Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Постижимите нещанови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.07.13 01:37



Не помня да съм коментирала пазара на труда и стройната фигура като пречки. Тва, че търся богат и тъп е майтап



Инак сериозно - не вярвам, че с набор изисквания човек си набавя партнъор. Клик-клик или го има, или го няма, ако ще Аполон да е.

За стрелката да те помоля пак? Щото не се славя с качеството "търпение"



Тема Re: Постижимите нещанови [re: 2biri]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано24.07.13 02:00



Много добре! Аз само да доуточня, че и аз не твърдя че си коментирала пазара на труда и фигурата

. Просто думата ми е за случайността - аз предимно такива мъже познавам: стройни, добри специалисти, кротки, с внимание към подробностите, но без да прекаляват. И не намеквам нищо. А, и една допълнителна подробност - просто жените, като странични слушатели или наблюдатели, няма как да забележат неща за тези мъже, дето на мен те сами ми ги "поднасят на тепсия" в приятелски разговор. И пак да се повторя - думата ми е за случайността.
Моля те, да ме извиниш за стрелката, но няма да е тук - ако се случи да се видим на живо на твоя територия (трябва да отделя време за няколко неща).



Тема Re: Постижимите нещанови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.07.13 02:08



В обобщаваща тема случайността не вАжи


Като си на моя територия, ще чакам стрелката (но си беше нещо, което чакат повече хора, та можеше с половин уста поне)



Тема Re: Здравото стъпване на земятанови [re: anbra]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано24.07.13 02:22



В никаккъв случай не искам да кажа "цял живот да играеш не-себе си само за да отглеждаш някой мъж. А по-скоро нещо такова: Ти си свястна жена и не можеш да бъдеш друга, но и не си съгласна да играеш роля. В къщата ти на село тревата е избуяла навсякъде и трябва да се окоси за да не се заселят змии (колко по-мило обаче звучи "завъдят"

). Сега си представи, че аз на моето село пък имам коса за косене трева, с голямо удоволствие обичам да я използвам и освен това знам че си много свястна жена претендираща че има чепат характер. Моля, затвори очи за малко и си представи . Сега се опитай (дори да е наум) да изречеш репликите или извървиш мислено решението на задачата с което най-накрая да се получи: а) най-после след толкова години самота да започнеш да се усмихваш в съня си, защото нощем някой ти държи ръката; б) да бъде решен проблема със затревения двор.
Знам, че е наивен експеримент, но все пак си представи...



Тема Професиятанови [re: princesse_azur]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано24.07.13 02:43



Здравей, Азурна принцесо,
Благодаря за комплимента за стила! Иначе съм инженер и понякога работата ми е много интересна. Понякога прилича малко на изкуство, което за разлика от някои изкуства, но пък подобно на писаното слово се възпроизвежда в многобройни екземпляри. Е, през по голямата част от времето си е просто работа.
Уви, за отглеждането на детето не съм съвременен мъж

. Не че съм го "оставил изцяло на майката", но все пак не го правя по начина, по който бих искал да става.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано24.07.13 08:52



Работата е много проста. Ако жената изглежда добре и се поддържа, възрастта е без значение. Отпусне ли се и почне ли да люпи семки пред телевизора и в кухнята, нещата стават въпрос на време и повод. Какъвто и да е.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: 2biri]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано24.07.13 10:03




Предполага се, че мъжете имат тръпка към мен.
Поне досегашната ми практика е такава.



Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: XlNG]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.07.13 12:11



Нормално. Ненормалното е, че когато мъжът започне да прави същото, жената го търпи. Още по-ненормалното е, когато жената не се е отпуснала, а мъжът се е отпуснал, той пак да има претенции към нейните три стрии от раждането, докато се почесва по висящия до коленете тумбак. Ще кажеш, че няма такива, но аз познавам и не един или двама.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано24.07.13 12:55



Разбира се, че има. Точно от там тръгват и проблемите на двойките. С годините хората се променят, при това не само физически. Единия насам, другия нататък. И като не съвпадне посоката, държи ги заедно само зависимостта. А когато всеки си вади хляба сам, остават само децата и салцата, примерно казано.

Обаче има хора, които са интересни на всяка възраст. Щото им сече пипето + талант + туй-онуй. Тук нещата не опират до пари.

Къде сте бреееее?





Тема Re: Има и индивидуални особеностинови [re: Severous Snape]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.07.13 12:59



Ти нали си чувал за равнопоставени партньори? Ето за това говоря. Съгласи се, че ако мъжът има комплекси по отношение на партньорката си, ще се чувства ненужен и още как. Ето затова е хубаво човек да си намери равностойно другарче, и интелектуално, и социално, и финансово. Че да няма после хър-мър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.