Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.06.13 14:37



кво общо има това с разни кризи, комплекси и т.н.?



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 15:48



Всъщност имаш ангажимент към някого, докато ти решиш, че го имаш. И не го нараняваш, докато ти искаш да не го нараняваш.
Ако една сутрин се събудиш и решиш, че повече не желаеш да имаш този ангажимент поради някакви си причини, сигурно ли е, че ще продължиш да го изпълняваш, само за да не нараниш другия? А другият може ли да те застави да изпълняваш ангажименти, които не желаеш (освен ако нямате писмен договор или свидетел на обещание

), и как ще го направи?



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 18:12



Всъщност имаш ангажимент към някого, докато ти решиш, че го имаш. Да, така е, но модерните теории те улесняват да съкратиш срока на ангажимента без угризения.
И не го нараняваш, докато ти искаш да не го нараняваш. Искаш да кажеш, че можеш да изневериш, без да нараняваш?
А другият може ли да те застави да изпълняваш ангажименти, които не желаеш (освен ако нямате писмен договор или свидетел на обещание), и как ще го направи? Не, не е в състояние. Не знам защо се отплесна в тази посока.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 20:25



И не го нараняваш, докато ти искаш да не го нараняваш. Искаш да кажеш, че можеш да изневериш, без да нараняваш? Искам да кажа, че въобще не изневеряваш и не нараняваш човека до теб докато това искаш. Решиш ли да изневеряваш, вече не ти пука кого ще нараниш.

Ами идеята ми е, че хората имат свободна воля и решават какви доброволни ангажименти поемат. Но могат да решат и да се откажат от тях в някакъв момент. И решат ли нищо не можем да направим. Т.е. всички сме свободни хора правим каквото си решим.

Ти си спазваш ангажиментите, защото така искаш. Аз си ги спазвам, защото така искам. Но ако някой не иска да ги спази?
За конкретния случай - до един момент мъжът е имал жена, любовница и еднодневки. После е решил да промени ситуацията. Другите искат да я запазят, ами няма как да стане, ако мъжът не иска.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано04.06.13 21:33



За конкретния случай - до един момент мъжът е имал жена, любовница и еднодневки. После е решил да промени ситуацията. Другите искат да я запазят, ами няма как да стане, ако мъжът не иска.
Или ако жената не иска...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор won (cool)
Публикувано04.06.13 21:46



Ами освен да продължиш към следващия и този път гледай да е свободен, друго не се сещам да ти кажа.
Не трябва да се поставяш в положението да зависиш от някого - бъди си самостоятелна и с възможност да избираш ти как да се случва животата ти.
Не страдай за него - той толкова си може. А във връзка да е - въобще явно не може.
Ползвай си го по предназначение.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 04.06.13 21:56.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: The Stranger]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано04.06.13 21:48



Е, то хубаво това, но защо държи и мен и ме лъже...и после аз го хващам, че ме е излъгал. Не е честно спрямо мен, защото по скоро аз съм тази, която може да реши да промени ситуацията, а то какво се получава





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано04.06.13 21:53



Защото мъж който изневерява на една жена ще изневери и на друга. Защото мъж който изневерява на жена ще изневери и на любовницата си.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.06.13 22:03



Fайле ГЕПИ! ...за точното , ясно и кратко изчерпващо темата изказване!



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Ан,нови [re: AniAni]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано04.06.13 22:34



я си сложи ръката на сърцето и си признай пред себе си - нима ти никога не си го лъгала?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.