Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: Ivanka Manolova]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано02.09.15 19:54



Ти си напълно права. Не всичко е пари, приятелю, нали.. : )

Но - колко идеални хора познаваш около себе си? 1, 2, колко?

От край време мъжете търсят новата жена, по-младата.. не е справедливо, но е често срещано.

Е, нека поне е по-коректно. Пък и не ги е изоставил, не ги е лишил от грижите и вниманието си. И не е злепоставял майката.

*

Ще кажеш ли същото за парите и на отворилия темата, Ivanka Manolova?

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk

Редактирано от ray_of_light_ на 02.09.15 22:05.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано02.09.15 22:30



Най-накрая ще ти кажа на тебе, .... отворилия темата,

че съм виждала достатъчно страдащи деца на такива, доказващи се бащи. И не си мисли, че са нямали пари...
Ако можеше да видиш какво им причиняваш ..... Друг човек, ако нараняваше така децата ти както ти самият го правиш щеше да искаш кой знае какво зло да му направиш, но нали силата е на твоя страна...

Злото, което искаш да сториш на друг (и го правиш) ще се върне при теб. Или при децата ти. Като шанс, да се осъзнаеш...

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор Ivanka Manolova (erasure)
Публикувано03.09.15 01:18



Мдаааа, лишил ги е той,предал ги е, от най-важни ги е принизил до второстепенни... тича подир някаква неуравновесена бивша лесбийка и едва ли е на разположение за съвети и споделяне... пък и какъв баща е някой, който се държи като подивял тийнейджър...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.09.15 09:10



"Казах това, само за да усетиш как се чувстват децата ти, когато ти злепоставяш майка им. Така. И по-зле дори. Защото ти си упорит и разиграваш спектакъла пред тях ефектно..." Явно не е станало ясно, че не аз, а тя разиграва спектаклите. Тя се опитва да ме злепостави, написа много лъжи, много измислени обвинения и клевети, извърши много дела, които директно ощетяват децата и те й видяха видяха всичко това, защото беше много грубо демонстрирано от нейна страна.

Напротив дори се опитах да скрия част от недостойните й действия, за да не наранят децата, но тя реши всичко да им покаже.

Явно не разбираш, че тя води война с лъжи и клевети и накрая за всички стана ясно, че целта е имоти, т. е. от алчност. Нищо не съм говорил на децата, напротив опитах се да неглижирам пред тях някой от грубите й прояви, за да ги съхраня, да имат вяра, че имат добра майка. Тя сама се разкри пред тях, не благодарение, а въпреки мен.

Абсолютно съм съгласен с това, че за едно дете е най-важно да вярва, че има най-добрата майка и най-добрия татко и това не може да се замени с нищо. За съжаление "съпругата" ми разби тази вяра и това е всъщност нещото, което най-много ме рани, защото рани децата, после е обидата към мен и най-накрая материалните неща.

Явно не разбираш как стоят нещата в действителност.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано03.09.15 09:35



Всеки от нас пречупва думите ти спрямо своите представи, така че се успокой и давай по-кротко и обяснително.

Ние знаем само това, което ти ни пишеш, а другото се опитваме да отгатнем на базата на нашия опит.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.09.15 09:51



Ми според мен не е алчна. Имате семейни имоти, имали сте дълъг брак, след развода редно е да има имот и за нея. Нещо малко, но нейно, сега няма да я прескачате ти и децата на улицата до кошовете за боклук.

Ако нямахте нищо, нищо нямаше и да получи-елементарно е.

А това, че разиграва интриги, ми в реда на нещата е често пъти, всеки се държи различно по време на развод.

Гледайте да приключвате, да дефинирате кое на кого и колко и да се приключва драмата.
С времето нещата се успокояват. Но да знаеш-след доста време!



Тема Re: Развод 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.09.15 10:50



"...след развода редно е да има имот и за нея." Беше й осигурено! Имот само за нея, като аз се отказах от имот в името на детето, защото най-вероятно ще получа родителските права и ще имам право да живея в семейното жилище, но без собственост въху него.

Да, обаче това не й стигна и тя започна да придевява претенции за имотите, които остават на децата. Едното дете е пълнолетно и вижда отлично какво става, другото е достатъчно голямо, за да разбере. Всъщност, децата видяха майка си да се опитва да вземе нещо, от което баща им се е отказал в тяхна полза. Обсъждаха се различни варианти на делба и тя се съгласи с такъв, при който малкото дете остава без нищо след като навърши пълнолетие или завърши образованието си. Малкото чу майка си да казва, че тя не желае да го гледа...

Нямаше как да знам, какво ще изрече, за да я спра да нанесе такава обида на родните си деца.

Тя е тяхната майка, недопустимо е да наранява така децата си!!! Недопустимо е едно дете да види и да чуе, това което моите деца видяха и чуха от майка си!

Аз съм отвратен, децата са съсипани. Заседнала ми е буца в гърлото, предболагам, че в гърлата на децата е заседнала цяла планина...

Тя не се посвини да ги използва като оръжие във войната си срещу мене. А тази война тя я започна поради психическото си разстройство и неправилното оценяване на това което представляваше съвместния ни живот. Тя не си дава сметка, че заради здравословните й проблеми всички сме се съобразявали с нея и сме я щадяли. Винаги съм бил до нея, когато изпадне в психична криза, а това се случваше на два пъти по месец два всяка година. Постоянно я наблюдавах за симптоми за започващо неразположение, за да й се назначи лечение своевременно преди да се е задълбочило. Осигурих й най-добрия психиатър в страната професор, шеф на катедрата по психиатрия в Медицинска академия и шеф на психиатричната клиника. Скъсвах си задника да бачкам, за да не липсва нищо в семейството. Обиколихме света - били сме на всички континенти, с изключение на Антарктида... и резултата е безобразни обвинения, че съм продавал имоти без нейно съгласие - не, не съм!!! Доказах го!!! На практика аз не съм продавал имоти (само един и то го направихме заедно) предимно КУПУВАХ, без нейно съгласие - разбирай, падаха й от небето. Тя не работеше, а получаваше имоти и скъпи екскурзии, за парцалките и другите дреболии да не говорим - трите къщи са задръстени с нейни дрехи, вилата на родителите й също, щото вече няма място, отделно три пъти повече е изхвърлено!

Тя наистина не си дава сметка какво съм правил за нея, защото го правех дискретно, ненатрапчиво, за да не я карам да се чувства непълноценна, че е болна и че не работи...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.09.15 12:52



Ако наистина има доказано психическо отклонение при нея-документирано, значи наистина е така и изводът е: от диагностицирам човек всичко можеш да очакваш, те не са виновни заради реакциите си...както е опасно и от такива без тапия де:)...но това си е вашият човек и трябва да се справите някак си!

В състояние на амок, човек какво ли не казва, дай Боже да не прави реални глупости де-агресии, посягане на свой или чужд живот...пу-пу.

Но все пак се чудя, защо единя апартамент не приписахте на децата, по един за теб и нея и това е. Хайде сега, всяко дете с апартамент. Да се радват че все пак и един имат за покрив, пак е нещо. Някои и това нямат.

Но пък ако сте решил;и на пълнолетния да има един, то разумното решение е на малкото дете другия и ти да живееш там с право на ползване доживот. Което не е лошо като идея, но друго си е да разполагаш с нещо твое...все пак животът си е твой и пред теб.

Децата да се радват и на това, което им се предоставя на тепсия.
Не ги жали толкова.

А относно майка им казах там времето ще оправи нещата или ще ги влоши. Каквото и да е, трябва да се адаптира човек, няма друг начин.



Тема Re: Развод 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.09.15 13:47



"Ако наистина има доказано психическо отклонение при нея-документирано..." Три пъти е лежала в психиатрията, но не се води но отчет, защото професорката я лекува частно и не е регистрирана, сешташ се. Аз също криех до оня ден, защото имам интерес да не се знае, че жена ми има такива проблеми, знае ли човек, ако се знае, никой няма да я вземе на работа.

Преди години направи опит за самоубийство. Изпи една опаковка сънотворни и спа три дни. Между другото, хората в това състояние изглеждат опасни, но истината е, че са по-опасни за себе си, отколкото за другите. Макар че ако си спомняш Даниела през 2001 г. която удуши детето си и го изхвърли в шадравана на Южния парк, мъжът и беше таксиметров шофьор и таксита блокираха цяла София, за да търсят "убиеца"...?



Аз съм всеотдаен и не мога да взема нещо, преди децата ми да имат. Аз не ям преди да са се нахранили децата, образно казано, макар че често действително така става, чакам да видя, какво ще харесат децата от храната, за да не ги подям. Такъв съм, ям само онова, което знам, че децата няма да харесат. Имало е случаи да се изхвърля храна, защото не смея да я хапна и стои в хладилника, докато се развали. Така че за мен това е съвсем нормално, те да получат с предимство. Жаля ги! Не мога да се променя.

Не вярвам времето да оправи нещо. При мен когато нещо се счупи не се лепи. Объща ми се в джигера и не мога да погледна с добро повече на този човек.

Просто ще свикна.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.09.15 14:00



Когато избирах жена си тя беше в много по-добри позиции от мене. Не съм я избирал да е слаба, за да доминирам. Когато започна да изостава я подкрепях.

Баща й като разбра, какви ги е надробила, ме молеше да направя опит да се разберем, но тя отказа. Кой баща ще моли "насилника" на детето си да се съберат!? Проблемът е изцяло в нея!!! Абе човек, ти разбираш ли, две деца отгледахме, тя нито веднъж не стана през ноща когато плачеха като бебета...!?

Ама наистина нито веднъж!!! Явно не разбираш, че тя предприема тайна атака и аз разбирам след три месеца, когато ме призоваха в Полицията да давам показания, че има заведени 4 жалби срещу мен (НЕ са за домашно насилие!!!) и е подадена молба за развод. След като разбрах е пуснала още 2 жалби, та общо 6.

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 03.09.15 14:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.