Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано04.07.13 21:40



Това не съм изпитвала, не мога да го отрека, не ми е познато.
Изпитвала съм другото и твърдо го знам.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано05.07.13 00:00



ама айде ти вече започна и да се глезиш, да не ти съчустваме че не знам си кво си, да не ти казваме еди кво си, да не те успокояваме, или като не те успокояваме защо не, всъщност какво искаш?

“Толкова много програми, пари и усилия за ромите, а за циганите никой не мисли.”[/


Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано05.07.13 00:23



филмът е добър, мисля...


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано05.07.13 03:52



Защото не знаят какво да ти кажат, затова. А се чувстват длъжни насила да изпитват емпатия. Weird.

Subdominans.


Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано05.07.13 05:38



Защото ние не поръчваме живота си, но го живеем въпреки всичко.



Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: ellynora]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано05.07.13 08:49



Ох, писах не толкова в смисъл "защо искате да се успокоя", а по-скоро "защо това точно да ме успокои". Всеки човек има своите болки, минава през своето страдание, среща хора, които имат или нямат нещо да му казват в този живот...Но аз не се чувствам по-добре знаейки, че и други страдат. Не ми помага да мисля, че на този свят има толкова страдание. Идеята, че и на Вуте му е зле, не само на мен не ме кара да се радвам. Бих предпочела да има повече щастливи хора и много по-малко нещастни. Ето това вече би ме успокоило повече.



Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор echr ()
Публикувано05.07.13 09:51



Различно тълкуване: "не си сама в страданието си". Счита се, че помага. На мен не ми помага по никакъв начин също. Все едно двама ранени и единият да ги боли по-малко щото и другият го боли.

Чета те и си мисля, че много си имала, затова така тежко преживяваш загубата. Тия работи, дето говориш, че той е бил за теб, аз мислех, че само в приказките се случват. А в живота хората мечтаят, търсят, чакат, падат, стават, изтупват се и се учат да живеят с каквото Бог дал.

Ще търсиш силата в себе си и няма да я даваш така лесно на следващия мъж в живота си.



Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.07.13 23:25



Истината, Ева, е, че ще те боли още много и дълго. Вероятно, пак ще се виниш, пак ще преосмисляш всичко, пак ще пишеш тук, пак ще говориш с приятелките...
По някое време, не знам кога, след дни месеци, години, зависи си от теб, ще започнеш да се успокояваш, болката сякаш ще отминава. Но пак ще се връща и то изведнъж, и то неочаквано, и ще усещаш още по-силно, колко си безсилна да промениш фактите.
Не можем да променим случилото се, опитваме се да намерим собствен начин да живеем с него.
Хич няма да ти е лесно. Има голяма вероятност да става и по-трудно. И няма да ти пиша, че си силна жена, защото това каква си, няма значение за това, какво те чака, а само за това как ще го приемеш и преживееш. Пожелавам ти да се справиш. Пожелавам ти с цялото си сърце да бъдеш щастлива отново. Моля те, пожелай си го и ти за себе си и не знам как и кога, но ще се сбъдне.



Тема Re: Не мога да си простя...нови [re: EvaB]  
Автор echr ()
Публикувано07.07.13 11:19



Ева, може това да ти е от полза






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.