Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Lira Emerald]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано04.06.13 23:08



От няколко месеца насам забелязвам в себе си прогрес на логическото мислене което стана възможно като олекотих значително мисловните композиции следствие на което мисловната конструкция значително се олекоти и изостри в логическата и аналитичната част.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.06.13 23:24



колко сме глупави жените...

преди време бях чела, че влюбеният мъж гледал с овчи поглед и имах наглостта да го цитирам пред хора.
върна ми се тъпкано тройно както всичко в живота ми досега.
сега видях и знам, че една жена може да направи невъобразими глупости заради мъж. невъобразими значи... невъобразими, несъвместими с човешкия разум.

еххххххх

Редактирано от тpънчeтo на 04.06.13 23:35.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано05.06.13 00:39



Мдааа, FilerO99 май си прав.....но аз в случая бех пренебрегната ?(той като семеен мъж, няма много време за мен)...задоволявам се с някакви 1 часови виждания 2 пъти в седмицата...чаках моментите, които той е извън града с приспиване, за да сме заедно- и той го знаеше! I me izlaga.....I ne triabvashe da mu zvania, che bil s nqkakvi specialni hora.... (izchezna mi kirilicata), veroiatno tova e znak da ne pisha poveche



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано05.06.13 07:24



Разбирам болката ти, но ти разбираш ли в каква ситуация си се поставила първоначално? Връзка с женен мъж няма нужда изобщо да се започва, нито ще се разведе, нито нищо. Само ще страдаш. И за какво ти е нужно всичко това? А такъв изкуствен брак да се поддържа, значи някои от двамата, или и двамата имат някаква изгода от това, иначе биха си хванали пътя, защото то се усеща охладняването на мъжа от всяка съпруга. Общо взето отношението към любовницата е като към лека жена, жена без достоинство и чест да си намери равностоен партньор. Аз веднага разбирам, че някой е женен и не мога да бъда излъгана, а ако ти си установила това в последствие е трябвало да прекратиш връзката.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: ellynora]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:16



Имаш ли пеньоар? А ролки? Винаги когато те прочета, започвам да долавям звук от суркащи се чехли и приглушен шум от суетене зад шпионката. Глей какво нещо е усета... и това само от едни думи. Може би си млада, ведра и красива жена, а аз те намирам друга. Допускам да греша, просто споделям как те "виждам".

Общо взето отношението към любовницата е като към лека жена, жена без достоинство и чест да си намери равностоен партньор.

Дали не беше по-недамгосващо да речеш, че е добре подобните да се събират?:-)
Каквой туй "лека", "чест", "достойнство", "равностоен"?
Не дърпай дявола за рогата. Живота е добър циник и обикновено те вкарва баш в това, което избягваш най-много.
Набърже ще смениш определенията. "Лека" може да стане "влюбена".

Да те предваря и да отбележа, че избягвам ( да не кажа по-силна дума) обвързани хора, ама не защото са недостойни, а защото ми е слаб ангела. Сакън обаче да ги вкарам в твоите рамки.:-)



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: ellynora]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 19:27



Напълно съм съгласен с мнението ти.



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: FilerO99]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:38



Файле, ти с женена жена бил ли си?



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: Втасахме_я]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 19:39



Да, бил съм с женена жена. И хич не се гордея с това.



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: FilerO99]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:43



И с какво си по-различен от жената, писателка на темата и определена от Елинора?!:-)))



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: Втасахме_я]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 19:46



С това че се изтеглих след еднократен секс и прекратих връзката. А връзката на АниАни е продължителна, става въпрос за продължителна изневяра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.