Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: dymo]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.09.15 16:10



"...и кой знае ти дали си бил перфектният съпруг???" Възможно е да не съм бил, не е сигурно, но за нея е сигурно, тя не е била перфектната съпруга!!!

А дали съм се грижил за дома и децата, съм писал в темата. Ако не те мързи може да прочетеш.

"това мъжете си мислите, че в този живот апартаментите и имотите са най важни..." Възможно е така да си мислят мъжете, но пак в темата по-горе описах кой от нас двамата си го мисли това . прочети!

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.09.15 16:21



"на един тип мъже жените им започват да дават психически отклонения." От описанието на моето отношение и действия към семейството по-горе в темата, на този тип мъже ли ти приличам. Сигурно няма да ровиш в темата, но ще ти кажа, че две деца отгледахме и тя нито веднъж не е ставала нощем когато плачеха като бебета, а те се будеха всяка нощ до навършването на 2 г.

Нито веднъж!!! Когато отидем някъде навън, примерно на ресторант и на някое от децата му се допишка или е гладно, не казваше "Мамо пиш", а"Тати пиш". Работех през цялото време на трудов договор и паралелно с това правех частен бизнес, като всеки ден в 6 ч. си бях в къщи. Единствените ми закъснения са били до 8,00 -8,30 ч. два - три пъти в месеца в продължение на 2 гдини, докато структурираме бизнеса със съдружниците ми. Та от този тип мъже ли съм?

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 04.09.15 16:23.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано04.09.15 16:23



Допуснал си много грешки, а сега си ги плащаш.

Може да си градил ДОМ, но не си успял да го построиш.



Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.09.15 16:46



Да не говорим и колко филми сме гледали как тъпчат жените с лекарства и като не им изнася ги вкарват в психиатрии, а след това им взимат децата...



Тема Re: Развод 2нови [re: Melany99]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано04.09.15 17:12



Хващам се за теб като последна.

Чета, чета и не разбирам - Луцифер трябва да е виновен само защото е мъж или какво?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Развод 2нови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.09.15 17:13



"Допуснал си много грешки" Факт!

Основната грешка е, мъж да угажда и да се съобразява с жена си! Тя го приема за даденост, за правило.

Сега моята е изгубила ориентация за истинските проблеми в живота, защото е живяла под похлупак. Ако не я приберат родителите й, тя ще рови в кофите за боклук. Тя няма работа, няма професия (не работи от 17 г.) няма опит в никаква човешка дейност...
Щяла да чисти къщите на хората (домашна помощница). Ама като знам как чистеше у нас, никой няма да я държи...

При тия обстоятелства да се разскачаш да се развеждаш, значи наистина нямаш реална преценка за действителността. Дамите в клуба ще кажат "Представяш ли си колко й е писнало, за да го направи?"

Анкета:

Уважаеми клубарки, колко от вас ще са съгласни да живеят с един човек към когото са изпитвали чувства, но сега са охладнели при следните условия:

1. Не се налага да работите;
2. Получавате всеки месец рента, не голяма, но никой не ви държи сметка за нея;
3. Отделно всеки ден получавате джобни;
4. Мъжът ви никога да не ви държи сметка кога излизате и къде ходите;
5. Мъжът ви е винаги на разположение, (в извънработно време, все пак);
6. Мъжът ви изпълнява желанията, но понякога показнва че не му е приятно (най-много да се развика);
7. Може да изкара 4 часа в Мола, обикаляйки с вас магазините, да ви дава консултации, кое как ви седи и да го купува, без дори да покаже и на йота досада;
8. Мъжът ви не пере, не готви, не глади;
9. Чисти рядко - само прозорците и баните са изцяло негов ангажимент;
10. Не пие;
11. Води ви всяка година на една екзотична дестинация на друг континент;
12. Отделно на 1 - 2 ескурзии в Европа.
13. Задължително една почивка на БГ море;
14. Купил е няколко апартамента и ги е обзавел;
15. Вие се местите 2 пъти годишно от един в друг апартамент - зимата в единия, лятото в другия, за разнообразие - щото можете да си го позволите;
16. Мъжът ви яде всичко, никога не прави негативен коментар за храната;
17. Не се изисква никакво старание от вас при готвенето, може и да не готвите - както ви харесва;
18. Децата ви са подсигурени, учат в частни университети в чужбина;
19. Вие не познавате смисъла на израза "няма пари", защото не сте го чували;
20. Мъжът ви не е приказно богат, но може да си позволите гореизброеното и да имате резерв "за черни дни";
21. Понякога е голям тъпак и въпреки че се прави, че ви слуша, вие знаете, че вътрешно ви се присмива, когато говорите за зодии, окултни науки или световната конспирация, която се ръководи от апартамента отсреща (на съседката Пенка);
22. Мъжът ви е запален скиор, а вие не обичате студа, но не ви кара да го придружавате;
23. Свекърът и свекървата живеят на 300 км. и ги виждате 1 път годишно, когато ходите на море. В повечето случаи преспивате при тях;


Редактирано от LUClFER777 на 04.09.15 17:18.



Тема Re: Развод 2нови [re: anbra]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.09.15 17:24



Хващам се за теб не защото си последна.



Признавам, виновен съм!

Чудя се, ако бях направил жински ник и бях представил нейното поведение като мъжко, какви ли щяха да са коментарите?

Анбра, не се притеснявай, това ме забавлява.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: Melany99]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано04.09.15 17:25



Много филми гледате.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Развод 2нови [re: anbra]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.09.15 17:32



Казвам само, че ние четем събитията описани само от едната страна!

Не знаем какво е било всъщност.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.09.15 17:33



Споко де!
Тук е клуб и обикновено подкрепяме, този който се жалва. Дори и да не е прав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.