Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Изневяра/Предателствонови  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано03.06.13 10:33



Боли ме..... Той ме излъга.....крещях, изпаднах в истерия.....казваше ми, че само с мен може да спи цяла нощ, другите са "еднодневки".....знам, че той е и с други само за секс, но в случая той пренебрегна мен, излъга ме, отиде с друга.....след като го "разкрих" с доказателства, след като крещях, че ще отида и на жена му да кажа ( женен е), след това омекнах и казах че никога няма да го направя. Значи аз съм възприела да бъда "втора, толкова години сме заедно, възприемам еднократните му забежки, но тук явно не е само секс....Правя всичко за него....боли ме, много боли.....как да постъпя?...



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 10:46



Аз не мога да разбера едно нещо...защо се хващате с женени мъже?Малко ли са свободните, че искате да разбивате бракове?



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:36



Бе то .. ако ти си критерий за свободен и мъж .. не с женени, с извънземни ще хукнем.







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Пин ()
Публикувано03.06.13 11:37



Приеми спокойно нещата. Човекът явно обича секса и не гледа толкова рестриктивно на моногамията. Така или иначе с това явно си наясно отпреди, защото иначе щеше да бъде със съпругата си и да нямате връзка. Това, което се е случило не е променило нищо в него - такъв какъвто го познаваш. Ако и отношението му към теб не се е променило, мисля че трябва да опиташ да приемеш нещата спокойно. Ако пък не можеш да живееш с мисълта, че човека има мераци към чуждо, може би трябва да насочиш емоциите си на другаде защото със скандали и заплахи няма да промениш нищо.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 11:39



Я ходи и се гръмни някъде, бе боклук!



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:42



Най-нормалното е да те заболи. Но какво да правиш ... само ти знаеш.





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:43



Като останем на един остров с тебе ... обещавам.







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 11:44



Даже и да остана на един остров и да има една единствена жена ако тя е българка ще я оставя да умре.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:52



Да си дойдем на думата ..







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 11:53



Абсолютно. За мен българката не е човек, а социално зло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.