Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: XlNG]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано22.07.13 17:13



Че как пикаенето седнал прави един мъж по-различен?



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Кризата на средната възраст (с оптимизъм)нови [re: copadevino]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано22.07.13 17:17



хе-хе - като каза за червения кожен салон - моята първа кола в САЩ беше такава. И не само това, ами всичко беше хромирано - като почнеш от дръжките на вратите - та стигнеш до плъзгача за климатика. Направо бях като някой сводник с нея.

Купих я от едно бабе - беше само на 48 хил. мили... голям боклук излезе, де.



Тема Re: Кризата на средната възраст (с оптимизъм)нови [re: Koм]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.13 17:21



Коме, този червен кожен салон, комбиниран с бежово, ми е легнал на сърцето от едно предаване за тунинговани коли. Супер я стегнаха колицата, а най-готин беше салонът. Да ти кажа мечтая си тайно и за барче в колата, което да побере една бутилка шампанско поне и две кристални чаши. Ама за целта ще трябва да си купя лимузина май.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Koм]  
Автор echr ()
Публикувано22.07.13 17:27



Пусни си го в гугъл най-лесно. Моята дефиниция е някой, който не търси майка си, не смята, че да каже "извинявай" като е сгафил е признак на слабост; умее да идентифицира емоциите си и не го е страх да ги нарече с истинските им имена; не смята, че на 50 може да удовлетвори всяка 30-годишна; не се чувства застрашен, ако жената до него има позиция и мнение; не се чувства заплашен, ако жената може да се справя в живота и без него, но иска да е с него; приема жената до себе си за равнопоставен партньор; разбира, че романтиката не е глупост, поне не по-голяма от футбола и вдява, че отношенията между двама души са важни, може би най-важното нещо в живота и изискват взаимни усилия и работа. Също осъзнава, че жените понякога са в менструация и лошо настроение и разбира, като му се каже, че не той е причината за него.

В добавка към емоционалната зрялост се къпе редовно и подстригва излишните косми, поддържа теглото и шкембето в прилична форма.

Сигурно пропуснах нещо, но карай.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: echr]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано22.07.13 17:32



А какви сме тези, които сме гледали футбол единствено през 1994-та, и то едва когато нашите тръгнаха към финалите?



И да ме прощават мъжете, жените - също, по стисъка ти не е важно на какво отговарям, и на какво не, но:

разбира, че романтиката не е глупост, поне не по-голяма от футбола и вдява,

Винаги футбола, за разлика от романтиката, за мен е бил именно глупаво губене на време.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Кризата на средната възраст (с оптимизъм)нови [re: copadevino]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано22.07.13 17:34



Ама за целта ще трябва да си купя лимузина май.

Мисля си, че и един наистина романтичен (да го различим от тези, които се правят на романтични) мъж би ти бил напълно достатъчен.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re:Re: Има и индивидуални особеностинови [re: echr]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано22.07.13 18:29



Според мен 90% от мъжете между 40 и 50 са така. Може би изискванията ти са прекалено строги - не е възможно мъж да прави точно и само това, което ти оценяваш за зряло. :)
А иначе за шкембето не спорим - това се вижда :)

Редактирано от Koм на 22.07.13 20:15.



Тема Re:Re: Кризата на средната възраст (с оптимизъм)нови [re: copadevino]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано22.07.13 18:31



... и да си наемеш шофьор...
Arrive alive - don't drink and drive :)



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: echr]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано22.07.13 18:45



Хайде отново поредното обобщаващо мнение и пак жените по-по-най, а да се чуди човек защо са сами?? Съвсем не е, защото нямало свестни мъже на възраст 40-50 год.
Нека си признаем, че НЯКОИ жени с напредването на възрастта, често се превръщат в недоволни, отегчени, но пък самонадеяни и претенциозни накобрени лелки, несклонни и на минимум компромиси в името на потенциално успешна връзка с подходящ мъж. Който между другото, все не е подходящият, според собствените им свръх завишени критерии и очаквания. Една жена, отъждествена с гореспоменатите "качества", дори и да изглежда като френски кроасан, на вкус си остава суха кифла. И кажете ми причина, поради която да се услади на мъж? Трудно за преглъщане, нали?



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: 2biri]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.07.13 04:39



Бъзикам се, не се вързвай!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.