Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Професиятанови [re: princesse_azur]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано25.07.13 22:34



козя пъстърма не се продава в Бг от камара години
последното, което ядох, беше произведено в америчко, с техни степни треви
не плачи
има козе сирене, Албена, но не е истинско
уфх!
яренце във фурната
и децата им плющят ушите


проверена практика
............
апа сега имам по-голяма фурна, но децата са на друго място
и стинки, също имам, в повече

карай
.........
дано късмета не те напуска
аз съм дядо от почти две години
и снимки ми пратиха, от плажа
дивачица, (внучка моя), прескача нейн тати, (сынок мой)
пълна веселба, с шапки и чадър



Тема Re: Професиятанови [re: princesse_azur]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано26.07.13 02:18



Иска ми се, например, да съм по-често до момчето си и да му давам повече от себе си. Иска ми се да отидем на пикник или за риба, заедно да уловим една жаба и да му обясня, защо и тя е необходима в природата и как не бива да й правим нищо лошо. После да я пуснем обратно. Иска ми се по-често: да играем заедно, да го слушам как се смее или говори глупости, а пък аз да го "вкарвам в правия път". Поне по-често отколкото сега.

За съжаление, козята пастърма много отдавна не съм виждал да се продава в България. Освен... верни другари да ти я направят по домашному някъде на село.
Хубаво е, човек да има истински приятели и дори не заради домашните деликатеси...



Тема Да са ти живи и здрави!нови [re: Orcad]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано26.07.13 02:34



Да са ти живи и здрави, и децата и внуците!


А поне, от време на време, не правите ли някое общо събиране да оползотворите голямата фурна?



Тема Re: Професиятанови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано30.07.13 14:08



ако си съботно-неделен татко, защо не си ходил при жабите с момчето си?
извинявай за въпроса ако те натъжава, но наистина не ми го побира ума как може да не си го водил при водата, жабите и рибите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.