Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: DeMona Lisa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.07.13 10:39



Нека си признаем, че НЯКОИ жени с напредването на възрастта, често се превръщат в недоволни, отегчени, но пък самонадеяни и претенциозни накобрени лелки, несклонни и на минимум компромиси в името на потенциално успешна връзка с подходящ мъж. Какви жени познаваш...



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.07.13 11:01



Как какви - коравосърдечни! Явно няма кой да му надроби попарка на човека!



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: echr]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.07.13 11:32



Хубаво де, ама ако са безчетни пълчища свободни жени къде все пак са мъжете? Знаем, че като цяло жените са повече от мъжете, ама все пак не са с пълчища в повече.
Що се отнася до второто - според мен проблем няма. Стигнала съм до извода и съм категорична в това, че е много по-добре да си сама, да разполагаш със себе си, с парите си, с времето си и с каквото там друго се сетиш, отколкото да се съобразяваш с някой, с когото всъщност не ти е чак толкова добре да се съобразяваш, ама го правиш, за да не си сам. Сега да не започне някой да ми обяснява за секса, защото за секс мъже винаги ще се намерят.





Тема Re:Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Koм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано23.07.13 11:45



Чувал съм да казват, че имало и жени, които харесват мъже с корем, но аз лично не го вярвам много.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: DeMona Lisa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано23.07.13 11:50



Ти... не беше ли жена?



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: copadevino]  
Автор echr ()
Публикувано23.07.13 13:04



Не е хубво сама, поне на мен не ми е, може да има някои, на които самотата им понася.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: DeMona Lisa]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано23.07.13 13:19



Изчерпателно, да няма човек какво да добави





Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: echr]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.07.13 14:28



Разбирам добре какво казваш, но самотата е относително понятие. Дори когато съм била без партньор, около мен винаги е имало по някой - я дете, я приятели... Просто исках да кажа, че самотата не ме плаши и не изпитвам нужда да съм постоянно с някой. Но всеки знае себе си и какво може и какво не може да понесе.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Severous Snape]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано23.07.13 14:32



Жена съм, но под средната възраст..все още



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: XlNG]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано23.07.13 14:43



Не съм мъж, жена съм, но половата ми принадлежност не ми пречи да забележа, че съществуват и дами, с личностни характеристики, които споменах по-напред в темата.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.