Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Има и индивидуални особеностинови [re: 2biri]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано22.07.13 00:25



Доста интересно мнение за разминаването на приоритетите. Само малко ще се отклоня и ще кажа че аз, например, кариера под формата на изкачване на йерархичната стълбица, спрях да търся преди няколко години (т.е. преди да се окажа в средата на КСВ). И това като цяло не ми е проблем. В смисъл, че не съжалявам че не се изкачих по-високо. (Всъщност, аз дори бях едно стъпало по-високо и видях, че разликата в заплащането не оправдава разликата в отговорностите.) А пък за възрастта, например, бих казал, че кризата не ме подтикна изобщо към опити да се свалям с 20 годишни момичета (а то не бих имал и шанс де), щото и това съм го чувал за други хора. Както и преди КСВ си харесвам жени дето акълът им е на поне 30+. Та има си индивидуални особености

.
За секундната стрелка може случайно да се появи възможност да ти разкажа в първо лице.



Тема Re: Кризата на средната възраст (с оптимизъм)нови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано22.07.13 01:03



Хъммм, прочетох те със стаен трепет на нажда в сърцето. Особено в онази част, в която отбелязваш, че след спада идва възход. Аз тамън се бях притеснила, че при мен спадът ще продължи докрая



Иначе, като представител на Средната Възраст (СВ) напълно споделям мнението на Кроасанчето за намирането на спътник в живота на тази възраст. Само, че за 50-годишните, които освен, че трябва да търсят очарователна брюнетка точно като мен, да бъдат все още във форма, ще трябва да обичат безумно децата. Моите.

Затова преди известно време проявих мъдрост, присъща за СВ, и спрях да търся

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано22.07.13 01:12



А аналния секс?



Аз пак ти казвам, че ти не си видял КСВ. Особено ако си сам и предстои да се ангажираш - предстои ти и кризата. Според мен.



Тема Предимствата на възрасттанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано22.07.13 01:19



Здравей,
Позволявам си да ти препоръчам да поемаш рискове доколкото можеш. Нека да обясня. Аз познавам две жени, които са по големи от мен с поне 5 години и са извънредно привлекателни в моите очи (имам и по-сериозен пример, но няма да ми повярваш, затова не искам да се хабя).

С едната жена случайността ме срещаше по-често през един период от време и тя изглежда е забелязала моето отношение и няколко пъти ми отказваше дребни предложения или улеснения от моя страна. А то аз наистина съм много откровен, но същевременно съм учтив и възпитан, и неуместни намеци или конфузни изказвания не правя. Тези дребни улеснения бяха нещо, като кавалер който да задържи отворена вратата пред една дама. И съответно в няколкото отказа разчетох (оказа се правилно за времето си) ситуацията, че жената се интересува само от приятна компания и твърдо до там. В което аз не видях нищо лошо и съсвсем справедливо се ограничих с добрата компания на кафе. В последствие, чиста случайност, тази жена ме запозна със своя приятелка с която имахме кратка и приятна връзка (чиста случайност - аз не търсех преднамерено такъв тип връзка; от друга страна всичко си беше съпроводено с откровеност, взаимно уважение и трепет

). След края на тази връзка се разделихме като много добри приятели. По-интересното е, че най-неочаквано за мен тази извънредно привлекателна жена видимо ревнуваше, докато траеше връзката ми с нейната приятелка, и съответно имаше период в който тя видимо изпита неприятни емоции.

Та мисълта ми е, ако една жена опитва, поемайки разумен риск, да се запознае с нови хора и даде шанс на комуникацията помежду им да се придвижи, може да остане с нещо което да и носи само приятни емоции, а пък ако по някаква причина види че нещо не я устройва винаги може да излезе от там. Това ти го казвам не защото се съмнявам че ти изпускаш някакъв шанс ами просто защото си умна И пряма (както и други жени в клуба) а с това съчетание на качества ти остава само да се усъмниш в своята привлекателност и в това дали си струва да си разшириш статистическата база. Е, аз в момента правя първа крачка (на сляпо) в този разговор и опитвам да ти разсея съмненията (ако изобщо ги имаш) с предварение.

Моля да бъда извинен, ако съм отишъл твърде далеч!



Тема Re: Предимствата на възрасттанови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.07.13 01:27



Абе, аз рисковете съм ги поела, но те си имат други негативи.

Уесно нЕма. Мисълта ми е, че на мъжете пак ви е по-лесно, но пък за сметка натова ние развиваме качества.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: 2biri]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано22.07.13 01:36



Какво по-точно за аналния секс, моля?


Ако става въпрос за историята преразказана от Рия, мъжът в тази история под влияние на КСВ, може, според мен, наистина да изтъкне аналния секс като причина, но едва ли това е истинската причина. Аз лично не бих зарязал жена заради подобна причина (ако в това ти е въпроса).

Аз пък ти казвам, че е още по-добре за мен, ако не съм видял КСВ. Нямам за какво да споря с теб дори да е само за дефиницията на КСВ, защото трябва да остане място и за индивидуалните особености.



Тема За жените с респектнови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано22.07.13 01:46



Може да ни е по-лесно на мъжете, но и ние развиваме качества. Аз например, като спрях с младежките си брътвежи, детинското вирене на нос и смешното показване на мускули, и вместо това започнах да слушам по-умните, при равни други условия, жени, сам станах по-свестен човек (и малко поумнях на свой ред) и никак не съжалявам за посветеното време и усилия

.



Тема Кризата като алибинови [re: pravil_nick]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано22.07.13 01:51



Много съм съгласен с това, че кризата е идеалното алиби.
Да си призная, и аз понаправих малко глупости, но нямаше как да ги споделя пред аудиторията





Тема Моля, поемай рисковенови [re: White_Witch]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано22.07.13 02:05



Здравей,
Да, макар и да нямам емпирично доказателство за това, че след спада следва винаги възход, всичките ми наблюдения го показват, а същевременно не съм срещал случай на обратното

.
И моля те, поемай рискове. Няма причини да се самоограничаваш до 50 годишни. Защо да не е някой който е по-млад от теб? Страхуваш се, че не е искрен? Че може да си тръгне от теб, когато си най-влюбена? (А знаеш ли историята на Лира?) А който не опитва (не поема рискове) какво може да спечели? А да загуби? Аз често си задавам подобни въпроси. Нищо не пречи да си ги зададеш и ти



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано22.07.13 04:34



Бирата е на вълна оргазми и по-млади мъже, а ти ще и разказваш за секундната стрелка. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.