луцифер:)
Пред закона тя си е ок. Прочете ли, че дори лекарката, която я лекувала отказала да свидетелства, че нещо имало там с някакво лечение.

Абе мътна история. Но те си знаят .

А за евентуална лИбовница и на мен ми е интересно дали има наоколо


Но знам и какво ще ти отговори-няма
Той знае как да отговаря

Шегувкам се, разбира се...бърборим си тук разни:))



Тема Re: Развод 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор Ivanka Manolova (erasure)
Публикувано06.09.15 10:10



дори и така да е,състоянието на госпожата би могло да се удостовери като се поиска от съда чрез адвоката психиатрична експертиза...да не говорим за факта, че би могла да бъде поставена под запрещение... тъпото е, че професорката е лекуващ лекар...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно

Редактирано от Ivanka Manolova на 06.09.15 10:14.



Тема Re: Развод 2нови [re: Ivanka Manolova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.09.15 11:00



Мен ако питаш няма да се стигне до там:)
Децата няма да простят на баща си тази издънка един ден!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.